4 Kasım Haftası Haftalık Burçlar

Bu hafta burçları neler bekliyor? Koçlar evleri ile ilgilenirken Akrepler ise sosyalleşme konusuna odaklanıcaklar. Dahası yazımızda…

Koç

Bu hafta Koçların odak noktası evleri olacak. Evinize yeni eşyalar almak için küçük bir alışveriş turu sizi bekliyor olabilir. Perdeleri ve koltuk örtülerini duvarlarınıza uyumlu renklerde sipariş edebilirsiniz. Ayrıca duvarlarınıza yeni resim ve tablolar seçebilirsiniz. Eğer evinizle ilgili büyük değişiklikler yapmak istiyorsanız bir süre düşünüp net karar almanızda yarar olacaktır.

Boğa

Bu hafta Boğaların odak noktası yaratıcılık olacak. Bu dönemde sanatsal tarafınızı beslemek için sanat galerisine gidebilir veya bir sergi gezebilirsiniz. Yaratıcılığınızı artırmak amacıyla, yeni başlangıçlar için göreceğiniz çalışmalardan ilham alabilirsiniz. Aynı zamanda kendinizi geliştirmek için farklı bir kursa ya da eğitim programına başlamanız da mümkün. Şansınız açık.

İkizler

Bu hafta İkizlerin odak noktası spor ve diyet olacak. Kışa girerken kararlılığınız sayesinde diyetiniz ve spor disiplininiz konusunda oldukça iyi gidiyorsunuz. Kısa sürede istediğiniz forma kavuşabilir ve yaşam tarzınızı değiştirerek fit kalmayı sürdürebilirsiniz. Fit olduğunuzda gündelik hayatta uygulamanız gereken her türlü aktiviteyi rahatça uygulayabileceksiniz.

Yengeç

Bu hafta Yengeçlerin odak noktası sorumlulukları olacak. Bu dönemde üstlendiğiniz sorumluluklar nedeniyle, maddi durumunuz kontrolden çıkmış olabilir. Parasal konularla ilgili kendinizi sıkışmış durumda hissedebilirsiniz ancak bu süreci tamamladığınızda finansal olarak da rahatlayabileceğiniz yeni bir fırsatla karşılaşacaksınız. Yine de fazla harcama yapmayın.

Aslan

Bu hafta Aslanların odak noktası tatil ya da seyahat olacak. Uzun süredir planladığınız bir tatil ya da yurt dışı eğitiminizle ilgili sizin kontrolünüzün dışında bir erteleme yapmanız gerekebilir. Bu konunun canınızı sıkmasına izin vermeyerek planlarınızı tekrardan düzenleyebilirsiniz. Davranışlarınız, tercihlerinize bağlıdır ve duruma göre her zaman farklı bir seçin yapabilirsiniz.

Başak

Bu hafta Başakların odak noktası iş veya eğitim olacak. Yakın zamanda işinizle ilgili olarak çok önemli bir toplantıda sunum yapmanız gerekebilir. Bu sunumda herkesi etkileyebilmek için, öncelikle gardırobunuzdan iz bırakacak bir kıyafet seçmeli ve konuya hakimiyetinizle de parlayarak kendinizi göstermelisiniz. Kendinize inanmanız ve güvenmeniz de çok önemli.

Terazi

Bu hafta Terazilerin odak noktası aşk ve sevgi olacak. Partneri olan Terazi burçları partnerleri ile romantizmin doruklarındayken, yolunda gitmeyen şeyler olabilir. Küçük bir yanlış anlaşılma sonucu, aranızdaki gerginlik büyük bir kavgaya dönüşebilir. Bu konuda dikkatli olmanız gerekiyor. Partneri olmayan Terazileri ise farklı kişilerle yakınlaşmalar bekliyor olabilir. Dikkat!

Akrep

Bu hafta Akreplerin odak noktası sosyalleşme olacak. Bu dönemde sosyalleşmenizle birlikte bir süredir sağlığınızı ihmal ediyor olabilirsiniz. Sağlıksız beslenme ve fazla alkol tüketimi nedeniyle rahatsız olmanızın ardından, sağlıklı yaşam formunuza geri dönmek için ilk adımı spora başlayarak atabilirsiniz. Ayrıca bu süreçte karşınıza farklı ve önemli fırsatlar da çıkacak.

Yay

Bu hafta Yayların odak noktası yarım kalan yenileme işlerinin tamamlanması olacak. Kışa girerken uzun zamandır ertelediğiniz yenileme işlerinize başlayabilirsiniz. Kullanmadığınız eşyalarınızı ihtiyacı olan kişilerle paylaşabilirsiniz. Gardırobunuzu yenilemek için de iyi bir bahaneniz olabilir. Bazen gardırobumuzu ya da odamızı yenilemek bizi çok rahatlatabilir.

Oğlak

Bu hafta Oğlakların odak noktası ekonomik koşullar olacak. Finansal koşullarınızla ilgili olarak ortağınız ve ailenizle yapmanız gereken konuşmalar olabilir. Bu konuşmaları yaparken stratejik davranmalı ve uzun dönemli planlamalar için iki tarafı da ikna ve tatmin edecek projelerinizi öne sürmelisiniz. Başarılı kişiler ne istedikleri üzerinde detaylı düşünür ve plan yaparlar.

Kova

Bu hafta Kovaların odak noktası gelir artışı ve rahatlama olacak. Bu dönemde maddi durumunuzu düzeltecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bir sonraki aya kadar sabrederek, iş yerinizde elde edeceğiniz bir maaş ikramiye ya da prim katkısı sayesinde nakit akışını sağlayabilirsiniz. İş hayatında başarının ispatı bazen de daha sabırlı olmaktan geçiyor olabilir.

Balık

Bu hafta Balıkların odak noktası radikal değişiklikler olacak. Hayatınızdaki radikal değişikliklere ilk olarak ev dekorasyonunuzla başlamayı tercih edeceksiniz. Standart modern tarzın yerine, doğal olanı kullanarak daha samimi ve sıcak dokunuşlar yapabilirsiniz. Tasarım adına, doğada bizim hayal gücümüzün çok üstünde bir ilham kaynağı vardır. Bunu değerlendirebilirsiniz.