Haftalık Burç Yorumları (26 Ekim – 1 Kasım Haftası)

Bu hafta burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında neler bekliyor? Boğa burcunda gerçekleşecek olan dolunay burcunuzu nasıl etkileyecek? Haftalık burç yorumunuzu Falsepeti blog farkıyla okuyun, burcunuzu neler bekliyor öğrenin. İşte 26 Ekim-1 Kasım 2020 haftası tüm burçlar haftalık yorumları…

KOÇ BURCU

Koç burcu haftalık burç yorumuna göre 21 Kasım’a kadar sürecek olan ve sosyal çevreniz ile arkadaşlarınızdan destek göreceğiniz bir dönem başlıyor sizin için. Gelecek olan bu destekler hayatınızda belirgin şekilde fark yaratacak. Uzun zamandır eş veya sevgilisi ile olan ilişkisinde durgunluk ve sorun yaşayan Koç burçları, 28 Ekim-11 Kasım tarihleri arasında ilişkilerini onarmak için güzel olaylar ve fırsatlarla buluşabilirler. 31 Ekim’de gerçekleşecek olan ve tamamlanma enerjisini taşıyan dolunay sizin parasal konularınızı etkileyecek. Ailenizden veya eşinizden yana gelecek olan paralar gündeminizde olabilir. Gayrimenkul alım, satım veya kiralaması gündeminde olan Koç burçları bu konularda netleşip tamamlanma yaşayabilirler. Bir yandan parasal gelirlerinizde artış yaşarken, dolunay dönemlerinde aşırıya kaçılmasından dolayı diğer bir yandan harcamalarınızda da artış yaşayabilirsiniz. Gelir gider dengenize ve gereksiz harcamalarınıza dikkat etmenizde fayda var.

BOĞA BURCU

Boğa burcu haftalık burç yorumuna göre 28 Ekim-21 Kasım tarihleri arasında gündelik yaşamınız ve sorumluluklarınızla ilgili oldukça destekleneceğiniz bir dönem sizleri bekliyor. Bir süredir kendisini mutsuz, yorgun ve isteksiz hisseden bir Boğa burcuysanız, bu tarihler arasında özgüveniniz ve hayattan aldığınız keyif oldukça artacak. Sağlık problemleri yaşayan Boğa burçlarını da yine güzel gelişmeler bekliyor. Bir süredir işlerinde problemler yaşayan Boğa burçları işleri ile alakalı güzel gelişmeler ve yeni fırsatlarla buluşabilirler; ancak Retro etkisi devam ettiğinden dolayı yeni oluşum ve başlangıçları eğer mümkünse 6 Kasım’a kadar bekletmenizde yarar var. 31 Ekim’de gerçekleşecek olan dolunay sayesinde bir yandan parasal konulardan ve ilişkilerden yana gücünüzü fark edip kendinize olan güveniniz artarken, diğer bir yandan da kendinizi oldukça özgür ve mutlu hissedeceksiniz. Bu dönemde dikkat etmeniz gereken nokta ise dolunay dönemleri istikrarsızlığı da beraberinde getirdiğinden dolayı gelen fırsatlarda istikrarsızlık veya bir başlangıç yapıp devamının gelmemesi gibi durumlar yaşayabilirsiniz. Gelen fırsatları iyi değerlendirip, uzun soluklu olacaklarından emin olmanızda fayda var.

İKİZLER BURCU

İkizler haftalık burç yorumuna göre 28 Ekim-21 Kasım tarihleri arasında hayattan aldığınız keyif, yaşama isteğiniz ve özgüveniniz artacak. Bir süredir sıkıntılar yaşayıp, insanlardan kazık yediyseniz ve kendinizi yetersiz hissettiyseniz artık mutlu olma zamanı! Kalbi boş olan İkizler burçları da sosyal olup arkadaşlarıyla zaman geçirdikleri takdirde bu dönemde aşkı bulabilirler. Ebeveyn olan İkizler burçlarını ise çocukları ile geçirecekleri keyifli zamanlar bekliyor. 31 Ekim’de gerçekleşecek olan dolunay nedeniyle parasal konularda beraber hareket ettiğiniz insanlara karşı ketum davranıp adımlarınızı gizlemek isteyebilirsiniz. Bu alanda dengelerin şaşması, kendinizi yalnız ve güvensiz hissetmeniz mümkün gibi görünüyor. Bu hafta parasal harcamalarınıza ve gelir gider dengenize dikkat etmenizde de fayda var.

