5 Mart Haftası Haftalık Burçlar

Koç

Bu hafta oldukça yaratıcı ve mantıklı fikirler üretebilirsiniz ancak fikirlerinizi anlattığınız bir başkası size bu fikirlerin gerçekleşmesinin zor olacağını söyleyebilir. Burada anahtar kelime ısrar olacak. Etrafınızdaki kişiler bu dönemde ısrarcı davranabilirler ve ürettiğiniz fikirlerin sizin için ne kadar önemli olduğunu test edebilirler. Çok azimli ve kararlı olmanız gerekecek.

 

Boğa

Bu hafta etrafınızdaki kişilere hayata karşı bakış açınızı anlatmak konusunda aceleci olmamalısınız. Burada asıl konu sorumluluk olacak bu yüzden insanların sizin onlardan çok fazla şey beklediğinizi düşünmelerine izin vermeyin. Bu hafta konuşmanıza dikkat etmelisiniz çünkü insanları kırmanız daha kolay olacak. Detayların sizin için önemli olduğunu unutmayın.

 

İkizler

Bu hafta dikkatli olmalı ve her detayı altını çizerek kontrol etmelisiniz. Bu hafta kendinize olaylardan etkilenmeden geri çekilebileceğiniz ve sığınabileceğiniz bir alan bulmanız için iyi bir zaman. Farklı bakış açılarının size zevk verebileceğini aklınızdan çıkartmayın. Ayrıca bu hafta arkadaş gruplarınızla buluşmaktan kendinizi alamayacaksınız. Başarılı olmaya çok yakınsınız. 

 

Yengeç

Bu hafta eğer gerçekten bazı şeyleri hayata geçirmek istiyorsanız, ısrarcı ve azimli olmalısınız. Geleceğin size getireceği ne getireceği belli olmaz bu yüzden dikkatli ve hazırlıklı olun. Gelecek yerine şimdiki zamanı düşünmeli ve anı yaşamalısınız. Ayrıca başlangıç noktası olarak sorumluluklarınız ile yapmanız gerekenleri ve size keyif veren şeyleri düşünmelisiniz.

 

Aslan

Bu hafta bazı önemli konularda vereceğiniz kişisel kararlar önümüzdeki süreç boyunca sizi etkileyecek. Hayatınızda yer alan bazı şeylerin artık hayatınızda olmayacaklarını öğreneceksiniz. Alternatiflere arkanızı dönmeyin; çünkü uzun dönemli bakıldığında farklı seçeneklerin size farklı dünyaların kapılarını araladığını fark edeceksiniz. Şans yanınızda.

 

Başak

Bu hafta aklınızdaki bazı fikirleri hayata geçirmenin zamanı gelmiş olabilir. Etrafınızdaki kişilerin olağan dışı önerilerini görmezden gelmeyin çünkü size yararı dokunacak. Bu dönemde arkadaşlarınızdan öğreneceğiniz şeyler önceliklerinize karşı bakış açınızın değişmesine yardımcı olacak. Ayrıca etrafınızdaki kişilerin negatif fikirlerinin duymazlıktan gelmelisiniz.

 

Terazi

Bu hafta sizin ihtiyacınız olan hem sevdiğiniz şeyleri yapmak hem de sorumlulukları yerine getirmek. Bu elementlerin karışımını size huzur verecek şekilde formülleştirmelisiniz. Neyle ilgilenirseniz keyif alacağınız bir döneme girmiş bulunmaktasınız. Ayrıca bu dönemde bir şekilde fiziksel görüntünüzde değişiklikler yapmanız da olasıdır. Ama aceleci olmamalısınız.

 

Akrep

Bu hafta kendinizi baskı altında hissedebilir ve bir şekilde kendinizi eleştiri yağmuruna tutabilirsiniz. Bu dönemde uzun dönemli hedeflerinize ve düzenlemelerinize odaklanmayı öğrenmeniz gerecek. Değişkenliğinizi kontrol altına alabilirseniz bu dönemde öğreneceğiniz çok şey olduğunu unutmayın. Spor ve beslenmeniz konusunda da fazladan özen gösterin.

 

Yay

Bu hafta her ne kadar yavaş bir süreç olsa da aklınızdaki düşüncelerin hayata geçirilmesi adım adım işliyor. Öfkeden kaçınmalı, her ne kadar size tuhaf gelse de içinde olduğunuz olaylardan keyif almaya bakmalısınız. Etrafınızdaki birinin sizi sorguya çekmesinin üzerine doğru yolu bulacaksınız ve etrafınızdaki bu kişinin kendinizi bulmanıza yardımcı olduğunu anlayacaksınız.

 

Oğlak

Bu hafta etrafınızda sizi baskı altına almaya çalışan ve oldukça saldırgan davranışlar sergileyen birine karşı daha üstün bir konuma geçeceksiniz. Bu kişi dinlenmediğini fark ettiğinde sesini daha da yükseltecektir. Bunun sizi etkilemesine izin vermeyin ve ellerindeki tek kozun sizi sertçe suçlamak olduğunu göz önünde bulundurun. Sakin olun ve öfkenizi de kontrol edin.

 

Kova

Bu hafta yapıcı iletişim veya fikir alışverişi sizi etkisi altına alan unsurlardan olacak. Kabul edeceğiniz şeyin sizin için yeterince açık olduğundan emin olmalısınız ve istemediğiniz sorumlulukları kabul etmemelisiniz. Günlük hayatınızı gözden geçirmelisiniz çünkü bu size başarıyı geçirecek. Daha azimli, kararlı ve özellikle de inançlı olursanız çok daha iyi olacaktır.

 

Balık

Bu hafta sadece hislerinizle hareket etmek size yeterli olmuyor. Şimdiye kadar olan olayların örgüsünü incelemelisiniz. Bu bakış açısı sayesinde geleceği daha net ve parlak hale getirebilirsiniz. Ayrıca önceden yaşadığınız olaylarla ilgili bazı yorumlar yaparsanız, aynı şeyleri tekrar tekrar yaşayarak zaman da kaybetmezsiniz. Geçmişten ders alıp yola devam edin.