4 Haziran Haftası Haftalık Burçlar

Koç

Bu hafta önünüze çıkacak birçok fırsat çıkacak, bu fırsatları kullanarak kendinize farklı bir gelecek planı yapma fikri özgüveninizin tazelenmesini sağlayacak. Ancak bu işin görünen yüzü, buzdağının görünmeyen yüzü gibi diplere gizlenmiş detayların olduğunu da unutmayın. Düşünmeden, aceleci davranırsanız sonunda hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

 

Boğa

Bu hafta doğru kelimeleri seçerek etrafınızdaki birinin gerçek düşünce ve planlarını ortaya kolaylıkla çıkartabilirsiniz. Şeffaf bir iletişim sayesinde kendisini güvende hissedecek bu kişi, yavaş yavaş her şeyi anlatacak. Edindiğiniz bu bilgiler işinize yarıyorsa, ileride bu bilgileri kendiniz için yararlı olacak şekilde kullanma fırsatı çıkacak. Adımlarınızı sağlam atmalısınız.

 

İkizler

Bu hafta ileride sizi zor durumda bırakmayacak kararlar almaya dikkat etmelisiniz. Mesela günlük hayatınızdaki rutin ihtiyaçları aksatmak pahasına da olsa gereksiz yere harcama yapmak ileride sizi oldukça zor bir duruma düşürebilir. Etrafınızdaki insanlar sizi fazla harcama yapmaya itebilir ve kendinizi kontrolünüz dışında gelişen olayların içinde bulabilirsiniz.

 

Yengeç

Bu hafta etrafınızdaki kişilerle olan ilişkileriniz size keyif vermekle kalmayacak aynı zamanda kısa bir süre içinde de kalıcı olacak. Ancak yine de önümüzdeki sürece dek atmanız gereken bazı adımlar olduğunu unutmayın. Bu dönem kişisel gelişiminize katkı sağlayacak ve uzun dönemli sonuçlarıyla hayatınızı etkileyecek. Hayatı akışına bırakmaya çalışmalısınız.

 

Aslan

Bu hafta gelecek planlarınızı kendinizi daha özgür hissedeceğiniz şekilde yapmak isteyebilirsiniz. Etrafınızdaki kişilerle birlikte yaptığınız işlerde onlara bağlı kalmanız gerekebilir bu yüzden bu dönemde kendi kendinize yapacağınız işlere odaklanmalısınız. Bu konuyu planlamalı ve halletmelisiniz. Bu sayede artık daha farklı bir hayata doğru yürüyebilirsiniz.

 

Başak

Bu hafta yapmak istemediğiniz işlere girmeyecek ve etrafınızdaki kişilerden kaynaklı hayal kırıklıklarıyla başa çıkabilecek kadar kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Verdiğiniz kararların arkasında duracak geri adım atmayacaksınız. Tereddütte hissedecek olursanız kendinizi, durun, derin bir nefes alın ve durum değerlendirmesi yapın. Yanlış adımlar atmayın.

 

Terazi

Bu hafta uzun süredir aklınızda olan ve gerçekleştirmek istediğiniz bir konuda ilerleme kaydedebileceksiniz. Etrafınızda bu konudan hoşlanmayan birileri olabilir, bu kişilerin geri planda sizi durdurmak için çalıştıklarını unutmayın. Hatta sizi destekliyor gibi görünen biri bile işlerinizi gölgeliyor olabilir. Bu hafta sorumluluk almak konusunda daha dikkatli olmalısınız.

 

Akrep

Bu hafta uzun dönemli planlarınızla ve yapacağınız yorumlarla ilgili salim bir kafayla düşünebileceksiniz. Bu konuları sakince düşünüp yorumlama fırsatı bulabileceksiniz. Gereksiz harcamalardan kaçınmalı ve ekonomik durumunuza göre hareket etmelisiniz. Mantıksız davranıp, en iyisini hayal etmek gerçek dışı bir düşünce olacaktır. Dikkatli olmanız gerekiyor.

 

Yay

Bu hafta şans yanınızda olacak ancak iş plan yapmaya gelince kararsız kalacaksınız çünkü bu aldığınız kararları sürekli başkalarına endeksli olarak düşünüyorsunuz. Bunun yerine her şeyi mantıklı bir şekilde düşünmeli ve ona göre karar almalısınız. Ayrıca bu dönemde günlük işlerinizi de bir düzene oturtmanız gerekecek. Planlı ve programlı olmaya ihtiyacınız var.

 

Oğlak

Bu hafta sosyal hayatınız canlanacak ve tanışacağınız yeni kişilerle yeni arkadaşlıklara yelken açacaksınız. Bu dönemde katıldığınız arkadaş toplantıları gelecekte de işinize yarayacak. Ancak bu hafta belirsiz konuları akışına bırakmalı, işlerin gün yüzüne çıkmasını beklemelisiniz. Ortaya çıkacak sırlar ve yaşayacağınız bazı deneyimler hayatınızda büyük değişiklikler oluşturabilir.

 

Kova

Bu hafta sorumluluklarınızla ilgili aklınızdaki düşünceler netleşecek çünkü günlük hayatınızda size fazla gelen işlerin farkına varacaksınız. Önümüzdeki sürece dek kendinize dinlenmek için vakit ayırdığınızdan emin olmalısınız. Bu şekilde davranırsanız sağlığınız ve ruh haliniz çok daha iyi olacak. Etrafınızdaki kişilerden öğrendiğiniz şeyler sizi daha verimli hale getirecek.

 

Balık

Bu hafta etrafınızdaki düşüncelerinden emin biri size gelecekte oldukça yararlı olacak. Kendi yetilerinizle ilgili yorum yapmaktan kaçınıyor olabilirsiniz çünkü sizin dışınızda gelişen bazı olaylar sizi sınırlıyor.  Ayrıca eğer etrafınızdaki birinden bir şeyler öğrendiğinizi düşünüyorsanız, o kişinin yeterince bilgili olduğundan emin olmalısınız. Yoksa size yanlış bilgi verebilir.