YENGEÇ BURCU

Yengeç haftalık burç yorumuna göre 28 Ekim-21 Kasım tarihleri arasında ev ve aile yaşamınızda gerçekleşecek olan güzel gelişmeler modunuzu yükseltecek. Bir süredir aile içerisinde kendinizi yalnız hissettiyseniz veya gerginlikler yaşadıysanız bu sıkıntıları artık geride bırakıyorsunuz. Gayrimenkul alım satımı veya ev içerisinde tadilat yapma planı gündeminde olan Yengeç burçlarını güzel fırsatlar bekliyor. Yaşam alanınızdaki güzelleşmelerle beraber kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. 31 Ekim’de gerçekleşecek olan dolunay arkadaşlık ve sosyallik alanınızı etkileyecek. Bazı arkadaşlarınızla para konusunda tartışmalar yaşayabileceğiniz gibi geri alamayacağınızı bildiğiniz halde bazı arkadaşlarınıza maddi olarak destek olmanız da gerekebilir. Duygusal davranmak ve anlık kararlar vermek yerine, kendinizi garantiye alarak adım atmanızda ve harcamalarınızdaki artışa dikkat etmenizde fayda var. Çalışan Yengeç burçları, dolunay ile beraber kariyerden gelen ve bir süredir bekledikleri paralarda tamamlanma da yaşayabilirler.

ASLAN BURCU

Aslan burcu haftalık burç yorumuna göre 28 Ekim-21 Kasım tarihleri arasında zihin dünyanız ve hayatınız oldukça hareketlenecek. Olaylara çok daha pozitif yaklaşırken, sevdiklerinizle geçireceğiniz keyifli zamanlar da sizleri bekliyor olacak. Bu dönemde aklınızdan geçenler, dile getirdikleriniz ve attığınız imzalar sizin için çok hayırlı olup güzel gelişmeleri hayatınıza taşıyacak. 31 Ekim tarihinde gerçekleşecek olan dolunay ile beraber çalışan Aslan burçları kariyerlerinde tamamlanma yaşayabilirler. Alım satım işleri gündemlerinde olan Aslan burçları ise uzun süredir uğraş verdikleri bu alanda çözüme kavuşabilirler. Bu dönemde dikkat edilmesi gereken nokta ise dolunayın agresifliği de beraberinde getirmesi nedeniyle özellikle çalışan Aslan burçları üstleri veya patronlarıyla tartışmalar yaşayabilir ve fevri davranmaları halinde kariyer hayatlarına zarar verebilirler. Sonradan telafisi mümkün olmayan durumlar yaşamamak için sakin kalmanızda ve bireysel tepkiler vermemenizde fayda var.

BAŞAK BURCU

Başak burcu haftalık burç yorumuna göre 28 Ekim-21 Kasım tarihleri arasında para alanında güzel destekli enerjilerle buluşacak ve etrafınızdaki insanların desteğini çok daha kolay alacaksınız. Artık gelmeyeceğini düşündüğünüz ve umudunuzu kestiğiniz maddi fırsatlarla buluşmanız an meselesi! Parasal desteklere ek olarak sosyalliğinizin de artacağı bir dönem olacak. Sosyalleşirken yeni insanlarla tanışabilir ve onların sayesinde kendinize yeni para kanalları da yaratabilirsiniz. 31 Ekim tarihinde gerçekleşecek olan dolunay ile beraber finansal olarak alma verme dengeniz gündeminizde olacak. Beraber iş yaptığınız ortağınız veya hayatınızı paylaştığınız biri ile beklediğiniz parasal gelişmelerde tamamlanma yaşamanız oldukça mümkün. Dolunay zamanları gergin enerjileri de barındırdığından dolayı gerek özel ilişkinizde gerekse iş ilişkinizde beraber yol aldığınız kişilerle zaman zaman gerginlikler yaşayabilirsiniz. İlişkinizin sonlanmasını istemiyorsanız sakin kalmanızda fayda var. Bunlara ek olarak, sorunlu ilişkisi olan Başak burçları yaşanacak olan ani krizlerle beraber ilişkilerini bitirme kararı alabilecekleri gibi, ilişkisi olmayan Başak burçları ise hayatlarına yeni birini alabilirler.

