9 Temmuz Haftası Haftalık Burçlar

Koç

Bu hafta Koçların odak noktası daha sıkı çalışma ve ilerleme olacak. Ertelediğiniz işler, yarım kalan projeler ve devam edilmesi gereken her türlü şey tamamlanacak. Daha sıkı çalışmanız gereken ve yorucu geçecek bir hafta sizi bekliyor. Ancak bu çabalarınızın karşılığını almak için çok uzun süre beklemeniz gerekmeyecek. Sağlığınıza biraz daha fazla dikkat etmelisiniz.

 

Boğa

Bu hafta Boğaların odak noktası geçmiş ve köklerine dönüş olacak. Uzun süredir canınızı sıkan sorunlardan bunalmış ve tükenmiş hissediyor olmanız olası. Bu dönemde size en çok iyi gelecek şey ailenizin yanında ya da doğada geçireceğiniz küçük bir tatil olacaktır. Kendinize dinlenme şansı tanımanız gerekli. Aksi takdirde kısa süre sonra tükeneceksiniz. Dikkat!

 

İkizler

Bu hafta İkizlerin odak noktası yeni gelişmeler ve değişim olacak. Yaratıcı enerjinizin çok yüksek olacağı ve verimli işler üreteceğiniz bu dönemde beklenmedik haberler almanız mümkün. Çocuk, evlilik, aşk gibi konularda şans yanınızda. Bu dönemde hedeflerinizi daha net şekilde belirlemeli ve kendinize bir gelecek planı oluşturarak onu uygulamaya sokmalısınız.

 

Yengeç

Bu hafta Yengeçlerin odak noktası küçük çaplı sağlık sorunları, kariyer, engeller ve engellerin aşılması olacak. Öncelikle sağlığınızla ilgili oluşacak her türlü probleme anında çözüm bulmanız ve sağlık sorunlarınızı aksatmamanız gerekli. Ayrıca kariyerinizin ön plana çıkacağı bu dönemde önünüze çıkan engelleri aşmanız gerekecek. Sakın pes etmeyin, kendinize inanmalısınız.

 

Aslan

Bu hafta Aslanların odak noktası düzen, disiplin ve günlük rutin olacak. Sizin için oldukça sakin ve huzur dolu olacak bu hafta günlük rutinlerinizi başarılı bir şekilde devam ettirmenizi ve boş vakitlerinizde kendinize zaman ayırmanızı sağlayacak. Yoğun ve yorucu bir dönemin ardından gelen bu yavaş zaman dilimi size iyi gelecek. Bu dönemin keyfini çıkartmaya bakmalısınız.

 

Başak

Bu hafta Başakların odak noktası tasarruf, ekonomik konular ve maddiyatla ilgili konuşmalar olacak. Finansal sorunların ve gelir kaynakları ile ilgili konuların odak noktası haline geleceği bu dönemde biraz daha tasarruflu olmalısınız. Sorumluluklarınızı aksatmadan yerine getirin ve sağlığınıza da dikkat edin. Aksi takdirde ekonomik anlamda ciddi sıkıntılar karşınıza çıkabilir.

 

Terazi

Bu hafta Terazilerin odak noktası yeni deneyimler ve hayallerin gerçekleştirilmesi olacak. Oldukça düzenli ve dikkatli olmaları ile bilinen Başaklar deneyimleri konusunda da bir o kadar titizdirler. Bu yüzden deneyimlerini uygulamaya geçirmeden önce bir süre beklerler. Ancak sizin için artık uygulama zamanı geldi. Bir adım atın ve ilerlemeye başlayın yoksa gerilersiniz.

 

Akrep

Bu hafta Akreplerin odak noktası gelecekle ilgili planlar ve hayaller olacak. Şimdiki zamanı önemseyen ve anı yaşamayı seven Aslanların artık gelecek planları yapmasının zamanı geldi. Bu hafta hissedeceğiniz gelecek kaygısı artık daha kesin ve net planlar yapmanızı sağlayacak. Daha kararlı ve olgun hissedeceğiniz bu dönemi iyi değerlendirirseniz başarılı olacaksınız.

 

Yay

Bu hafta Yayların odak noktası sosyal ilişkiler, sohbet ve konuşmalar olacak. Sosyal ilişkilerinizin yoğunlaşacağı ve arkadaşlık ilişkilerinize çok daha fazla önem vereceğiniz bir hafta sizi bekliyor. Ayrıca aile bağları konusunda da fikirlerinizi değiştirecek bazı olaylar olması mümkün. Kariyerinizle ilgili biraz daha fazla çabalamaya başlamanızda yarar var, unutmayın.

 

Oğlak

Bu hafta Oğlakların odak noktası geçmiş, geçmişte yapılan hatalar, alınacak dersler ve suçluluk duygusu olacak. Yaptığınız hatalar ve attığınız yanlış adımlar aklınıza gelecek. Bu yüzden kısa süre içinde suçluluk duygusu hissetmeye başlayacaksınız. Önemli olan sorunları çözüp ilerlemek, bu hataları tekrarlamamaktır. Bu duygunun size engel olmasına izin vermeyin.

 

Kova

Bu hafta Kovaların odak noktası her türlü alanda ilerleme ve başarı olacak. Geçmişte takılıp kaldığınız sorunları artık bırakmanın zamanı geldi. Geçmişte yaşamayı bırakıp geleceğe odaklanacağınız bu dönemde ilerlemeye başlayacaksınız. Gerçekten istediğiniz ve istemediğiniz şeylerle ilgili daha net bir bakış açısı elde edecek ve doğru kararlar alacaksınız.

 

Balık

Bu hafta Balıkların odak noktası yenilenme, arınma ve olgunlaşma olacak. Kendinizi değişime açacağınız ve yenilenmek için adımlar atacağınız bu dönem sizi canlandıracak ve hayatınıza çok daha olumlu bakmaya başlayacaksınız. Kara bulutlar yavaş yavaş dağılıyor. Sağlığınıza ve besleme düzeninize dikkat etmenizde yarar var. Bu hafta aynı zamanda şans da sizden yana.