7 Ağustos Haftası – Haftalık Burçlar

Koç

Bu hafta Koçların odak noktası arkadaşları ve sosyal ilişkileri olacak. Sık sık arkadaş toplantılarına katılmaya, yeni insanlarla tanışmaya ve her anlamda ilişkilerinizin hızla yoğunlaşmasına hazır olun. Oldukça eğlenceli ve yoğun bir dönem sizi bekliyor olacak. Bu keyifli haftada işlerinizi aksatmamaya ve fazla harcama yapmamaya özen göstermelisiniz.

 

Boğa

Bu hafta Boğaların odak noktası kariyer hedefleri, yeni iş arayışları, iş yerinde terfi ve mesleki gelişim gibi konuları olacak. Uzun süredir beklediğiniz başarıyı yakalamanıza çok kısa bir zaman kaldı. Bu hafta içinde karşınıza yeni fırsatlar çıkacak. İdealleriniz uğruna yaptığınız her şeyin karşılığını alacaksınız ve fedakarlıklarınızın meyvelerini toplamaya başlayacaksınız.

 

İkizler

Bu hafta İkizlerin odak noktası yeni eğitim olanakları, tatil fırsatları ve resmi işler olacak. Vergi, fatura ödemesi gibi her türlü resmi işinizi bu dönemde halletmeli ve geciktirmemelisiniz. Yeni bir tatile çıkabilir ya da tatile çıkmak için planlar yapmaya başlayabilirsiniz. Eğitim olanaklarına da açık olacağını bu haftayı iyi değerlendirirseniz kaderiniz olumlu yönde değişecek.

 

 

Yengeç

Bu hafta Yengeçlerin odak noktası duyguları ve finansal konular olacak. Duygularınızın oldukça yoğunlaşacağı bu dönemde sadece duygularınıza odaklanmak isteyebilirsiniz. Ancak finansal konularda yaşayacağınız iniş çıkışlar zihninizi duygularınız dışında farklı konulara da odaklamanıza neden olacak. Alım satım işleri ve emlak konuları için uygun bir dönemdesiniz.

 

Aslan

Bu hafta Aslanların odak noktası ortak ilişkileri ve değişim olacak. Girişimcilik yönünüzün büyük oranda öne çıkacağı bu hafta içinde karşınıza yeni ortaklık fırsatları çıkabilir. Bu ortaklık fikirleri ile ilgili karar almadan önce iyi düşünmenizde ve güvendiğiniz insanlarla ortak olmanızda yarar olacaktır, unutmayın. Hayatınızın bir değişim sürecine girecek buna hazır olmanız gerekli.

 

Başak

Bu hafta Başakların odak noktası gizemli konuların açığa çıkması ve sorunları çözümü olacak. Bu dönemde uzun süredir merak ettiğiniz konular sonunda açıklığa kavuşacak. Zihninizdeki soru işaretlerinin kaybolması ile birlikte çok daha iyi hissedeceksiniz. Böylelikle sorunlarınız da çözülecek. Hayatınızın dümenini eline almanızın ve geleceğinizi düşünmenin zamanı geldi.

 

Terazi

Bu hafta Terazilerin odak noktası yaratıcı projeler ve derin sohbetler olacak. Güvendiğiniz kişilerle bir araya geleceğiniz ve sık sık derin sohbetler yapacağınız bu dönemde kendinizi ifade ederek rahatlayacaksınız. Yaratıcılık gerektiren konularda çok başarılı olacağınız için bu hafta yaratıcı işlerinizle ilgilenebilirsiniz. Sağlığınıza da dikkat etmeyi ihmal etmemelisiniz.

 

Akrep

Bu hafta Akreplerin odak noktası aile ve aile içi konular olacak. Aile üyelerinizle çok daha fazla vakit geçireceğiniz bu dönemde ailevi sorunların ortaya çıkması ve ailenizle ilgili bazı kararlar almanız mümkün. Bu süreçte olabildiğince sakin ve soğukkanlı olmalısınız. İşlerin zaman içinde rayına oturacağını unutmayın ve ailenize gereken özen gösterin, bu size de iyi gelecektir.

 

Yay

Bu hafta Yayların odak noktası bastırmaya çalıştıkları duyguları ve sorunları olacak. Uzunca bir süredir bastırdığınız duygularınızın bu hafta içinde ortaya çıkacağını söylemek mümkün. Gezegensel enerjiler artık kendi içinizde sakladığınız ve hatta kendinize bile yalan söylediğiniz konuların ortaya çıkmasını sağlayacak. Daha fazla saklanarak yaşayamazsınız, unutmayın.

 

 

Oğlak

Bu hafta Oğlakların odak noktası ekonomik konular ve özgüven olacak. İş yerinizde alacağınız bir ikramiye, kazanacağınız bir şans oyunu ya da bir şekilde elde edeceğiniz bir ek gelir yüzünüzü güldürebilir. Bu hafta içinde ekonomik durumların düzelmesi ile özgüveniniz de yerine gelecek. Bu dönemde istediğinizi elde edebilirsiniz, bu fırsatı kaçırmayın.

 

Kova

Bu hafta Kovaların odak noktası zorlukların aşılması ve motivasyon olacak. Bu dönemde motivasyonunuzun da artması ile birlikte karşılaştığınız sorunları aşacaksınız. Bu durumun aynı zamanda sizin enerjinizi de arttıracağını söyleyebiliriz. Sağlık sorunlarınız ve sık sık uyuma istekleriniz artık geride kalacak. Güzel günlerin tadını çıkartın ve sık sık spor yapın.

 

Balık

Bu hafta Balıkların odak noktası huzur ve neşe olacak. Sorunlarınızın birer birer aşılması ile birlikte rahatlayacak ve kendinizi çok daha huzurlu hissetmeye başlayacaksınız. Bu da neşelenmenizi sağlayacak. Sosyal ilişkileriniz artabilir. Arkadaşlarınızla hasret giderebilirsiniz. Ayrıca kariyerinizde atacağınız adımlar çok kısa süre içinde ilerlemenizi sağlayacak.