TERAZİ BURCU

Terazi haftalık burç yorumuna göre 28 Ekim-21 Kasım tarihleri arasında son zamanların en şanslı hissedeceğiniz ve maddi manevi her alanda birçok güzel fırsatla buluşacağınız bir dönem yaşayacaksınız. Hem ilişki alanınızda hem de kariyer ve para alanınızda çok güzel destekler sizleri bekliyor olacak. Bir yandan sosyalliğiniz artarken, diğer bir yandan da atacağınız her yeni adımda yeni bir maddi fırsatla karşılaşabilirsiniz. Değişim rüzgarları da bu dönemde sizinle olacak. Dış görünüşünüzde değişiklik yapmak size kendinizi çok daha iyi hissettirecek. 31 Ekim tarihinde gerçekleşecek olan dolunay ile beraber bir yandan dışarıdan gelen paraların size ulaşması kolaylaşırken diğer bir yandan da harcamalarınızda artış yaşayabilir, beklenmedik giderlerle de karşılaşabilirsiniz. Sakin kaldığınız ve harcamalarınıza özen gösterdiğiniz takdirde bu süreci sorunsuz atlamanız mümkün. Yine dolunay döneminde özel hayatınızdaki aşırıya kaçan kıskançlığa veya özgür davranışlara dikkat etmenizde fayda var.

AKREP BURCU

Akrep burcu haftalık burç yorumuna göre 28 Ekim-21 Kasım tarihleri arasında manevi yanınızı geliştirmek ve pozitif düşüncelerinizi arttırmak üzere destekleneceksiniz. Eğer uzun zamandır kendinize zaman ayırmadığınızı ve kişisel gelişiminize odaklanmadığınızı düşünüyorsanız bir süre sosyalleşmeye ara verip kendinize yönelmek isteyebilirsiniz. Bu dönemde gizlilik içerisinde yaşayacak ve insanlarla özelinizi paylaşmak istemeyeceksiniz. 31 Ekim tarihinde gerçekleşecek olan dolunay ile beraber sizin için skandallarla dolu bir dönem başlayacak. İnsanlardan gizlediğiniz yasak bir ilişkiniz varsa veya birden fazla kişiyle birliktelik yaşıyorsanız, dolunay ile beraber bunlar ortaya çıkabilir. Düzenli bir evlilik hayatı olan Akrep burçlarının ise parasal konular üzerine eşleri ile yaşayacakları ani kriz ve tartışmalara dikkat etmelerinde ve her zamankinden daha anlayışlı olmalarında fayda var.

YAY BURCU

Yay burcu haftalık burç yorumuna göre 28 Ekim-21 Kasım tarihleri arasında hem arkadaşlık ilişkileri ve aşktan yana hem de kariyer gelirlerinizden yana kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Kalbi boş olan Yay burçlarının bu dönemde hayatlarına biri girebilir. Çalışan Yay burçları ise kariyer gelirlerinde artış yaşarken, iş arkadaşlarından da manevi destek görebilirler. 31 Ekim tarihinde gerçekleşecek olan dolunay ile beraber çalışan Yay burçları başladıkları projelerde veya işle alakalı tıkanıklık yaşadıkları alanlarda tamamlanmalar yaşayabilirler. Dolunayın içerisinde barındırdığı istikrarsızlık enerjisinden dolayı yine bu dönemde maddi alanınızla alakalı kısa süreli istikrarsızlıklar yaşamanız da mümkün. Bunların sonucunda gündelik hayatınız etkilenebilir, bazı olaylar kontrolünüzün dışına çıkabilir. Çokça mesai yapabilir ve sağlığınızı ihmal edebilirsiniz. Kendinizi fazla yormamanızda fayda var.

