8 Ekim Haftası Haftalık Burçlar

Koç

Bu hafta Koçların odak noktası sevdikleri olacak. Yabancı ortamlar, seyahatler ve farklı felsefeler ilginizi çekecek. Olaylara bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirseniz, ilginç fırsatlarla karşılaşacaksınız. Fakat karşınıza çıkan fırsatları değerlendirebilmek için daha özgür ve yapıcı olmanız gerekiyor. Eğer olumlu düşünürseniz hayatınız olumlu yönde değişecek.

 

Boğa

Bu hafta Boğaların odak noktası kişisel gelişim olacak. Bu dönemde  özellikle görüşlerine daha önce saygı duyduğunuz kişilerin söz ve davranışlarını farklı yorumlayabilirsiniz ve şanslı bir durumu şanssızlığa dönüştürebilirsiniz. Sorunları büyütmeyin ve şimdilik olayları akışına bırakın. Daha özgür olabilir ve yaratıcı çözümler bulabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat edin.

 

İkizler

Bu hafta İkizlerin odak noktası arkadaşlık ilişkileri olacak. Bazı ufak problemleri çözecek, elinizden gelenin en iyisini yapmaya hazır ve pozitif olacaksınız. Saçma konular üzerine ufak tartışmalar yaşamanız muhtemel; inatçı ve tutucu olmamaya çalışırsanız, bu durum size bir kez daha tutku ve denge kazandıracak. Fazla para harcamamaya özen göstermelisiniz.

 

Yengeç

Bu hafta Yengeçlerin odak noktası aniden gelişen seyahat planları olacak. Olumlu arkadaşlıklar kurabilecek ve ilişkilerden faydalı bilgiler edinebilecek zaman dilimindesiniz. Bazı hayal kırıklıkları telafi edilebilir veya unutmayı tercih edebilirsiniz. Aniden karşınıza çıkan seyahat planlarını en iyi şekilde değerlendirmelisiniz çünkü size çok iyi gelecek.

 

Aslan

Bu hafta Aslanların odak noktası gelecek planları olacak. Duygularınızı denetlemeniz bu günlerde zor olabilir. Fakat duygularınızı kendinize saklamak için gayret göstereceksiniz. Bu hafta karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı harekete geçirecek ve geçmişte yaşadığınız olayları hatırlayacaksınız. Çocukluk günlerinizi ve eski davranışlarınızı gözden geçirebilirsiniz.

 

Başak

 

Bu hafta Başakların odak noktası geçmiş olacak. Eski dostlarınızla ilişkileriniz değişiyor. Karar vermek için acele etmeyin ve olayların gelişmesini bekleyin. Karşılaştığınız zorlayıcı olaylar sayesinde alışkanlıklarınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. Bir taraftan baskı duygusu uyandıran durumlar olurken öte yandan şans olarak değerlendireceğiniz fırsatlar ile karşılaşıyorsunuz.

 

Terazi

Bu hafta Terazilerin odak noktası yeni fırsatlar olacak. Bu dönemde sağlığınızla ilgili küçük sorunlar çıkması da mümkün ama kolay hallolacak, merak etmeyin. Bu arada kendinizi çok fazla yormayın ve tartışmalardan uzak durun. Beslenme düzeniniz ve sporunuza özen gösterin. Kötü alışkanlıklardan kurtulmak istiyorsanız, şimdi bunun tam zamanı olacak.

 

Akrep

Bu hafta Akreplerin odak noktası canlanan enerjileri olacak. İçinizdeki enerji artacak; bu sayede diğer insanlarla olan ilişkileriniz, hem de ekonomik durumunuz düzelecek. Sevdiklerinizin son zamanlardaki davranışlarının ardındaki motive edici etkenleri analiz edebilecek ve onların size karşı samimiyetini ve sadakatini ölçmeye çalışacaksınız.

 

Yay

Bu hafta Yayların odak noktası eğlence ve kafa dinleme olacak. Artık uzun süredir ihtiyacınız olan kafa dağıtma gününü hak ettiniz. Arkadaşlarınızla eğlenmenin tadını çıkartın. Eğer olaylar sizin önemli bir hedefinizden vazgeçmenize neden olursa kuruntu yapmayın. Durumu incelemek için zamanınızı iyi kullanın. Aceleci davranmak yararınıza olmaz.

 

Oğlak

Bu hafta Oğlakların odak noktası yenilikler olacak. Çalışma hayatınızda daha tempolu anlar yaşayabilirsiniz. Etrafınızdaki kişilerle ve iletişiminiz de kıvrak olmanız gerekebilir. Zaman alabilecek işler var. Vizyonunuzu belirlemeniz gereken zamanlar olabilir. Sağlığınızla ilgili konuları ihmal etmemeniz gerekiyor. Ayrıca arkadaşlarınızla vakit geçirebilirsiniz.

 

Kova

Bu hafta Kovaların odak noktası dönüşüm olacak. Maddi manevi sürprizler, hediyeler, anlaşmalar, alışverişler veya seyahatler hayatınızı renklendirebilir. Sosyalleşmek çekiciliğinizi ve popülaritenizi arttıracaktır. Özellikle de fiziksel görüntünüzü de değiştirmek istemenizle birlikte hayatınızda bir takım değişikler yapacaksınız. Dönüşüm süreci başlıyor.

 

Balık

Bu hafta Balıkların odak noktası hayatlarını düzene sokma süreci olacak. Ani değişiklikler dikkatinizin dağılmasına neden olsa bile sürprizler hoşunuza gidecek. Bilgisayar teknolojisi ile ilgili gelişmeleri araştırabilirsiniz ve ilginç bilgilere ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda hayatınızı artık çok daha iyi bir düzene sokmak için çalışacaksınız. Bunda çok başarılı da olacaksınız.