Haftalık Burç Yorumları (1-7 Mart Haftası)

Geçtiğimiz haftanın ilk günlerinde Ay’ın enerjisini hissederken Şubat ayını geride bırakıyoruz. Yeni ay olan Mart’a doğru adımımızı atarken haftanın ilk günlerinde ikili ilişkiler önem kazanıyor. İlişkilerde heyecanlı günlerin yaşanacağı Mart ayında birtakım konular yeniden değerlendirilmek zorunda kalınabilir. Ay, Yay burcuna doğru ilerlerken Merkür ve Jüpiter arasındaki etkileşim düşündüklerinizi gerçekleştirmeniz için sizlere ışık tutacak. İşte Mart ayının ilk haftalık burç yorumları…

KOÇ BURCU (21 Mart – 20 Nisan)

Sevgili Koç’lar için bu haftaya Ay Terazi burcundayken giriyor olacak. Hafta başında ikili ilişkiler önem kazanıyor olacaklar. Merkür ve Satürn arasında Ay’ı destekleyen bir açı var. Bu sebeple önemli görüşmelerinizi Pazartesi gününe yönlendirebilirsiniz. Salı akşamı Ay burç değiştirerek Akrep burcuna geçiş yapacak. Hafta ortasında ortak gelirler ve ile ilgili yoğun bir gündem siz Koç burçlarını bekliyor. Perşembe günü burçlar arasında peş peşe gerginlikle yaşanabilir. Önemli kararlarınızı Perşembe günü almamaya özen göstermelisiniz. Cuma günü Ay, Yay burcuna geçecek. Merkür ve Jüpiter arasındaki etkileşim, düşündüklerinizi gerçekleştirmek için gereken fırsatları sunuyor olacak.

BOĞA BURCU (21 Nisan – 21 Mayıs)

Şubat ayını geride bırakırken sevgili Boğa’lar Mart ayına hızlı bir giriş yapacak. Çalışma koşullarının ön planda olduğu konular ortaya çıkarken Boğa burçları işleri ile ilgili düzenlemeleri gündeme getirecek. Salı günü ise Ay, karşıt burcunuz olan Akrep burcuna geçiş yapacak. İkili ilişkilerinizdeki olumlu gelişmeler ise Çarşamba gününe kadar devam edecek. Hafta ortasında Ay, küçülen Ay fazında ilerlerken yaptıklarınızı sunmanız açısından güzel fırsatlar sunacak. Hafta sonu geldiğinde Ay, Yay burcunda ilerliyor olacak. Bugünlerde ödemeler, partnerinizle olan konular sizleri görüşmelere itebilir. Tüm işlerinizin yolunda gideceği bir hafta dileriz.

İKİZLER BURCU (22 Mayıs – 22 Haziran)

Şubat ayını geride bırakırken İkizler burcu Mart ayına Ay Terazi burcundayken başlıyor. Pazartesi günü sakin enerjiniz görüşmeler ve anlaşmalar için oldukça uygun. Salı günü gündüz saatlerinde Ay, Jüpiter ile olumlu bir açıya sahip olacak. Bu olumlu açı sabah saatlerinde güzel destekler görebileceğinizi işaret ediyor. Burçlar arasında Çarşamba günü bir aşk etkileşimi görünüyor. Venüs ve Uranüs arasındaki etkileşimin sebep olacağı ilişkilerden sizler de nasibinizi alabilirsiniz. Cuma günü Ay, karşıt burcunuz olan Yay burcuna geçiyor. Eşinizle ilgili konulara daha fazla odaklanmanız gerekebilir. Aynı zamanda Merkür ve Jüpiter arasındaki açı kesinleşeceğinden zihinsel anlamda olumlu tavırlar içerisinde olacaksınız. Pozitif enerjiler sizlerle olsun.

YENGEÇ BURCU (23 Haziran – 22 Temmuz)

Sevgili duygusal Yengeç’ler bu Mart ayının ilk haftasına eviyle ilgili konularda yoğunlaşarak başlıyor. Hafta başında evinizle ilgili konulara yoğunlaşırken, hafta ortasındaki günlerde can sıkıcı haberler alabilirsiniz. Çarşamba günü sizin isteğiniz ve iradeniz dışında gerçekleşebilecek olaylara çok takılı kalmamalısınız. Perşembe günü yoğun ve gergin enerjiler burçlar arasındaki etkileşimleri etkileyecek. Bugünlerde olumlu kararlar almamaya özen göstermelisiniz. Aynı zamanda Mart ayının ilk haftasında Cumartesi günü Ay, son dördün fazında ilerliyor olacak. Bu fazda aklınıza takılan konular tekrardan gündeme gelebilir. Pazar günü eşinizle ya da partnerinizle ilgili konular Ay’ın Oğlak burcuna geçmesiyle birlikte öne çıkıyor olacak.

