Canlı Kahve Falı – Canlı Kahve Falı Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

kahve falı

Fal Sepeti’nden baktırabileceğiniz canlı kahve falları ile ilgili aklınıza takılan soruları burada cevaplıyoruz! Yazının devamında, canlı kahve falı- canlı kahve falı hakkında bilmeniz gereken her şey ilgili gerekenlere ulaşabilirsiniz.

Canlı Kahve Falı Bakımı Kaç Dakika Sürüyor?

Canlı kahve falı baktırmak, internet üzerinden gelişigüzel bir şekilde elde edeceğiniz yorumlara benzemiyor tabii ki. Kahve falı baktıran herkesin karşısına aynı yorumları çıkaran siteler ile canlı kahve falı arasındaki fark da burada başlıyor aslında.

Canlı kahve falı bakımında, karşınızda gerçek yorumcular bulunuyor. Alanında uzman birçok falcı arasından dilediğiniz yorumcuyu seçebiliyorsunuz. Falcınız ile gönderdiğiniz fotoğraflar üzerinden iletişim kurarak, size özel bir yorum elde ediyorsunuz. Bakımı ise kahve falında çıkan detaylara ve yorumcuya göre değişiklik gösteriyor. Bu da ortalama 10 dakika sürüyor.

Canlı Kahve Falı Baktırmak İçin Kaç Soru Hakkım Var?

Kahve falı baktırmadan önce herkesin aklında olan bir soruyu daha buradan yanıtlayalım. Elbette, canlı fal baktıracağınız yorumcuyu seçip iletişime geçtikten sonra falcınıza soru sorma hakkına sahipsiniz. Özellikle sormak veya dikkat çekmek istediğiniz bir konu varsa kahve falı bakımı başlamadan önce yorumcunuza bunları belirtebilirsiniz.

Falcınız gönderdiğiniz kahve fincanı ile ilgili yorumunu yaptıktan sonra aklınıza takılan veya danışmak istediğiniz bir şey olursa bunu da yorumcunuza iletebilirsiniz. Fal bakımınız bittikten sonra da yine danışmak istediğiniz veya anlamadığınız bir durum meydana gelirse, iletişime geçerek aklınızdaki soru işaretlerini kaldırabilirsiniz. Yalnız, şunu hatırlatmakta fayda var; kahve bakımından önce ve sonra birer soru sorma hakkınız var. Ayrıca, sorduğunuz birer soru için kelime sınırı bulunuyor. Sorularınızı en fazla 1000 karakter içerecek şekilde yazıp, yorumcunuza iletirseniz kolaylıkla yanıtlarına ulaşabilirsiniz.

Merak etmeyin! 1000 karakter aklınıza takılan birçok soruyu sormanıza yardımcı olacaktır!

İstediğimiz Yorumcuyu Seçebiliyor muyuz?

Online kahve falı baktırırken elbette karşınızdaki yorumcunun kim olduğu da büyük önem taşıyor. Öncelikle sorunun cevabını verelim: Evet, Fal Sepeti’nde yer alan istediğiniz yorumcuya kahve falı bakımınızı canlı bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Yalnız şurada bir ayrıntı belirtmemiz gerekecek. Siteden veya uygulamadan seçeceğiniz yorumcunun online olması gerekiyor. Zaten karşınızda gerçek bir yorumcunun olabilmesi için, seçeceğiniz yorumcunun da online bir şekilde sizin falınıza bakabilmesi gerekir. Bu sebeple, siteden seçeceğiniz herhangi online bir yorumcu, canlı olarak kahve falınıza bakabilir.

Yorumcuların online olduklarını nereden bileceğiz, gibi bir soru aklınızda dolaşıyorsa yanıtı çok basit. Tüm yorumcularımızı uygulamadan takip edebilirsiniz. Bu şekilde herhangi bir yorumcu online olduğu zaman uygulamadan bildirim alarak haberdar olursunuz.

Kahve Falının Yorumlanması İçin Hangi Seçenekler Var?

Kahve falının canlı bir şekilde yorumlanması için birden fazla seçeneğe sahipsiniz. Bunlardan birini seçerek falınızı yorumlatabilirsiniz. Online kahve falı bakımında üç farklı seçenek bulunuyor. Bunlar sesli mesaj, telefon görüşmesi ve yalnızca mesaj olarak sizi bekliyor. İsteğinize bağlı olarak dilediğiniz online yorumcuyu seçtikten sonra bu üç seçenekten herhangi biriyle falınıza baktırabilirsiniz.

Kahve Falı Baktırmak Ne Kadar?

Fal sepeti, kredi sistemiyle çalışıyor. Fal baktırmak için de istenilen kredi miktarına sahip olmanız gerekiyor. Bu kredi miktarları ise sabit olmak yerine yorumcudan yorumcuya değişiyor. Yani, istediğiniz yorumcuya göre sahip olmanız gereken kredi miktarı da değişiklik gösteriyor. Bahsi geçen kredileri ise banka veya kredi kartınız ile sisteme kolayca yükleyebiliyorsunuz.

Hangi Yorumcuya Kahve Falı Baktıracağımı Nasıl Seçeceğim?

Daha önce de bahsettiğimiz gibi kahve falı baktırmak için dilediğiniz yorumcuyu kendiniz seçebiliyorsunuz. Online yorumcular arasından hangi falcıyı seçeceğinize bir türlü karar veremiyorsanız işinizi kolaylaştırmak için birkaç detaya göz atmanız yeterli olacaktır.

Fal Sepeti uygulamasında, yorumcuların altında puanlama sistemi yer alıyor. Puanlama sisteminin haricinde, daha önce o yorumcuya fal baktıran yaptıran kişilerin görüşlerini sunduğu yorumlar da bulunuyor. Böylelikle herhangi bir kararsızlık durumunda sizden önce fikirlerini belirten kişilerin puan ve yorumlarına bakarak seçimlerinizi daha kolay bir hale getirebilirsiniz.

Kahve Falını Nasıl Göndeririz?

Canlı kahve falı baktırmak istediğinizde, fincanınızın fotoğraflarını uygulama üzerinden yorumcunuza göndermeniz gerekiyor. En iyi yorum için gönderdiğiniz fotoğraflar elbette net olmalı. Buna ek olarak farklı açılardan çekeceğiniz fotoğraflar, yorumcularımızın daha detaylı bakabilmesine yardımcı olacaktır. Kahve falınız için fincanınızın en az 3, en fazla da 6 tane fotoğrafını gönderebilirsiniz. Fincan haricinde kahve altlığının fotoğrafını da çekip gönderirseniz daha iyi bir yorum elde edebilirsiniz.


Canlı Kahve Falı – Canlı Kahve Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey yazımızın yanı sıra Youtube kanalımızdan sizler için hazırladığımız videolarını da izleyebilirsiniz. Ayrıca profesyonel falcılarımız aracılığıyla; Kahve, Tarot, Katina, Su ve Yıldızname gibi falları da baktırabilirsiniz.