28 Mart Günlük Burç Yorumunuz!

28 Mart Günlük Burç Yorumları

 • Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile bireylerinizden bir kişi, bir konu hakkında kafanızı bir hayli karıştıracak. Duygusal bir yaklaşım öne sürülerek fikirlerinizi değiştirmeyi amaçlayabilirler. Bugün duygusal hareket etmemeye dikkat edin. Duygularınızı özellikle bugün tozlu raflar arasına kaldırın.

 • Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün için yaptığınız planları tekrar gözden geçirmeniz gerekebilir. Bunun yanı sıra bugün sevdiğiniz kişiyle romantik bir şeyler yapabilir ve ona ömür boyu bağlı kalacağınıza dair yeminler verebilirsiniz. Sevgilisi ile birtakım sıkıntılar yaşayanlara müjde; bu sorunlar birkaç güne düzelecek.

 • İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Güvensiz tavırlarınız ve eski korkularınız bugün gün yüzüne yeniden çıkabilir. Geçmişe fazlasıyla dalabilirsiniz. Hatta bunlardan bazılarına odaklanabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızdan ya da dostlarınızdan ince mesajlar alabilirsiniz.

 • Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

İdeallerinize yeniden göz atacağınız yepyeni bir gün. Eski rüyalarınız yeniden alevlenecek ve hedeflerinizi o şekilde yenileyeceksiniz. İletişim kurmakta sıkıntı çektiğiniz ve enerjinizin uyuşmadığı kişilerle vedalaşmanın vakti geldi.

 • Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızla ilgili karşılaştığınız sorunlar bugün çözülebilir. Bugün göstereceğiniz emeklerinizin meyvelerini ise, önümüzdeki haftadan itibaren almaya başlayacaksınız. Hayatınızda gözle görülür olumlu değişimler meydana gelecek.

 • Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gülücükler saçmaya devam edeceğiniz bir gün. Yurtdışı seyahati yakınlarda gözükebilir. Yurtdışına gidemeseniz bile, bulunduğunuz ortamdan birazcık uzaklaşın. Eski alışkanlarınızı terk edin. Yeni fikirlere yelken açın. Kendinizi aşk, kariyer gibi alanlarda yenileyin.

 • Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızla ilgili gelişmeler yaşanabilir. Hedeflerinize, hayallerinize ulaşmak için birtakım çabalar sarf edeceğiniz bir gün bugün. Kafa yorduğunuz işlerde yönünüzü netleştirin. Akşam yaklaştığında dostlarınızla koyu bir muhabbet etmek için buluşabilirsiniz.

 • Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ilişkinizle ilgili birtakım sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Sevgilinize karşı sergilediğiniz tutumları biraz daha kontrol etmenizde fayda var. Hayatınızın en önemli bireyi ile birlikte vakit geçirin. Yanlış anlaşılmalara ise yer vermeyin.

 • Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevdiğiniz kişilerin sorunları bugün gündeminizi meşgul edebilir. Uzaklaşmak yerine onlara destek olmalısınız. Destek olmanız halinde sevdiklerinizin yaşamı daha da kolay hale gelebilir. Maddi açıdan fazlasıyla iyiye gidebileceğiniz bir gün.

 • Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizde olan bitenlere, özellikle bugün dikkat edin. Yılın en romantik dilimini de Oğlak Burcu bugün yaşayacak. Olayları akışına bırakın, çok fazla sorgulamayın. Evlatlarınıza göz kulak olun. İşiniz yaratıcılığa müsaitse, bugün ekstra destek gelebilir.

 • Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Ev yaşantınızda bugün neler olup bittiyse çok fazla sinirlenmeyin. Anında tepki göstermeyin, biraz olan biten karşısında esnek olmaya çalışın. Hayatınızda, bugünden sonra iyileşmeler olacak. Kapalı kapılar, bugün ardına kadar açılıyor.

 • Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, duygusallığınız ağır basacak. Sevdiklerinize yakınlaşmak ve hoş ortamlar oluşturmak için güzel bir gün. Görüşlerinizi ise nazik bir şekilde ifade etmeye çalışın. Çünkü bugün herkesin gözü kulağı sizde olacak.