6 Ocak Haftası Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta burçları neler bekliyor? İkizlerin arkadaş ortamları ile ilgilenirken olurken Akrepler ise bu hafta iletişim konularına vakit ayıracaklar. Dahası yazımızda…

Koç

Bu hafta Koçların odak noktası ödenmemiş borçlar olacak. Vergi borçları ya da faturalar canınızı sıkabilir. Belli kararlar alırken o kararların hem avantajlarını hem de dezavantajlarını düşünmeniz gerektiğini unutmayın. Bu hafta ayrıca sağlığınızla ilgili konular da ön plana çıkabilir. Doktor kontrolleri gündeme gelebilir. Dikkatli olun.

Boğa

Bu hafta Boğalar için odak noktası sırlar ve sahnenin arkasında oynanan oyunlar olacak. Hiç tahmin etmediğiniz kişiler kuyunuzu kazıyor olabilir, bu konuda biraz daha dikkatli olmanızda yarar var. Ayrıca kişisel hayatınızı çok iyi tanımadığınız kişilerle paylaşmamalısınız. Bu dönemde yalnız kalmak isteyecek ve kabuğunuza çekileceksiniz.

İkizler

Bu hafta İkizlerin odak noktası arkadaş toplantıları olacak. Bu arkadaş toplantıları her ne kadar çok eğlenceli sosyal aktiviteler olarak başlasa da tartışmaların çıkması ve bir anda işlerin çirkinleşmesi olası. Kavgadan ve ağız dalaşından uzak durmalısınız. Asıl hedeflerinizin ne olduğunu unutmayın ve eğlencenin dozunu da fazla kaçırmayın.

Yengeç

Bu hafta Yengeçlerim odak noktası önemli kararlar olacak. Evlilik, çocuk, iş ya da ev değiştirme gibi önemli kararlar gündeme gelebilir. Bu dönemde alacağınız kararlar konusunda çok dikkatli olmalısınız. Bazı kararlardan geri dönüş olmadığını sakın unutmayın. Aklınızdaki şüpheleri gidermek için biraz kafa dinlemek isteyebilirsiniz.

Aslan

Bu hafta Aslanların odak noktası eğitim, akademi, kitaplar, internet, seyahat gibi konular olacak. Yeni bir eğitime başlamanız, akademi ile ilişkili konuların gündeme gelmesi ya da seyahate çıkma planı yapmanız olası. İletişiminizin de artacağı bu dönemde sağlığınızı boşlamayın ve kendinize de vakit ayırın.

Başak

Bu hafta Başakların odak noktası öncelikler olacak. Önceliklerinizin değişmesi ve öncelikleriniz değiştiği için hayatınızın da artık buna göre yönlenmesi olası. Kafa karışıklıkları yaşıyorsanız kendinizi zamanın akışına bırakın ve zihninizin netleşmesini bekleyin. Kendinizi daha iyi hissetmeniz için işinize odaklanmanız da iyi bir fikir olabilir.

Terazi

Bu hafta Terazilerin odak noktası bıkkınlık olacak. Bu dönemde hayatınızdan, işinizden ya da var olan şartlardan bunalmış, sıkılmış olabilirsiniz. Ancak bu tür bazı duyguların geçici olduğunu ve farklı dış koşullara bağlı olduğunu unutmayın. Kesin ve geri dönüşü olmayan kararlar almadan önce biraz beklemek isteyebilirsiniz. Aceleci olmamalısınız.

Akrep

Bu hafta Akreplerin odak noktası iletişim araçları ve ulaşım sorunları olacak. Seyahat edecekseniz ulaşım aracınızın gecikmesi olası. Ayrıca iletişim araçlarınızla ilgili de aksilikler yaşayabilirsiniz. Rutinleşen hayat döngünüzden bunaldıysanız bunları bir işaret olarak alın ve hayatınızda değişiklikler yapın. Kendi fikirlerinize de güvenin.

Yay

Bu hafta Yayların odak noktası partnerleri, çocukları ya da işleri olacak. Yoğun bir dönem sizi bekliyor. Partnerinizle tartışmanız, çocuğunuzla görüş ayrılıkları yaşamanız ya da iş değişikliği yapmanız olası. Bu hafta biraz daha soğukkanlı ve güçlü olmanız gerekli. Engelleri aşabileceğinize inanırsanız her şey çok daha kolay olacak.

Oğlak

Bu hafta Oğlakların odak noktası şüphe olacak. Hayatınızdaki temel konularla ilgili aklınızda belirecek şüpheler haftayı huzursuz bir şekilde geçirmenize neden olabilir. Şüphelerin giderilebilmesi için öncelikle sorunlarla ilgili düşünmeniz gerektiğini unutmayın. Sorunlardan kaçmazsanız ancak şüphelerinizi giderebilirsiniz.

Kova

Bu hafta Kovaların odak noktası gelecek ve geleceğe ilişkin konular olacak. Beklediğiniz bir haber varsa bu hafta o beklediğiniz haberleri alacaksınız. Yarım kalan ya da belirsiz konular sonuca bağlanıyor. Bu dönemde hayatınızın oldukça önemli bir dönemindesiniz, bunu unutmayın. Gelecekle ilgili fazla kaygılanmamaya çalışın.

Balık

Bu hafta Balıkların odak noktası kariyerle ilgili ve finansal sorunlar olacak. İş yerinizde bazı sorunlar çıkması olası. Ayrıca hesaplama yaparken finansal anlamda biraz kötü durumda olduğunuzu fark edebilirsiniz. Moralinizi bozmayın. Kısa süre içinde ya daha fazla geliri olan bir işe geçeceksiniz ya da beklenmedik bir yerden para kazanacaksınız.