ASLAN BURCU (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Sevgili Aslan burçları için Mart ayı yakın çevre konuları ile başlıyor. Ay Terazi burcunda ilerlemeye devam ederken Aslan burçları için yakın çevre konuları önem kazanıyor olacak. İletişim konuları ile ilgili belli düzenlemeler yapmak isteyebilirsiniz. Çarşamba günü ilişkiler konusunda beklenmedik teklifler alabilirsiniz. Sizi heyecanlandıracak olan bu teklifler ile hareketli bir hafta yaşayabilirsiniz. Cuma günü ise Ay, Yay burcuna geçiş yapacak. Yay burcuna geçen Ay, çocuklar veya aşk hayatınızla ilgili konuları gündeme getirebilir. Hafta sonu Ay, son dördün fazında ilerliyor olacak. Ay’ın bu evresinde sizler için sağladığı enerji zirve yapacak. Motivasyonunuzun yüksek olacağı bir hafta sizleri bekliyor.

BAŞAK BURCU (23 Ağustos – 22 Eylül)

Düzen aşığı Başak burçları için Şubat ayı geride kalırken, Mart ayı para konularının önem kazanacağı bir hafta ile başlıyor. Salı günü Ay’ın Akrep burcuna geçinceye kadar olan sürecinde boşluk yaşanacak. Bu boşlukta ise yeni bir iş başlatma girişiminde bulunmamalı ve dikkatli olmalısınız. Perşembe günü görüşmeler açısından çok uygun enerjiler yok. Yakın yerlere seyahatler gerçekleştirebilirsiniz. Hafta sonu yaklaşırken Ay, son dördün fazında ilerliyor olacak. Son dördün fazı süresince aklınıza takılan birtakım konuları yeniden değerlendirmeniz gerekebilir. Pazar günü aileniz ve çocuklarınızla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Enerji dolu ve mutlu bir hafta dileriz.

TERAZİ BURCU (23 Eylül – 22 Ekim)

Mart ayının ilk haftasına girerken Terazi burcuna geçen Ay, bireysel konuları ön plana çıkaracak. Sizin burcunuzda ilerleyen Ay; sağlık, kişisel gelişim, planlar ve gelecek konuları gündemde olacak. Aynı zamanda önemli görüşmeleri de yine hafta başı günlere alabilirsiniz. Sizin burcunuzda olan Ay, görüşmeleriniz için gereken enerjiyi sizlere sağlayabilir. Zihinsel uğraşlar açısından önemli enerjiler var. Hafta ortası günlerde parasal konular tekrardan önem kazanıyor olacak. Perşembe günü ise yoğun etkiler hissedebilirsiniz. Özellikle yakın yerlere olan seyahatlerinizle ilgili gerginlik ve stres yaratabilecek durumlar söz konusu olabilir. Cumartesi günü Ay boşlukta ilerlerken duygusal açıdan hayal kırıklıkları hissedebilirsiniz. Hepinize güzel bir hafta dileriz.

AKREP BURCU (23 Ekim – 21 Kasım)

Şubat ayını geride bırakırken Akrep burçları için Mart ayının ilk haftası rüyalar ile ön plana çıkıyor. Pazartesi ve Salı günlerinde gerçekleştirmeyi planladığınız önemli görüşmeler için gereken enerjiye sahip olacaksınız. Çarşamba günü küçülen fazda ilerleyen Ay burç değiştirirken, işlerinizle ilgili güzel sonuçlar almanızda etkili olacak. Haftanın Perşembe gününe girerken kendinizle ilgili konularda ani kararlar almaktan uzak durmanızda fayda var. Özellikle de iş girişimleri konusundaki ani kararlarınıza dikkat etmelisiniz. Hafta sonu günlerine doğru para konularında daha temkinli hareket ediyor olacaksınız. Özellikle görüştüğünüz kişilere bu hafta dikkat etmelisiniz. Pazar günü yakın çevrenizle iletişiminizin olacağı ve sürpriz gelişmelerin yaşanacağı bir gün olabilir.

