7 Ekim Haftası Haftalık Burçlar

Bu hafta burçları neler bekliyor? İkizler sağlık ve kişisel gelişim konularına odaklanırken Kovalar ise üzerindeki çalıştıkları proje ve işleri ile ilgilenecekler. Dahası yazımızda…

Koç

Bu hafta Koçlar sosyal ilişkilerle ilgilenecekler. Eğer bir gruba dahil olma, bir kulübe üye olmaz istiyorsanız, bu süreç sandığınızdan biraz daha uzun sürebilir. Sabırlı olduğunuz sürece uzun vadede istediğiniz şeye ulaşabilirsiniz. Sabır, hepimizin hayatının büyük parçası. Sabır demek inanç demek, sabır demek güven demek, bunu unutmamalısınız. Daha olumlu düşünün.

Boğa

Bu hafta Boğalar gizli işleri ile ilgilenecekler. Gizli saklı yürüttüğünüz bir proje yavaşlayabilir ve tamamen durma noktasına gelebilir. Bu durumu sakince kabul ederek hem çevrenizdekileri etkileyebilir hem de gelecek başarılar için kendinize alan açabilirsiniz. Deneyimlediğimiz olumsuz durumlar bazen anı yaşamamıza engel olabiliyor. Buna izin vermemeniz önemli.

İkizler

Bu hafta İkizler sağlıkları ve kişisel gelişimleri ile ilgilenecekler. Sağlık ve kişisel gelişimle ilgili konular gündeminizde olabilir. Eğer daha güçlü bir bedene kavuşmak istiyorsanız, size en uygun egzersiz programını bulmak için biraz daha çaba göstermelisiniz. Aynı zamanda sağlıklı olmanın mutlu olmaktan da geçtiğini unutmamalısınız. Artık stresten biraz daha uzak durun.

Yengeç

Bu hafta Yengeçler yeniliklerle ilgilenecekler. Yeni anlaşmalara imza atmak için düşündüğünüz zamanlamayı biraz düzenlemek gerekebilir. Biraz düşünmek, olayları daha detaylı değerlendirmek ve özgüveninizi toparlamak için kendinize vakit ayırmalısınız. Biraz daha sakin ve sabırlı olmanız gerekebilir. Aynı zamanda ailevi konularda da sorunları çözmeniz gerekecek.

Aslan

Bu hafta Aslanlar eğitim ve kariyer konuları ile ilgilenmeye başlıyorlar. İşle ilgili konularda bir yavaşlama yaşanabilir. Ancak endişelenmeyin, bu yavaşlama sizin lehinize olabilir. Böylelikle üzerinde çalıştığınız konuya daha fazla eğilebilirsiniz.  Daha verimli bir çalışma performansı yakalamak ve dikkatinizi işiniz üzerinde yoğunlaştırmak için konsantrasyonunuzu güçlendirin.

Başak

Bu hafta Başaklar yakınları ile ilgilenecekler. Bir yakınınızın yardıma ihtiyacı olabilir. Bulacağınız çözümler ilk başta onu mutlu etmeyebilir ve bu sefer de onu ikna etmek için çaba göstermelisiniz. Bazen yorulduğunuzu düşünseniz bile sevdiklerinize destek olmanın mutluluğu yaşayabilirsiniz. Kimsenin kalbini kırmadan hareket etmeli ve konuşmalısınız.

Terazi

Bu hafta Teraziler finansal konular ve hedefleri ile ilgilenecekler. Kariyer hedefleriniz veya finansal konularla ilgili aklınıza gelen parlak bir fikir nedeniyle hızlıca harekete geçmek isteyebilirsiniz. Biraz daha sakin adımlar atarak daha başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. İç huzur ruhani açıdan huzurluyken, duygularımızla da uyumlu olmaktır. Buna ihtiyacınız olacak.

Akrep

Bu hafta Akrepler yeni fırsatlarla ilgilenecekler. İşle ilgili bazı konular sandığınızdan daha fazla vakit alabilir. Ancak bu vakti, önemli bir projeyi yeniden gözden geçirmek veya önemli bir fırsatı incelemek için kullanabilirsiniz. Özel hayatınızda bazı ufak değişiklikler yaparak iş hayatındaki veya eğitim hayatındaki verimliliğinizi ve ondan aldığınız tatmini artırabilirsiniz.

Yay

Bu hafta Yaylar ortaklıklarla ilgilenecekler. İş hayatınızla ilgili bir ortaklığa adım atmaya hazırlanıyorsanız, iletişime özen göstermelisiniz. Bir anlaşmaya imza atmadan önce birkaç kez kontrol etmek iyi olabilir. Ancak yine de başarıya ulaşmanın yolu, değişime açık olmaktan ve yeni yollar keşfedebilmekten geçer. Bunu unutmamalısınız. Hiç bir konuda önyargılı olmayın.

Oğlak

Bu hafta Oğlaklar maddi konularla ilgilenecekler. Finansal meseleleri yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir. Olası bir yavaşlama sizi sabırsızlandırabilir ancak uzun vadede bu yavaşlamanın sizi başarıya daha emin adımlarla götüreceğini unutmayın. Finansal durumumuzu kavramak ve ona göre planlamamızı yapmak çok önemli. Tasarruflu olmalısınız.

Kova

Bu hafta Kovalar üstünde çalıştıkları proje veya işlerle ilgilenecekler. Bir süredir üzerinde çalıştığınız bir projeyi, tezi bitirmek için uğraşıyor olabilirsiniz. Yapacağınız değişiklikler, şimdiye kadar attığınız adımları yeniden gözden geçirmenizi gerektirebilir. Bu durum ilk başta canınızı sıkabilir ancak başarıya bu şekilde ulaşacağınızı unutmayın. Şansınız bu konuda açık.

Balık

Bu hafta Balıklar profesyonel ve özel hayatları ile aynı anda ilgilenecekler. Profesyonel hayatınızla ilgili konuları yeniden gözden geçirmek iyi olabilir. Eğer sabırlı olabilirseniz, iş hayatınızdaki hem başarıları hem de iş ilişkilerinizi besleyebilirsiniz. Aynı zamanda iş veya eğitim konusunda elde edeceğiniz başarıların ardından özel hayatınızda da sorunlar çözülecek.