7 Ocak Haftası Haftalık Burçlar

Koç

Haftaya yoğun duygular ile güne başlayacak ve son derece hareketli bir zaman dilimi geçireceksiniz. Projelerinizi ortaya koyabilir ve kararlı bir tavır sergileyebilirsiniz. Ayrıca  isteklerinizi gerçekleştirmek için projelerinizde bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Bu arada rahat bir tavır içinde olabilirsiniz. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmek için gayret gösterin.

 

Boğa

Bu hafta endişelerinizden kurtulacak ve günlük yaşamınızı daha iyi yaşayacaksınız. İşlerinizin bir kısmını bir arkadaşınıza devretmek isteyebilirsiniz. Çok sayıda haber alabilirsiniz; parlak ve mutlu bir dönem yaşayacaksınız. Gerçekten dirençli ve cesaretlisiniz; daha iyi kazanç sağlayan bir aktiviteye yönelin. Yaratıcılığınızın da arttığını hissedecek ve çok mutlu olacaksınız.

 

İkizler

Bu hafta gündeminizi gizli kalmış konular oluşturabilir. Bilemediğiniz konular hakkında içsel süreçler yaşayabilirsiniz. Farklılık yaratmak istediğiniz konuları, elinizde olmayan nedenlerle başaramayabilirsiniz. Dostlarınızla zaman geçirmek size iyi gelebilir. Haftanın ilerleyen günlerinde aşırıya kaçmamaya özen göstermelisiniz. Sakin kalmakta çok fayda olacaktır.

 

Yengeç

Hareket halinde olacağınız bir dönem başlıyor. Biraz gergin ve telaşlı olabilirsiniz fakat genel olarak kendinizi güçlü ve iyi hissedeceksiniz. Yükselen enerjiniz, sorunlarla başa çıkmanızı kolaylaştıracak. Önemsediğiniz kişilerle ilgili meydana gelen gelişmeler sizi korkutabilir veya ciddiye aldığınız konularla ilgili davranışlarınızda bazı değişiklikler yapmanız gerekebilir.

 

Aslan

Bu hafta otoriteyi temsil eden kişilerle ilişkilerinizi gözden geçireceksiniz ve önümüzdeki günlerde çözümleyici bir tavır içinde olacaksınız. Yeni atılımlar yapmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz fakat gelişmeler beklediğinizden daha yavaş olabilir. Sabırlı olursanız, başarılı olacaksınız. Kendinize inanmanız ve rahatlamanız gerektiğini unutmamalısınız. Şansınız açık.

 

Başak

Bu hafta çok güzel anlar yaşayacaksınız ve iyimser halinizi geliştirme imkanı yakalayacaksınız. Bu da ailenizden ve arkadaşlarınızdan sorun yaşadığınız her konuda yardım almanızı sağlayacak. Sakin bir dönem geçireceksiniz ve uzun süredir tanıdığınız ve değer verdiğiniz arkadaşlarınızla yeniden bir araya geleceksiniz. İş ve eğitim konularında parlak günler geliyor.

 

Terazi

Bu hafta çok net, yorulmak bilmez ve yoğunlaşmış olacaksınız. Hedeflerinizi net bir şekilde belirlerseniz onlara ezici bir güçle ulaşacaksınız. Her şey birbirini tamamlayacak. Yıldızlar Terazi ve Terazi yükselenler için tüm çabalarını ortaya koymayı tavsiye ediyor. Önümüzdeki günler her anlamda çok üretken ve isabetli olacaksınız. Bu durumdan mümkün olduğunca yararlanın.

 

Akrep

Bu hafta eğitim konuları ön planda olacak. Kendinizi ve yaşamınızdaki bazı şeyleri değiştirmek isteyeceğiniz bu günlerde yeni fikirleri daha çok önem vereceksiniz. Gruplar içinde olacağınız zamanlar var ve bu size çok iyi gelecek. Fikirlerinizi yaymaktan hoşlanacağınız bir süreç başlıyor diyebiliriz. Özgürlüğünüzü yaşamak isteyecek ve kesinlikle bireyselliğinizi ifade edeceksiniz.

 

Yay

Bu hafta aile içinde özel hayatın ihlal edildiğini ve herkesin olaylara dâhil olduğunu düşünebilirsiniz. Duygusal açıdan hassas olduğunuz bu dönemde alıngan ve sitemkâr bir yapıya bürünmeniz oldukça kolay olacak. Bu yüzden biraz daha dikkatli olman da fayda var. Duygusal gelgitler içerisindesiniz. Bugün beğendiğinizi ertesi gün beğenmez haldesiniz.

 

Oğlak

Bu hafta dikkatinizi evinize ve projelerinize yönelteceksiniz fakat inatçı bir tavır içinde bulunmayın ve duygusal tepkilerinizi denetleyin. İlginç teklifler ile karşılaşmanız mümkün. Ani değişikler ve sürpriz haberler sizi rahatsız edebilir ve kafanız karışabilir. Çok büyük organizasyonlar içinde yer almanız mümkün. Karşılaştığınız tüm fırsatları değerlendirin.

 

Kova

Bu hafta farklı çevrelerden gelen kişiler ile birlikte ilginç projeler yapabilirsiniz. Bu arada düşünce biçiminiz ve hayat görüşünüz tamamen değişiyor. Karşılaştığınız kişiler hayata bakış açınızı değiştirmenize yardımcı olacak. Size pek uygun olmasa bile karşınıza çıkan fırsatları şans olarak değerlendirmeyi başarabilirseniz, yeni atılımlar yapabilirsiniz. Fazla harcama yapmayın.

 

Balık

Bu hafta size yakın biri sizin ustalıkla üstesinden gelebileceğiniz cazip bir teklifte bulunacak. Hatta, görünürde daha fazla kazanç var. Aynı şeyleri tekrar ederek sevdiklerinizin sinirini bozmayın; onlara karşı daha uyumlu ve hoşgörülü olmaya çalışın. Geçmiş yaralarınızı telafi edebileceğiniz önemli olaylar gündemde olabilir. Geleceğe yönelik zor kararlar alabilirsiniz.