6 Mayıs Haftası Haftalık Burçlar

Koç

Haftaya özel hayatınızla ilgili konuşmakla başlayacaksınız. Parasal konularda şanslı olacağınız karşınıza pek çok farklı fırsat çıkması olası. Kariyer ve eğitim hayatınızla ilgili de işler çok iyi gidecek bundan emin olabilirsiniz. Sevdiklerinizden göreceğiniz destekle birlikte hiç olmadığınız kadar iyi hissedecek ve stresli zamanların yükünü üzerinizden atacaksınız.

 

Boğa

Haftaya hedeflerinizi gözden geçirerek başlayacaksınız. İş hayatınızda ve kariyerinizle ilgili konularda önemli dönüşümler içinde olabilirsiniz. Kendi isteklerinizi başka insanlara kabul ettirmeye çalışabilirsiniz. Gücünüzü sadece kendiniz için değil diğer insanlar için kullanmayı de deneyin. Bir yandan da toplum içindeki konularda çekingen bir tavır içine girme ihtimaliniz var.

 

İkizler

Haftaya ailenizle ilgili düşünerek başlayacaksınız. Enerjiniz bu dönemde oldukça yüksek olabilir. Konuşma ve görüşmeleriniz hızlanabilir. Birden fazla işle uğraşabilirsiniz. İletişim konusunda genel anlamda oldukça yoğun günler sizi bekliyor olacak. Daha fazla yorulacaksınız ama alacağınız sonuçlar da buna göre sizin için çok tatmin edici olacak. Merak etmeyin.

 

Yengeç

Haftaya kişisel gelişim konuları ile ilgilenerek başlıyorsunuz. İçsel sıkıntılarınız, üstlendiğiniz sorumluluklar ve değişiklik arzunuz toplum önünde sizi sıkıştırabilir. Göz önünde olacağınız ortamlarda kolay tepki vereceksiniz. Kafanızdaki planlar, elinizdekilerle uymayabilir. Tüm bu sorunları kişisel gelişim yöntemleri ile çözmek isteyeceksiniz. Bu da kesinlikle işe yarayacak.

 

Aslan

Haftaya yoğunlukla başlayacaksınız. Farklı konularla aynı anda ilgilenmeniz gerekebilir. Özel hayatınızda ve ikili ilişkilerinizde hayat size güzel ve şanslı seçenekler, olasılıklar sunabilir. Ortaklı bir işiniz varsa geleceğinize yönelik planlarınızı gözden geçirecek, yıl planlamalarına, yapacağınız seyahatlere odaklanacaksınız. Geleceğinize dair umutlarınız oldukça artacak.

 

Başak

Haftaya tüm hayatınızı gözden geçirerek başlıyorsunuz. Seyahatlerde, yabacılarla yapılacak işlerde, geleceğinizi ilgilendiren önemli konularda gücünüzü kesin ve net bir şekilde ortaya koyacaksınız. Yapacağınız işlerde sizi destekleyen insanların varlığında artışlar görülebilir. Bir yandan da çevrenizdeki, sizi daha az tanıyan  insanları yönlendirme ihtimaliniz ortaya çıkacak.

 

Terazi

Haftaya küçük tartışmalarla başlayabilirsiniz. Beklenmedik bir takım olaylar ilişkilerinizi zedeleyebilir. İlişkilerinizde dikkatli ve dengeli olmanız çok işinize yarayacak. Özel hayatınızda yapılması gereken işlerinizi kolay organize edeceksiniz. Hayat sizi birçok açıdan harekete geçirebilir. Amaçlarınızı yerine getirmek için istekli olabilirsiniz. Eğitim hayatınızda şanslısınız.

 

Akrep

Haftaya kırdığınız kişilerle ilgili adımlar atmakla başlayacaksınız. Seyahat, eğitim, hukuk, medya konularınızda konuşma ve görüşmeleriniz artmaya başlayacak. Bu alanlarda yaşayacağınız sorunlara etkili ve pratik çözümler üretebilirsiniz. Eğitim hayatınızda düzenlemeler yapabilir, seyahatleriniz varsa araştırmalarınızı hızlandırabilirsiniz. Genel olarak sorunları çözeceksiniz.

 

Yay

Haftaya mutlu olmak için bazı kararlar alarak başlayacaksınız. Geleceğinize yönelik adımlarınız hızlanabilir. Seyahatteyseniz bazı beklenmedik olaylara açık olmalısınız. Yine dış ortamlarda önemli insanlarla anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Birazcık daha dikkatli olmaya çalışmanızda yarar olacak. İş ve eğitim hayatınızda yapacaklarınızı hızlı ve etkili bir şekilde ayarlayacaksınız.

 

Oğlak

Haftaya iletişim konusunda yoğunluklarla başlayacaksınız. Yapılması gereken işleriniz için ritminizi hızlandıracak, güçlü ve hareketli yapınızla işlerinizi kolayca toparlayacaksınız. Artık karşınıza gelen fırsatları değerlendirmenin tam zamanı. Bir ödeme çizelgesi hazırlayabilir, işlerinizi istediğiniz düzene sokabilirsiniz. Gizemli konuları konuşmak hoşunuza gidecek.

 

Kova

Haftaya başka insanlarla ilgili sorunları düşünerek başlayacaksınız. Bir arkadaşınız sizden borç isteyebilir ya da siz borç isteyebilirsiniz. Bu da ilişkilerinizde bozulmalara neden olabilir. Sosyal ortamlarda beklenmedik olaylara açık olun, tepkilerinizi kontrol etmeniz önemli olacak. Üstlendiğiniz maddi sorumluluklar hayatı olumsuz algılamanıza neden olabilir. Aman dikkat!

 

Balık

Haftaya sorunların çözülmesi ile rahatlayarak başlıyorsunuz. Durum ve olayları toparlayacaksınız. Ortaklaşa işlerde hırslı ve amaçlarınız doğrultusunda davranabilirsiniz. Sorunlar tek tek çözüleceği için artık hedeflerinize yönelik hareket edeceksiniz. Bu da iyi hissetmenizi sağlayacak. Ödeme alamadığınız konularda da ödeme almaya başlayacaksınız.