Haftalık Burç Yorumları

27 Şubat haftasında burcunuzu neler bekliyor?

Koç

Koçlar haftaya kendilerine daha fazla zaman ayıramamanın stresi ile başlayacaklar. Bu yüzden kendilerine daha fazla vakit ayırmak ve yalnız kalmak isteyecekler. Bu hafta kendinizi fazla yormamanızda yarar var. Planlarınızı daha esnek tutun çünkü kendinizi tembel, inatçı ve kararsız hissedeceksiniz. Bu haftayı hobilerinizle ilgilenerek geçirin.

Boğa

Boğalar hafta başından itibaren geleceklerini daha çok düşünmeye başlayacaklar. Gelecek kaygısı ve gelecekle ilgili yoğun düşünceler hat safhada olacak. Hayallerinizle ilgili düşündükçe kendi hayatınızdan soğumanız olası. Düşüncelerinizi toparlamak için kendinize biraz zaman tanıyın ve acele karar almayın.

İkizler

İkizler haftaya hedeflerine daha fazla odaklanarak başlıyorlar. Hayalleriniz ve hedefleriniz için kendinizi biraz daha fazla zorlayacaksınız. Planlarınızı daha pratik yollardan uygulamaya koymaya çalışmalı ve günlük rutininizdeki yoğunluğu biraz azaltmaya çalışmalısınız. Hafta ortasında kendinize sessiz bir ortam sağlarsanız daha sağlıklı düşünebilirsiniz.
Yengeç

Yengeçler haftaya oldukça olumlu ve iyimser bir bakış açısı ile başlıyorlar. Yengeçlerin bu olumlu bakış açısı uzun süredir düşündükleri sorunlarına çözüm bulmalarını sağlayacak ve hayatın kendileri için kısa süre içinde çok daha kolay hale geldiğini hissedecekler. Bu hafta biraz daha gerçekçi olmaya çalışmalı ve kendinizi hayatın akışına bırakmalısınız.

Aslan

Aslanlar haftaya değişime odaklanarak başlıyorlar. Hayatlarında değiştirmek istedikleri şeyleri sık sık düşünen Aslanların artık yaptıkları planları adım adım uygulamaya başlamaları gerekli. Bu hafta daha motive, yaratıcı ve hırslı olacaksınız. Hedeflerinize ve istediğiniz değişime odaklanmak için bu hafta biçilmiş kaftan.

Başak

Başaklar haftaya hayatlarındaki insanlarla ilgili düşünerek başlıyorlar. Aileleri, arkadaşları ve partnerleri bu hafta Başakların zihnini meşgul eden yegane konu olacak, diyebiliriz. Dikkatinizi toplamakta zorluk çekebilirsiniz. Ayrıca işlerinizi yapmayı istemeyebilirsiniz. Bu hafta dikkatinizi toplamaya çalışmanız gerekecek.
Terazi

Teraziler haftaya oldukça üretken ve verimli bir başlangıç yapacaklar. Bu hafta hedeflerindeki küçük çaplı maddeleri gerçekleştirecekler. Hafta sonuna doğru ise Terazilerin içinden etraflarındaki kişilere yardım etmek gelecek. Bu hafta hem kendi işlerinizi halledeceksiniz hem de etrafınızdaki kişilerin işlerine yardımcı olacaksınız.

Akrep

Akrepler haftaya hobileri ve keyif aldıkları aktivitelerle ilgilenerek başlıyorlar. Sağlıklı ve sportif yaşam için yeni planlar yapmanız ve bu planları uygulamaya koymanız olası. Bu hafta sosyal ilişkileriniz de artacak. Sık sık arkadaş toplantılarına katılacaksınız. Kariyerinizde geride kalmamaya özen göstermelisiniz, unutmayın.

Yay

Yaylar haftaya destek arayışı ile başlıyorlar. Bu hafta hayatınızdaki insanları sorgulayacak ve kimin size destek olup kimin olmadığını çok daha fazla önemsemeye başlayacaksınız diyebiliriz. Bu dönemde artık hayatınızdan size gerçekten değer vermeyen kişileri çıkartmak isteyeceksiniz. Temizlik yapmanın zamanı geldi.

Oğlak

Oğlaklar haftaya yeni fikirlerle başlıyorlar. Bu hafta yeni fikirlere ve görüşlere çok daha açık olacaksınız. Yeni bakış açılarını öğrenmekten ve bulmaktan büyük keyif alacaksınız. Kendinizi hafta sonuna doğru çok daha mutlu hissetmeniz olası. Bu hafta ayrıca çok daha duygusal olacak ve içinizdeki duygulara yöneleceksiniz.

Kova

Kovalar haftaya üzerlerindeki baskıyı hissederek başlayacaklar. Üzerlerindeki baskıyı azaltmak için işleri daha yavaştan almak ve hayatlarında bir süreliğine duraklamak isteyecekler. Bu hafta kendinizi biraz yorgun ve bitkin hissedebilirsiniz. Daha iyi beslenmeli ve stresinizi azaltacak aktiviteler yapmalısınız.

Balık

Balıklar haftaya kariyerlerindeki yeniliklerle başlıyorlar. Bu hafta yeni şeylere başlamak için oldukça uygun. Başladığınız işleri kısa sürede bitirdiğinizden emin olun ve kendinize bu anlamda güvenin. Finansal konularla ilgili daha dikkatli olmanızda yarar var. Ayrıca bu hafta ailenizle daha fazla vakit geçirmek isteyebilirsiniz.