6 Ağustos Haftası Haftalık Burçlar

Koç

Bu hafta Koçların odak noktası mantıkları olacak. Önümüzdeki günlerde oldukça zorlayıcı deneyimler ve gelişmeler yaşamanız olası. Bu gelişmeler olurken siz de kendinizi ailenizdeki bireylerle ilgili konularda fazla korumacı ve duygusal hissedeceksiniz, mantığınız devrede olacak. Bu hafta yeniliklerin sindirilmesi, taşların yerine oturması için ideal bir hafta olacak.

 

Boğa

Bu hafta Boğaların odak noktası geçmişleri olacak. Önümüzdeki günlerde normalden daha fazla duygusal tepkiler verip, mantığınızı iyice geri plana atabilirsiniz. Geçmişi düşünerek kararlarınız ile ilgili yeni tohumlar ekeceksiniz. Karar almak için çok uygun bir hafta olmasa da, önemli kararlar alacaksınız. Aynı zamanda beklenmedik gelişmeler hızla ortaya çıkabilir.

 

İkizler

Bu hafta İkizlerin odak noktası ekonomi olacak. Geçtiğimiz günlerde çalışarak elde ettiğiniz maddi kazançlarınız, finansal yükümlülükleriniz ve maddi varlıklarınız ile ilgili yepyeni başlangıçlar yaşamış olabilirsiniz. Bu haftada bu gelişmelerin hayatınızda hak ettiği yeri alması ve hatta sindirmeniz için uygun enerjiler altındasınız. Ekonomik durumunuz iyiye gidecek.

 

Yengeç

Bu hafta Yengeçlerin odak noktası hobileri ve keyifli aktiviteler olacak. Hobileriniz, eğitim hayatınız veya eğer varsa yurtdışı planlarınızı sorguladığınız, yaratıcı çözümler üreterek planları hayata geçirmeye çalıştığınız bir haftadasınız. Duygularınızın bir tarafında emin olmadığınızı hissediyor olabilirsiniz. Neyi neden istediğinizi net anlayarak ilerlemeniz yerinde olacaktır.

 

Aslan

Bu hafta Aslanların odak noktası duygusallık olacak. Yapınız gereği, duygularınızın çağladığı, hislerinizin coştuğu, bol kahkahalı veya gözyaşlı bir süreç içindesiniz. Özellikle ebeveynlik hisleriniz, ikili ilişkilerdeki duygusallığınız coşmuş, çağlamış olabilir. Bu günlerde ilişkinizde kırılmalar oluştuysa bu konuda dikkatli olmanızda yarar var. Biraz soğukkanlı olmalısınız.

 

Başak

Bu hafta Başakların odak noktası kaygıları ve endişeleri olacak. Bu kaygılar ile ilgili kapanışlar veya yeni başlangıçlar yaşayabilirsiniz. Perde arkasında olan, çok da paylaşmak istemediğiniz bazı konular açığa çıkabilir. Yüzleşmeler ve kararlarla dolu bir döneme başlıyorsunuz. Aynı zamanda önümüzdeki günlerde hayatınızda sürpriz gelişmeler olması da mümkün. Dikkat!

 

Terazi

Bu hafta Terazilerin odak noktası hayalleri olacak. Yepyeni bir döneme başlıyorsunuz. Hayalleriniz uğruna ektiğiniz bu tohumlar, biraz emek ile filizlenecek ve size belki de yıllardır hayalini kurduğunuz dünyanın kapılarını açacak. Arkadaşlarınız ve aşk hayatınız ile ilgili gelişmeler olabilir. Ne yaşanırsa yaşansın sizin hayrınız için yaşanacağını unutmayın lütfen.

 

Akrep

Bu hafta Akreplerin odak noktası sosyal ilişkileri olacak. Gezegensel enerjilerin etkisiyle ilişkilerinizde de kendiniz gibi olmaya başlayabilirsiniz. Biraz daha mantığınızı ön planda tutarak karşınızdaki için işe yaramak konusunda yoğun bir emek sarf edebilirsiniz. Aslında sevmeyi çok iyi bilen fakat bunu bir türlü ifade edemeyen yapınız sizi bu hafta biraz zorlayabilir.

 

Yay

Bu hafta Yayların odak noktası verdikleri emekler olacak. Özellikle iş veya eğitim hayatınızda önemli bir dönemeci geçtiniz, yepyeni bir dönemin tohumlarını ekiyorsunuz. Verdiğiniz emeklerin karşılığında hak ettiğiniz sosyal statünüzü artırmanın vakti geldi. Özellikle yaptığınız iş alanı ile ilgili duygularınızı harekete geçirecek yeni fırsatlar oluşturabilirsiniz. Şanslısınız.

 

Oğlak

Bu hafta Oğlakların odak noktası tanınmak olacak. Önümüzdeki günlerde terfi, şöhret, pirim, takdir gibi konularda sizi yüceltecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Maddi konularda bir süredir yaşadığınızı düşündüğünüz darlık yerini bolluk ve berekete bırakmak üzere. Beklediğiniz şans tekrar sizinle olmaya başlayacak. Ekonomik konularda şansınızı n dönmesi sizi mutlu edecek.

 

Kova

Bu hafta Kovaların odak noktası iletişim olacak. Uzun mesafe yolculuklar, yurt dışı temasları, uluslararası ticaret veya eğitim konularınız için yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hedeflerinizin tohumlarını atmış, yeşermesini bekliyor olabilirsiniz. Unutmayın ki, şanslı bir dönemdesiniz, attığınız her adımda gezegensel enerjilerin koruması altındasınız. Bunun tadını çıkarın.

 

Balık

Bu hafta Balıkların odak noktası yenilenme ve arınma olacak. Bu süreçte hayat enerjinizde önemli farklılıklar hissediyor olabilirsiniz. Bu haftalarda sanki yeniden doğmuş, tüm enerjinizi yeniliyor gibi hissedebilirsiniz. Ailenizden kalan miras, alacaklarınız veya sizin ödemeleriniz ile ilgili yeni gelişmeler olabilir. Sağlık konuları ile ilgili önceden yaşadığınız konular sonuçlanabilir.