21 Mart Günlük Burç Yorumunuz!

Yeni bir gün ve yeni günlük burç yorumları… Bugün kimi burçlar için mükemmel geçecek, kimileri için ise kötü.

 • Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizle ilgili birtakım problemlerin ön plana çıktığı bir gün. Bilinçaltınıza işleyen duygularınız nedeniyle mantık karmaşası gibi sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Sabırlı olmak sizin için olumlu sonuçlar doğurabilir. Hedefleriniz için çalışırken yorulmadığınız ise gerçek.

 • Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Mantığınız kuvvetli ve bu sayede birçok paylaşımın ortasında kalarak performansınızı üst düzeyde tutabilirsiniz. Çevrenizdekilere karşı açık davranmayabilirsiniz. Gizlediğiniz düşünceler nedeniyle farklı yorumlamalar yapılabilir. Bunlara kulak asmayın.

 • İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinize güvendiğiniz bir gün. İçerisinde bulunduğunuz ortamlarda etkili konuşmalarla dikkat çekeceksiniz. Uzun sürecek işleri kısa yoldan çözebileceksiniz. Eski korku gibi sorunlar ise ortaya çıkabilir. Geçmişe ise fazlasıyla dalacaksınız.

 • Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Plansız bir iş yapmıyorsunuz. Her türlü ilişkide kalıcı değerler üzerine kafa yoruyorsunuz. Yakın arkadaşlıklarınızın desteğiyle kafanıza yerleştirdiğiniz bazı arzularınızı, kendi doğrularınızla birlikte düşünecek ve sonunda başarıya ulaşacaksınız.

 • Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal anlamda yoğun olduğunuz bir gündesiniz. Bazı konularda karar verirken ikilemde kalabilirsiniz. Farklılık için olumlu bir gün değil. İkilemden uzak durarak kesin tavırlar sergilerseniz, ani gelişen olaylar sonucunda kendinizi savunmak durumunda kalmazsınız.

 • Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Denge ve uyum aradığınız bir gün. Anlaşmalarınıza özen göstermenizde fayda var. Hayat arkadaşınızla ilgili sorunlar sizi bu günlerde etkileyebilir. Gün içerisinde ise değişimler yaşayabilirsiniz. Güven duyduğunuz çevrede olmak kendinizi iyi hissettirecektir.

 • Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazı tavizler vererek, belirlediğiniz hedef doğrultusunda sapmadan yürüyebilirsiniz. İnatçı tavrınızı sert şekilde ortaya koyacağınız bir gün. Hırslı davranışlarınız ortaya çıkacak. Ufacık detayların bile üzerinde duracak ve çok kafa yoracaksınız.

 • Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazı konulara fazlasıyla inanıyorsunuz ve bu konuda yapacağınız tartışmalarda kendinizi savunmaya devam edeceksiniz. Farklı şeyler denemek isteyebilirsiniz, sebebi ise kendinizi daha da özgür hissetmeye çalışmanız. Akademik konulara kafa yorabilir, medya ile alakalı konular da sizi etkileyebilir.

 • Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

“Ne ekersen onu biçersin.” diye boşuna dememişler. İşte tam da bugün sizin için hasat zamanı! Sağlık ya da kariyer açısından sevince boğulacaksınız. Maddi durumunuz ise olumlu yönde ilerleyebilir. Geçmiş borçlarınızla ilgili bir yazıyla karşılaşabilirsiniz. Korkulara karşı ise kapılarınızı kapatın!

 • Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizde olan bitene dikkat etmeye çalışın. Romantik bir gün geçireceksiniz. Olayları akışına bırakın. Yaratıcı bir çevrede çalışıyorsanız, size destek gelebilir. Çocuklarınıza ise dikkat edin. Seyahat planları da yapabilirsiniz.

 • Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi açıdan birtakım sorunlar yaşayabilirsiniz. Para konusunda yaşadığınız sıkıntılarınızı, çevrenizin verdiği destek ile aşabilmeniz mümkün. Çevrenizdekilere tepki göstermeyin, aranızı sıcak tutun. Sabit düşünceler içerisinde olabilirsiniz, ama her şey elbette bir gün düzene girecektir.

 • Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni deneyimler yaşamak isteyebilirsiniz. İsteklerinizi tamamlamak için çaba göstereceğiniz vakitler var. Kişisel olarak neye önem veriyorsanız o konulara ağırlık verin. Gün içerisinde arka planda kalan konulara vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Beden konusunda ise dikkatli olun. Güven konusu ise, ilişkilerinizi doğrudan etkileyebilir.