5 Ağustos Haftası Haftalık Burçlar

Koç

Bu hafta Koçların odak noktası maddi konular olacak. Finansal bir konuda önemli bir şans elde edebilirsiniz. Kendiniz için en uygun seçeneği tercih etmek için biraz vakit ayırın, sonunda kazanan siz olursunuz. Karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. Bunu aklınızdan çıkartmamalısınız.

 

Boğa

Bu hafta Boğaların odak noktası alınacak kararlar olacak. Tüm seçenekleri masaya yatırdığınızda, karmaşık bir konuda önemli bir eksiklik olduğunu fark edebilirsiniz. Bu dikkatli bakış açınız sayesinde yönetici konumuna geçebilirsiniz.  Yapılan araştırmalar spor yapan insanların çok daha iyi kararlar aldığını gösteriyor. Siz de hayatınızdan sporu ihmal etmeyin.

 

İkizler

Bu hafta İkizlerin odak noktası aileleri olacak. Anne babanızın size ihtiyacı olabilir ve böyle bir durumda elinizden geleni yapacağınıza güvenebilirsiniz. Sorumluluk duygunuz, size huzur ve özgüven verebilir. Zor durumda olan ve yardımınıza ihtiyaç duyan yakınlarınıza yardım etmeyi ihmal etmeyin. Onlara vakit ayırarak, değerli olduklarını gösterin. Bu size de iyi gelecek.

 

Yengeç

Bu hafta Yengeçlerin odak noktası sevdikleri olacak. Son dönemde çocuğunuzla veya ailenizle ilgili masraflar ön plana çıkabilir. Bu harcamaları yapmadan önce, yakınlarınızda açık ve dürüst bir konuşma yapmak iyi olabilir. Para ve mutluluk arasında doğrudan bir ilişki olmadığını aklınızda tutarak karar almalısınız. Ama parayı savurmak da iyi bir yöntem değildir, unutmayın.

 

Aslan

Bu hafta Aslanların odak noktası kariyerleri ya da eğitim hayatları olacak. İş yerindeki performansınızda, etik değerleriniz önemli bir rol oynayabilir. Mantığınızı ön plana koyarak, muhakeme yeteneğinizin gücünü başkalarına da kanıtlayabilirsiniz. Liderler uyandıkları andan itibaren dikkat dağıtan şeylerin bombardımanına uğrar. Ama bunu da yönetebilirler.

 

Başak

Bu hafta Başakların odak noktası kararsızlıklar olacak. Eğer sizden yapmanızı istenen şeyin yeterince olgunlaşmamış olduğunu düşünüyorsanız, karar vermeden önce başkalarının görüşlerine başvurabilirsiniz. Belki de sizin hiç hesaba katmadığını önemli bir detay olabilir. İlk önce neyi iyi yaptığınızı düşünmeye başlayın. Sonrasında alınacak doğru kararı bulabilirsiniz.

 

Terazi

Bu hafta Terazilerin odak noktası ihtiyaçları olacak. İçinde bulunduğunuz ortamda, ihtiyacınız olan bilginin ne olduğunu belirlemelisiniz. Finansal konularda bir danışman veya muhasebe uzmanı size yardımcı olabilir. Akıllıca alınacak riskler, size büyük kazançlar getirebilir. Bu riskleri bir uzmana danışarak belirleyebilirsiniz. Bunun dışında sağlığınızla ilgili de dikkat etmelisiniz.

 

Akrep

Bu hafta Akreplerin odak noktası değişiklikler olacak. Programınızdaki ufak bir değişiklik, büyük bir fark yaratabilir. Bir konuda anlaşmaya varmak için istekli olduğunuzu gösterirseniz, kendi geleceğiniz açısından çok önemli bir adım atabilirsiniz. Değişim her zaman zordur. Değişim yaratmak, zaman ve özveri isteyen bir süreç. Belirli bir plan dahilinde gitmiyor, unutmayın.

 

Yay

Bu hafta Yayların odak noktası ilişkileri olacak. Uzaktaki partnerinizle ilişkiyi canlı ve güçlü tutma konusunu büyük bir ilişki sınavı gibi görüyor olabilirsiniz, hatta birçok kişi tarafından bu imkansızmış gibi algılanır. Fakat, birbirine mesafe olarak yakın yaşayan partnerler gibi kaliteli bir ilişki sürdürmek mümkün. Partneri olmayan Yaylar ise yeni bir aşka yelken açacaklar.

 

Oğlak

Bu hafta Oğlakların odak noktası iletişim olacak. Eğer sosyal medyayı seviyorsanız ve aktif bir şekilde kullanıyorsanız, son günlerde biraz dikkatli olmakta fayda var. Yapacağınız bir paylaşım, ters tepkilere neden olabilir ve bu soruna bir çözüm getirmeniz gerekebilir. Sosyal ağlarla olan etkileşiminizin sizi yalnızlığa sürükleyecek boyutlara gelmesine izin vermemeniz gerekiyor.

 

Kova

Bu hafta Kovaların odak noktası fikir ayrılıkları olacak. Bir yöneticiyle veya herhangi bir otoriter figürle fikir ayrılığı yaşayabilirsiniz ve bu durum bakış açınızı yeniden gözden geçirmenizi gerektirebilir. Aslında bu sizin için daha olumlu bir şey olabilir. Bu sürecin ardından çok radikal kararlar alacak ve hayatınızı kökten değiştirecek adımlar atacaksınız. İyi düşünmeniz gerekli.

 

Balık

Bu hafta Balıkların odak noktası görüşmeler olacak. Sık sık farklı kişilerle görüşeceksiniz. Yapacağınız görüşmelerde eliniz güçlü olabilir. Kartları masaya koyduğunuzda, hak ettiğiniz saygınlığı kazanmamanız için bir sebep yok. Karlı anlaşmalar yapabilmek için, karşınızdakini kendi şartlarınıza ikna edebilmeniz şart. Buna özellikle dikkat etmeniz gerekiyor. Şansınız açık.