Ay Balık Burcuna Geçiş Yapıyor

Bu hafta sonunda Ay Balık burcuna geçiş yapıyor ve hayatımızı etkisi altına alıyor. Peki, Ay’ın Balık burcuna geçmesi bize neler getirecek?

Ay’ın Balık burcuna geçmesi ile birlikte geçmiş geçmişte kalacak ve geleceğin kapıları bir anda ardına kadar açılacak. Geçmişte kalmak için kendinizi zorlamayın. Bırakın geçmişin tüm olumlu olumsuz enerjileri geçmişte kalsın. Artık ilerlemenizin zamanı geldi. Zayıf olduğunuz konularda güçleneceksiniz. Sınırlar ortadan kalkacak. Duygular mantığın önüne geçecek.

Ay’ın Balık burcuna geçmesi ile hayatımızın ana konusu kaçış ve hayaller olacak. Bu dönemde aynı zamanda tatil hayalleri ve gelecekle ilgili mutlu düşler bizi bekliyor. Duyguların mantığın önüne geçmesi nedeniyle bu haftayı kalbiniz ne diyorsa o şekilde geçireceksiniz, diyebiliriz. Bu yüzden duygularını gizlemeye ya da derine itmeye çalışanlar için bu dönem oldukça zor olacak. Ay’ın enerjisi her yere erişecek ve gizli hiçbir şey kalmayacak.

Hayallerinizin gerçekleşmesini istiyorsanız bu hafta bunun için çalışmalısınız. Yaratıcı enerjilerin tavan yapacağı bu haftanın en büyük olumsuz yönü ise korkular olacak. Diğer tüm duygularla birlikte korkularımızın da ortaya çıkacağını söylemek mümkün. Gelecek kaygıları ve diğer korkular açığa çıkıyor. Korkularınızın esiri olmamalı ve onları kabullenerek yok olmaları için uğraşmalısınız.

Bu hafta her türlü sosyal ilişkide kırılganlık ve alınganlık beklemek de mümkün. Çünkü Balık en kırılgan burçlardan biridir. Balık burcunun etkisi altında olacağımız için her zamankinden daha fazla yanlış anlaşılmalara açık olacağız. Bu noktada hepimizin biraz daha anlayışlı olmasında yarar var. Sakin ve soğukkanlı olmaya özen gösterin.

Önümüzdeki günlerde olumlu düşüncelere sarılarak yeni bir eğitime başlayabilir, küçük bir tatile çıkabilir, hiç bilmediğiniz bir alanda çalışmalar yapmaya başlayabilirsiniz. Ay’ın Balık burcuna geçmesi ile yeni başlangıçların ve geleceğin kapılarının ardında kadar açıldığını söylemiştik. Korkulara ya da olumsuz duygulara takılmayın. Bu kapılardan birini seçin ve kapıdan geçip sizi neler beklediğini kendiniz yaşayıp görün.

Bu dönem tüm burçlar için uyum ve ideallerin öne çıkmasına neden olacak. Sınırlarınızı aşmak için harekete geçeceksiniz. Koşulsuz sevgi, aşk ve fedakarlıklar sizin için çok daha önemli olacak. Hayallerinizin de yoğunlaşması ile birlikte huzuru aramaya başlayacaksınız. Bu haftanın ana odak noktası empati, kaçış ve üretkenlik olacak, unutmayın. Bu süreci kendinizle ilgili düşünerek geçirmeniz yararınıza olacaktır. Tüm burçların şansı açık olacak.