OĞLAK BURCU

Oğlak burcu haftalık burç yorumuna göre 28 Ekim-21 Kasım tarihleri arasında çalışmayan Oğlak burçlarının aile hayatlarında, çalışan Oğlak burçlarının ise kariyer hayatlarında güzel gelişmeler olacak. Aileden beklenen maddi ve manevi destekler gündeminizde olabilir. Çalışan Oğlak burçları ise iş yaşamlarında bir yandan kendilerini daha güçlü ve başarılı hissederken, diğer yandan da yeni teklif ve projelerle buluşabilirler. 31 Ekim tarihinde gerçekleşecek olan dolunay ile beraber kendinizi sizden hiç beklenmeyecek şekilde bireysel ve bencilce davranırken bulabilirsiniz. Her zaman mantığınızla ilerlediğiniz halde dolunayın beraberinde getirdiği istikrarsızlık enerjisi nedeniyle genel tavırlarınızın tam tersinde davranışlar sergileyebilirsiniz. Ayrıca oldukça flörtöz olacağınız bir dönem de sizi bekliyor olacak. Birden çok ilişkiyi aynı anda yaşamak isteyebilirsiniz. Bu şekilde davranacak olursanız mevcut ilişkinize zarar verip, elinizdekini de kaybedebilirsiniz. Kendinizde hissedeceğiniz yoğun cesareti sizin için faydalı olacak alanlarda değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

KOVA BURCU

Kova haftalık burç yorumuna göre 28 Ekim-21 Kasım tarihleri arasında kendinizi içsel ve zihinsel olarak çok iyi hissedeceksiniz. Yakın çevrenizden alacağınız bazı haberler ve zihninizden geçen düşünceler sayesinde güçlendiğinizi ve ayaklarınızın yere daha sağlam bastığını fark edeceksiniz. Hem özel hem de iş ilişkinizle ilgili kararlar gündeminizde olacak. Özel hayatında kimse olmayan Kova burçları yeni bir ilişkiye başlayabilirler. İş hayatı olan Kova burçları ise otorite sahibi güçlü insanlarla tanışıp onların desteklerini alabilirler. 31 Ekim tarihinde gerçekleşecek olan dolunay ile beraber aile ve yerleşim alanınızla ilgili konularda yaşayacağınız tamamlanmalar gündeminizde olacak. Aileden gelecek olan paralarla ilgili gelişmeler umduğunuzdan daha hızlı olabilir. Evinizle alakalı da dekorasyon değişikliğine veya tadilat yaptırmaya karar verebilirsiniz. Bu değişimleri yaparken dolunayın istikrarsızlığı ve aşırılığı da beraberinde getirmesi nedeniyle harcamalarınıza dikkat etmenizde ve gelir gider dengenizi korumanızda fayda var.

BALIK BURCU

Balık burcu haftalık burç yorumuna göre 28 Ekim-21 Kasım tarihleri arasında birçok maddi destek sizinle buluşacak. Eşiniz veya iş ortağınız vasıtasıyla para gelişi yaşayabilirsiniz. Sonucunu beklediğiniz bir mahkeme veya miras konuları varsa bu konuda nihayete erip gelir elde edebilirsiniz. Maddi olarak güçlenmenizle beraber kendinize olan güveniniz de artacak. 31 Ekim tarihinde gerçekleşecek olan dolunay ile beraber bir süredir zihninizi meşgul eden parasal konularda karar verip adım atabilirsiniz. Artık düşüncelerinizi hayata geçirme ve bunlar için efor sarf etme vakti geldi. Size fayda sağlayacak fırsatları araştırıp değerlendirebilirsiniz. Geçmişten gelen ve zihninizi meşgul eden ne varsa, ayaklarınız yere sağlam basarak karar vereceksiniz.