5 Kasım Haftası Haftalık Burçlar

Koç

Bu hafta Koçların odak noktası özgüven olacak. Bu dönemde moraliniz ve kendinize olan güveniniz yüksek olacak. İsteklerinizi hoş bir biçimde ortaya koyabilirsiniz. Gerilim hissettiğiniz konu ile ilgilenmeyeceksiniz ve dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız. Sevdikleriniz ile ilişkileriniz daha sıcak olacak. Seyahat etme planları yapabilirsiniz. Gezmek size iyi gelecek.

 

Boğa

Bu hafta Boğaların odak noktası aileleri olacak. Bu dönemde ayrıca yabancıların bulunduğu ortamlarda kendinizi rahatsız hissedebilirsiniz. Veya yabancıların davranışlarından etkilenebilirsiniz. Ancak olaylara kendi açınızdan bakmak yerine anlamaya çalışın ve sorunları büyütmekten kaçının. Dostlarınızın yardımını isteyebilirsiniz. Sakin ve olumlu olmalısınız.

 

İkizler

Bu hafta İkizlerin odak noktası ailevi ziyaretler ve neşeli toplantılar olacak. Bu dönemde yüzleşmeniz gereken çok zorluk var, fakat her açıdan aktif ve başarılı olacaksınız. Eylemleriniz takdir görecek ve iyi bir deneme olarak görülecek. Yeni tanıştığınız bir kişiyle yakın arkadaş olacak ve zevkli giyim tarzınızı fark ettiğinden emin olacak kadar yakınlaşacaksınız. Dikkat!

 

Yengeç

Bu hafta Yengeçlerin odak noktası başarı olacak. Bu dönemde aklınızdakini uygulamak için çok enerji harcamak zorunda kalabilirsiniz. Bu kolay olmayabilir ancak yıldızlar çabanızı ödüllendirecek. Yaratıcı işler içinde olabilir ve kendinizi daha tatmin olmuş bulabilirsiniz. Sevdiklerinizle, çocuklarla ilgili uğraşlar da keyif getirebilir. Başarılar sizi çok mutlu edecek.

 

Aslan

Bu hafta Aslanların odak noktası gelecek planları olacak. Bu dönemde iletişim ve haberleşme trafiğinizin hareketli olduğu bir zamanda olacaksınız. Ancak aramak istediğiniz kişi yerine bambaşka kişilerle görüşebilirsiniz. Hatta çok uzun zamandır görüşmediğiniz kişilerle görüşmeniz mümkün. Unuttuğunuz kişilerle karşılaşmak size geçmiş günleri hatırlatacak.

 

Başak

Bu hafta Başakların odak noktası arkadaşları ve dostları olacak. Bu dönemde istekleriniz giderek artıyor fakat makul ve sabırlı davranmayı başaracaksınız. Saygı duyduğunuz büyüklerinizle görüşebilir, daha iyimser bir bakış açısı ile olayları değerlendirebilirsiniz. Yabancı ortamlarda bulunmak ve yabancı yerlerde dolaşmak keyfinizi yerine getirecek. Şanslısınız.

 

Terazi

Bu hafta Terazilerin odak noktası değişen dünya görüşü olacak. Bu dönemde beklediğinizden farklı çıkacak bir çevreden rahatsızlık duyacaksınız. Hoşnutsuzluğunuzu göstereceğiniz durumlar olacak, hatta bir kavga bile muhtemel. Sevdiklerinizin memnuniyetsiz tavrı yüzünden hoşgörüsüz bir dönem geçirebilirsiniz. Tartışmalardan kaçının ve sorunlarınızı sık sık konuşun.

 

Akrep

Bu hafta Akreplerin odak noktası kişisel yaşamları ve gelişimleri olacak. Bu dönemde özel yaşantınızda sürekli fedakarlık yapan kişinin siz olduğunu düşünüyor ve karşı tarafın bu konuda bencil olduğu kanaatine varıyorsanız bu konuda sert çıkışlar yapabilir ve araya mesafe koyabilirsiniz.  Kendi iç dünyanıza ve ihtiyaçlarına daha çok yönelebilirsiniz. Olumlu düşünün.

 

Yay

Bu hafta Yayların odak noktası hayatla ilgili derin düşünceler olacak. Bu dönemde hareket halinde olmak ve isteklerinizi gerçekleştirmek için çalışmak enerjinizi uyandıracak. Parasal konulara yönelik çeşitli projeler yapabilirsiniz. Ancak gelişmeler sizin istediğinizden daha farklı olabilir. Hırslı ve sabırsız bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Daha sakin olmanız gerekiyor.

 

Oğlak

Bu hafta Oğlakların odak noktası iletişim olacak. Bu dönemde sevdiklerinizin yaşadığı bazı olaylardan etkilenebilirsiniz ve isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Bu arada bütçenizi dikkatli yapın ve harcamalarınıza özen gösterin. Hesapta olmayan ödemeler veya ihtiyaçlar ortaya çıkabilir. Karşılaşacağınız olaylar duygularınızın dalgalanmasına neden olabilir. Aman dikkat!

 

Kova

Bu hafta Kovaların odak noktası duyguları olacak. Bu dönemde alıngan ve kaygılı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Sakin bir döneme giriyorsunuz. Anlaşmazlıkları açığa çıkarabileceksiniz, gerginlikler hafifleyecek ve keyifli bir şekilde yaşayabileceksiniz. Çok şaşırtıcı bir durum sizi çok heyecanlandıracak. Beklenmedik olayların heyecanına kapılıp fazla harcama yapmamalısınız.

 

Balık

Bu hafta Balıkların odak noktası yenilikler, kariyer ve eğitim konularında olumlu gelişmeler olacak. Bu dönemde uzun süredir sıkıldığınız ve değişiklik yapmak istediğiniz fiziksel görünümüz ile ilgili önemli hamleler yapabilir ve kendinizi baştan aşağı yenilemek isteyebilirsiniz. Aynı zamanda yarım kalan işlerin bitmesi sizi bir adım daha ileriye taşıyacak.