Büyük Ateş Üçgeni ve Etkileri

Bu hafta sonunda Aslan burcundaki Ay, Koç burcundaki Güneş ve Yay burcundaki Jüpiter arasında Büyük Ateş Üçgeni oluşacak. Peki, Büyük Ateş Üçgeni bize neler getirecek?

 

Koç: Büyük Ateş Üçgeni sizi sürekli ilgilenmek istediğiniz detaylardan, içinizdeki bitmek tükenmek bilemeyen mükemmeliyetçilik duygunuz uzaklaştıracak ve çok daha huzurlu, rahat, mutlu hissetmenize yardımcı olacak.

 

Boğa: Büyük Ateş Üçgeni huzursuz doğanızı rahatlatacak ve hiç olmadığınız kadar huzurlu hissetmenizi sağlayacak. Bu huzur özellikle de insan ilişkilerine yansıyacağı için kavgalardan ve kaotik ortamlardan uzak duracaksınız.  

 

İkizler: Büyük Ateş Üçgeni burcunuzun en önemli özelliklerinden biri olan sevgi dolu ve şefkatli yapıyı güçlendirecek. Önümüzdeki üç ay boyunca aşka, evliliğe, çocuk sahibi olmaya, aile kurmaya ve ciddi ilişkilere çok yakın hissedeceksiniz.

 

Yengeç: Büyük Ateş Üçgeni sizi hem ailenize daha çok yaklaştıracak hem de sık sık keyifli seyahatlere çıkmanıza neden olacak. Çıktığınız her seyahat aynı zamanda içinize de yolculuk edecek kendinizi çok daha iyi tanıyacaksınız.

 

Aslan: Büyük Ateş Üçgeni hayatta başarılı olamadığınız konularda içinizde oluşan olumsuz duyguların, size kötülük yapan kişilere duyduğunuz kinin yavaş yavaş yok olmasını sağlayacak. Aile üyeleriniz ve sevdiklerinizle keyifli zaman geçireceksiniz.

 

Başak: Büyük Ateş Üçgeni hem geçmişten gelen hem de takın zamanda yaşadığınız kötü olaylara duyduğunuz öfkenin yatışmasına yardımcı olacak. Bu süreçte kendinizi daha iyi hissedecek, bu olumlu enerjiyi sevdiklerinize de aktaracaksınız.

 

Terazi: Büyük Ateş Üçgeni kırgınlıklardan, mutsuzluklardan, endişelerden ve özellikle de stresten kurtulmanızı sağlayacak. Hissedeceğiniz bu büyük rahatlama iş, aile veya eğitim hayatınızda size yaratıcılık, üretim ve başarı getirecek.

 

Akrep: Büyük Ateş Üçgeni sizi mantıklı fikirlerden uzaklaştıracak ve duygularınıza yaklaştıracak. Önümüzdeki üç ay boyunca duygularınızın peşinden gideceksiniz. Bu da gelecek planlarınızın mutlu bir şekilde sonuçlanmasını sağlayacak.

 

Yay: Büyük Ateş Üçgeni sizi sevgiye daha fazla yaklaştırırken güvende olma ve şefkat görme arzunuz da yoğunlaşabilir. Güvende olmak istiyorsanız en iyi seçeneğin ailenizin ve sevdiklerinizin yanı olduğunu anlayacaksınız.

 

Oğlak: Büyük Ateş Üçgeni içinize kapanmanıza ve içinize yaptığınız bu yolculukta uzunca bir süredir kararsız kaldığınız konuları sonuca bağlamanıza yardımcı olacak. İçinizi kemiren bu soru işaretlerinin yok olması ile büyük bir rahatlama hissedeceksiniz.

 

Kova: Büyük Ateş Üçgeni bir süredir yaşadığınız özellikle de strese bağlı sağlık sorunlarını ve diğer problemleri aşmanızı sağlayacak. Hayatınızdan gerginlikleri ve sinir bozukluklarını alıp götürecek. Kalp yaralarınızı da iyileştirecek.

 

Balık: Büyük Ateş Üçgeni sizi genel anlamda daha sakin bir gelecek planı yapmaya itecek diyebiliriz. Şehir hayatından uzaklaşmak, köy veya kırsala taşınmak gibi bir düşünceniz olabilir. Tüm bunları iyi değerlendirmelisiniz.