8 Temmuz Haftası Haftalık Burçlar

Koç 

Bu hafta Koçların odak noktası arkadaşları olacak. Bir kişi veya bir olayla ilgili geçmişte yaşananlar fena halde aklınıza takılmış olabilir ve adım atmanıza engel teşkil edebilir. Böyle zamanlarda zihninizi susturup, geleceği planlamaya odaklanmalısınız. Ayrıca bazı zamanlarda kötü olduğunu düşündüğümüz olayların sonucunda güzel şeyler yaşarız, bunu unutmayın.

 

Boğa 

Bu hafta Boğaların odak noktası ailesi olacak. Ayrıca finansal konularda endişeleriniz olabilir. Bu endişeleriniz özellikle yakın bir süre önce farkına vardığınız bir bütçe açığından kaynaklanabilir. Endişelerinizi bir kenara bırakıp, bir plan hazırlamak iyi olabilir. Eğer bu plana nereden başlamanız gerektiğini bilmiyorsanız ciddi bir araştırma yapmanız gerekiyor.

 

İkizler

Bu hafta İkizlerin odak noktası güzel deneyimler olacak. İletişim konusunda yeni bir başlangıç yapmak için bir fırsat yakalayabilirsiniz. Ancak yine de harekete geçmek için biraz erken olduğunu düşünebilirsiniz. Mutlu olmanın bir seçim olduğunu unutmayın. Biraz pozitif yaklaşımla tüm hayatınızı değiştirebilirsiniz. Kimsenin sizi üzmesine izin vermemelisiniz.

 

Yengeç

Bu hafta Yengeçlerin odak noktası kariyer ve eğitimleri olacak. Ayrıca ev hayatınızla ilgili önemli bir başlangıç veya yenilik yapabilirsiniz. Bu yenilik, size her zamanki rutinlerinizi bile yeniden gözden geçirmeye yönlendirebilir. Değişim her zaman zordur. Değişim yaratmak, zaman ve özveri isteyen bir süreçtir. Bunları düşünerek hayatınızı yönlendirmeniz çok yararlı olacaktır.

 

Aslan

Bu hafta Aslanların odak noktası geçmişleri olacak. Eğer bekarsanız, geçmişten bir ilişkiniz yeniden gündeme gelebilir, sizden ikinci bir şans isteyebilir. İlginçtir ki daha öncekinde üstesinden gelemediğiniz sorunları bu sefer kendiliğinden çözebilir, mutluluğu bulabilirsiniz. İlişkisi olanlar ise tüm hafta boyunca geçmişlerini gözden geçirmek isteyecekler.

 

Başak

Bu hafta Başakların odak noktası sevgi olacak. Aynı zamanda küçük sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Eğer bir sağlık sorununuz varsa, bu konuda ikinci bir uzman görüşüne başvurmak iyi olabilir. Böylelikle aklınızdaki sorulara daha net yanıtlar bulabilirsiniz. Dengeli olmak genel anlamda daha sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmenize yardımcı olur. Unutmayın.

 

Terazi

Bu hafta Terazilerin odak noktası maddi konular olacak. Bunun dışında ise sevdiklerinizi ve varsa partnerinizi düşüneceksiniz. İlişkinizle ilgili çok önemli bir meseleyi yeniden gözden geçirmenin zamanı gelmiş olabilir. Bazı konuları açıkça konuşup masaya yatırmak, aynı çizgide olup olmadığınızı görmenizi sağlayabilir. Partneri olmayanların ise aşık olması olası.

 

Akrep

Bu hafta Akreplerin odak noktası gelecek planları olacak. Finansal durumunuzu yeniden gözden geçirmek iyi olabilir. Böylelikle gelecek planlarınızı daha sağlam bir zemine oturtabilir ve yatırım hedeflerinizi belirleyebilirsiniz. Gelecek planlarınızla ilgili düşünürken her türlü farklı konuyu hesaba katmaya çalışmalısınız. Çünkü hayat tek yönlü olarak ilerlemiyor, unutmayın.

 

Yay

Bu hafta Yayların odak noktası seyahatler ya da seyahat planları olacak. Geçmişte ziyaret ettiğiniz bir yere yeniden seyahat etmeniz gündeme gelebilir. Bu ikinci gezi, ilkinden çok daha eğlenceli olabilir. Hemen olumsuz yaklaşmamakta fayda var. Seyahat konusunda tereddütleriniz varsa bunları halletmeye çalışın. Çünkü gerçekten dinlenmeniz gerekiyor.

 

 

Oğlak

Bu hafta Oğlakların odak noktası kendileri olacak. Geçmişte paylaştığınız yaratıcı bir fikir, yeniden gündeme gelebilir. Bu sefer bu fikri gerçekleştirmek için daha işlevsel yöntemler keşfedebilir ve sonunda başarıya ulaşabilirsiniz. Girişimcilik konusunda kendinizden emin değilseniz biraz daha araştırın. Kendinize inanın ve geleceğinizle ilgili adımlar atmaya başlayın.

 

Kova

Bu hafta Kovaların odak noktası farklı deneyimler olacak. Eski bir dostunuzla yeniden bir araya gelebilirsiniz. Bir zamanlar paylaştığınız anıları yeniden hatırlamak ve arkadaşlığınıza kaldığınız yerden devam etmek size kendinizi çok iyi hissettirebilir. Arkadaşlarınıza daha çok vakit ayırmaya çalışın. Hayatın karmaşası içinde bu zor gelse de, gerçek bir dost size iyi gelecek.

 

Balık

Bu hafta Balıkların odak noktası ilerleme olacak. Bu dönemde zihninizde bir yolculuk yapmaya hazır olun. Sizi ilerlemekten, değişimden alıkoyan zihinsel engellerinizi fark etmenin ve onlardan kurtulmaya başlamanın zamanı gelmiş olabilir. Kişisel gelişim konularına daha fazla önem verecek ve bunun sizi gerçekten de ne kadar ileri götürdüğünü iyi anlayacaksınız.