30 Temmuz Haftası Haftalık Burçlar

Koç

Bu hafta Koçlar için odak noktası eğitim veya kariyerlerindeki yenilikler olacak. Bu hafta yeni şeylere başlamak için oldukça uygun. Başladığınız işleri kısa sürede bitirdiğinizden emin olun ve kendinize bu anlamda güvenin. Finansal konularla ilgili daha dikkatli olmanızda yarar var. Ayrıca bu hafta ailenizle daha fazla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Bu size de çok iyi gelecek.

 

Boğa

Bu hafta Boğalar için odak noktası sorumlulukları ve sorumlulukların getirdiği baskı olacak. Üzerlerindeki baskıyı azaltmak için işleri daha yavaştan almak ve hayatlarında bir süreliğine duraklamak isteyecekler. Bu hafta kendinizi biraz yorgun ve bitkin hissedebilirsiniz. Daha iyi beslenmeli ve stresinizi azaltacak aktiviteler yapmalısınız. Kendinizi iyi hissetmeye çalışın.

 

İkizler

Bu hafta İkizler için odak noktası yeni ve yaratıcı fikirler olacak. Bu hafta yeni fikirlere ve görüşlere çok daha açık olacaksınız. Yeni bakış açılarını öğrenmekten ve bulmaktan büyük keyif alacaksınız. Kendinizi hafta sonuna doğru çok daha mutlu hissetmeniz olası. Bu hafta ayrıca çok daha duygusal olacak ve içinizdeki duygulara yöneleceksiniz. Kalbinizi dinleyeceksiniz.

 

Yengeç

Bu hafta Yengeçler için odak noktası destek, güven ve mutluluk arayışı olacak. Bu hafta hayatınızdaki insanları sorgulayacak ve kimin size destek olup kimin olmadığını çok daha fazla önemsemeye başlayacaksınız diyebiliriz. Bu dönemde artık hayatınızdan size gerçekten değer vermeyen kişileri çıkartmak isteyeceksiniz. Aynı zamanda temizlik yapmanın zamanı geldi.

 

Aslan

Bu hafta Aslanlar için odak noktası hobileri ve keyif aldıkları aktiviteler olacak. Sağlıklı ve sportif yaşam için yeni planlar yapmanız ve bu planları uygulamaya koymanız olası. Bu hafta sosyal ilişkileriniz de artacak. Sık sık arkadaş toplantılarına katılacaksınız. Kariyerinizde geride kalmamaya özen göstermelisiniz, unutmayın. Hedeflerinize ve hayallerinize daha yakınsınız.

 

Başak

Bu hafta Başakların odak noktası üretkenlik ve verim olacak. Bu hafta hedeflerindeki küçük çaplı maddeleri gerçekleştirecekler. Hafta sonuna doğru ise Başakların içinden etraflarındaki kişilere yardım etmek gelecek. Bu hafta hem kendi işlerinizi halledeceksiniz hem de etrafınızdaki kişilerin işlerine yardımcı olacaksınız. İyilik yapmak sizi çok daha iyi hissettirecek.

 

Terazi

Bu hafta Terazilerin odak noktası etraflarındaki insanlar olacak. Aileleri, arkadaşları ve partnerleri bu hafta Terazilerin zihnini meşgul eden yegane konu olacak, diyebiliriz. Sık sık sevdiklerinizi ve hayatınızdaki insanları düşüneceksiniz. Dikkatinizi toplamakta zorluk çekebilirsiniz. İşlerinizi yapmayı istemeyebilirsiniz. Dikkatinizi toplamaya çalışmanız gerekecek.

 

Akrep

Bu hafta Akreplerin odak noktası değişim ve dönüşüm ihtiyacı olacak. Hayatlarında değiştirmek istedikleri şeyleri sık sık düşünen Akrepler artık yaptıkları planları adım adım uygulamaya başlamaları gerekli. Bu hafta daha motive, yaratıcı ve hırslı olacaksınız. Hedeflerinize ve istediğiniz değişime odaklanmak için önümüzdeki günler biçilmiş kaftan.

 

Yay

Bu hafta Yayların odak noktası olumlu ve iyimser bakış açıları olacak. Yayların bu olumlu bakış açısı uzun süredir düşündükleri sorunlarına çözüm bulmalarını sağlayacak ve hayatın kendileri için kısa süre içinde çok daha kolay hale geldiğini hissedecekler. Bu hafta biraz daha gerçekçi olmaya çalışmalı ve kendinizi hayatın akışına bırakmalısınız. Mantığınızı da çalıştırmalısınız.

 

Oğlak

Bu hafta Oğlakların odak noktası hedefleri ve hayalleri olacak. Hayalleriniz ve hedefleriniz için kendinizi biraz daha fazla zorlayacaksınız. Planlarınızı daha pratik yollardan uygulamaya koymaya çalışmalı ve günlük rutininizdeki yoğunluğu biraz azaltmaya çalışmalısınız. Hafta ortasında kendinize sessiz bir ortam sağlarsanız daha sağlıklı düşünebilirsiniz, unutmayın.

 

Kova

Bu hafta Kovaların odak noktası gelecekleri olacak. Özellikle de gelecek kaygısı ve gelecekle ilgili yoğun düşünceler hat safhada olacak. Hayallerinizle ilgili düşündükçe kendi hayatınızdan soğumanız olası. Düşüncelerinizi toparlamak için kendinize biraz zaman tanıyın ve acele karar almayın. Geleceğinizi kendiniz planlamak istiyorsanız öncelikle çok daha güçlü olmalısınız.

 

Balık

Bu hafta Balıkların odak noktası kendilerine zaman ayırma ve dinlenme ihtiyacı olacak. Bu yüzden kendilerine daha fazla vakit ayırmak ve yalnız kalmak isteyecekler. Bu hafta kendinizi fazla yormamanızda yarar var. Planlarınızı daha esnek tutun çünkü kendinizi tembel, inatçı ve kararsız hissedeceksiniz. Bu haftayı hobilerinizle ilgilenerek geçirin. Rahatlamaya çalışın.