Ay Başak Burcuna Geçiş Yapıyor

Bu hafta sonunda Ay Başak burcuna geçiş yapıyor. Peki, Başak burcuna geçiş yapan Ay enerjisi bizi nasıl etkileyecek?

Öncelikle Başak burcuna geçen Ay’ın bizi önümüzdeki günlerde yoğun şekilde etkileyeceğini söylemek mümkün. Çünkü Ay’ın bu hızlı geçişi 7 Kasım’da da devam edecek. 7 Kasım’a kadar bizi çok yoğun bir şekilde etkiledikten sonra Akrep burcuna geçerek Yeni Ay’ı oluşturacak. Bu nedenle önümüzdeki 4 gün boyunca tüm burçlar Başak enerjisi etkisi altında olacak.

Bu dönemde hayatınızda pek yenilik, gelişme ya da ilerleme olması mümkün. Ancak tüm bu hareketliliğin sebebinin hatalar, sorunlar ya da eksikler olduğunu unutmamalısınız. Bu yüzden Başak burcuna geçen Ay’ın bizi iki aşamalı bir sürece yönlendireceğini ifade edebiliriz. Bu süreç önce bir sorunun ortaya çıkması sonra da sorunun kalıcı olarak ortadan kaldırılması için verilen mücadelede değişen hayatları simgeliyor olacak.

Bu süreçte vereceğiniz mücadelede aslında yapmanız gerekenin kabullenmek olduğunu aklınızdan çıkartmamalısınız çünkü baskın burç Başak olduğundan her zaman mükemmel çözümü arayacaksınız. Bu da saplandığınız bataklığın içine gömülmenize neden olacak. Ancak tam tersi yerinizde sabit kalır kabullenmeyi öğrenirseniz çözümün kendiliğinden geldiğini göreceksiniz. İşte tam bu noktada da değişim, iyileşme ve ilerleme dönemine giriş yapacaksınız.

Başak burcuna geçen Ay bize oldukça karmaşık ve bir o kadar da etkili zamanlardan birini yaşatacak. Her zaman daha iyiye yönelen Başak enerjisi sizi kusursuzluk mücadelesine sokarken içinizde yaşayacağınız olgunlaşma ve kabullenme süreci ile birlikte belki de bu dönemin sonunda bambaşka bir insan olacaksınız.

Önümüzdeki günlerde Başak enerjisinin etkisi ile sürekli bir şeylerin eksik olduğu, bir şeyleri unuttuğunuz ya da bir yerde hata yaptığınız hissine kapılmanız mümkün. Ancak hayatta kusursuzluk diye bir şey olmadığını unutmamalı ve bu yanılgıya düşüp ne kendinizi ne de etrafınızdaki kişileri yıpratmalısınız.

Bu hafta ayrıca beklenmedik karşılaşmalar, şaşırtıcı tesadüfler sizi bekliyor olacak. Bu süreç boyunca “her iyiliğin içinden bir kötülük, her kötülüğün içinden bir iyilik çıkar” sözünü sık sık işitebilir ya da hatırlayabilirsiniz. Buna göre davranmanızda ve sorunlar karşında panik olmamanızda yarar var.

Aynı zamanda farklı olayların tetiklenmesine neden olacak ve etkisi dalga dalga yayılacak olan Başak enerjisine izin verirseniz olgunlaşacaksınız. Ancak bu süreçte başınızın dikine giderseniz yara almanız ya da üzülmeniz mümkün bu yüzden mümkün mertebe anlayışlı, kabullenici ve olumlu olmaya özen göstermeniz gerekiyor, bunu unutmayın.