YAY BURCU (22 Kasım – 21 Aralık)

Sevgili Yay burçları için Mart ayı kazanç düzenlemeleri ile başlıyor olacak. Ay Terazi burcunda ilerlerken siz Yay burçları için parasal konularda ve kazançlarınızla ilgili belirli düzenlemeler ön planda olacak. Hafta ortasında ise Ay Akrep burcunda ilerliyor olacak. Bugünlerde rüyalarınız ön plana çıkabilir. Sağlık durumunuzla ilgili konular ön plana çıkabilir ve kendiniz için bazı tedavileri uygulama girişiminde bulunabilirsiniz. Perşembe günü tartışmalar yaşayabilirsiniz. Söylediklerinize ve tepkilerinize dikkat etmelisiniz. Hafta sonu Ay burç değiştirerek son dördün fazında ilerliyor olacak. Ay son dördün fazındayken motivasyonunuz son derece yüksek olacak. Aklınızdakileri planlamak ve uygulamak için harika bir haftadasınız.

OĞLAK BURCU (22 Aralık – 21 Ocak) 

1 Mart haftasına girerken sevgili Oğlak burçları kariyeri ile ilgili konuları gündemine taşıyor. Sizler için kariyerinizin önem kazanacağı bugünlerde yoğun bir hafta yaşayacaksınız. Salı akşamı Ay burç değiştirerek Akrep burcuna geçiş yapıyor olacak. Bu geçiş burçlar arasındaki ilişkilerinizin hız kazanmasına neden olabilir. Aynı zamanda aşk hayatınızla ilgili sürpriz mutlu edecek gelişmeler yaşanabilir. Perşembe günü ise gerginlikler yaşanabilir. Bu gerginliklerin yaşanması durumunda söylediklerinizi iki kez düşünmenizde fayda var. Arkanızdan dönen işleri fark edebilirsiniz. Pazar günü Ay tekrar sizin burcunuzda olacak. Hafta biterken kendinize vakit ayırmak isteyebilir ve kişisel gelişiminize odaklanabilirsiniz.

KOVA BURCU (22 Ocak – 19 Şubat)

Ay Terazi burcundayken haftaya başlayan Kova burcu, uzak akrabaları ile ilgili olan konularda yoğun günler geçirebilir. Akrabalarınızla olan ilişkilerinizde ya da aile içinde yaşanılan karışıklıklarla kendinizi yorabilirsiniz. Hızlı ve yoğun enerjilerin ön planda olduğu bir hafta yaşayacaksınız. Diğer burçlar ile olan ilişkilerinizde de bu yoğun enerjiyi hafta boyu hissedebilirsiniz. Perşembe günü özellikle yakın çevreniz ve ilişkilerinizin ön plana çıktığı gün olarak haftaya damgasını vuracak. Ani gerginlikler yaşanabilir. Gergin olduğunuz anlarda uzaklaşmanız ve telkinde bulunmanız size iyi gelecektir. Haftanın son günlerine yaklaşırken Pazar günü kapalı alanlarda ya da hastane gibi alanlarda vakit geçirmeniz gerekebilir. Sevindirici gelişmeler ise hafta son bulurken akşam saatlerinde ortaya çıkacak. Hepinize iyi haftalar dileriz.

BALIK BURCU (20 Şubat – 20 Mart)

Balık burcunun ayı olarak bilinen Mart ayının ilk haftasında yoğun çalışma enerjileri içerisinde olabilirsiniz. Haftanın başında yoğun bir şekilde işlerinize odaklanarak devam ederken Çarşamba günü duygusal ilişkilerinizde beklenmedik sürprizler yaşanabilir. Perşembe günü ailenizdeki önemli kadın figürleri ile küçük tartışmalar yaşayabilirsiniz. Olaylar siz farkına varmadan büyüyebilir. Tartışmalarınızda karşınızdakini kırmamaya özen göstermelisiniz. Hafta ortasında Ay son dördün fazında ilerlerken konuların netleşmesi söz konusu olabilir. Haftanın sonuna doğru gelirken sosyal çevre ve arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizle daha odaklı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz. Aklınızdakileri tamamlamanız adına oldukça uygun bir haftadasınız.

Sizler için her hafta hazırladığımız burç yorumlarının yanı sıra Youtube kanalımızdan detaylı burç yorumlarını da izleyebilirsiniz. Hepinize iyi ve enerji dolu bir hafta dileriz.