Haftalık Burç Yorumları (23-29 Kasım Haftası)

Bu hafta burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında neler bekliyor? İkizler burcundaki ay tutulması burcunuzu nasıl etkileyecek? Haftalık burç yorumunuzu Falsepeti blog farkıyla okuyun, burcunuzu neler bekliyor öğrenin. İşte 23 Kasım-29 Kasım 2020 haftası tüm burçlar haftalık yorumları…

KOÇ BURCU

 

 

Koç burcu haftalık burç yorumuna göre eğitim ve iş konularında şanslı olacağınız bir hafta olacak. 1988-1993 yılları arasında doğmuş olanlar bu hafta önemli olaylar yaşayabilirler. Hayata dair köklü değişiklikler yapmamanız gereken bir dönem. Yanlış kararlar alma potansiyeliniz çok yüksek. Bu hafta elektronik eşyalarınıza dikkat etmenizde de fayda var. Zorunlu olarak elektronik eşya almak durumunda kalabilirsiniz. Hayatında kimse olmayan Koç burçları hayatlarına yeni birisini alabilirler. İlişki olan ve sorunlar yaşayan Koç burçları ise ilişkilerindeki iyileşmeyi deneyimleyebilirler. Uzun zamandır karar vermek zorunda olduğunuz bir ilişkiniz varsa artık karar verip ilişkinizi sonlandırma kararı alabilirsiniz. Sağlık ve ailenizdeki sevdiklerinizin sağlığına dikkat etmeniz gereken de bir dönem olacak.

BOĞA BURCU

Boğa burcu haftalık burç yorumuna göre yatırımlarınızın, kazançlarınızın ve para alanınızın oldukça önemli olacağı bir hafta olacak. Bu alanlarda ani kararlardan uzak durup stabil kalmanızda fayda var. Yetenekleriniz, yaşam tarzınız ve becerilerinizle ilgili yeni bir oluşum içerisine girebilirsiniz. Yeniliklere adım atabilir, yeni bir düzeni hayatınıza alabilirsiniz. Bu hafta iş hayatınıza da yeniliklerin gelmesi mümkün görünüyor. Hiç ummadığınız anda terfi alabilirsiniz. Her ne kadar sorunlu bir dönem yaşıyor olsanız bile, aşk hayatınıza renk geliyor. Sağlıktan yana strese bağlı hastalıklarınız varsa, özellikle boyun bölgenizle ilgili sorunlar yaşıyorsanız bu dönemde biraz daha hassaslaşabilir. Dikkat etmenizde fayda var.

İKİZLER BURCU

İkizler haftalık burç yorumuna göre bu hafta burcunuzda gerçekleşecek olan ay tutulması ile beraber aile, yakın akraba ve yakın arkadaşlarınızla ilgili konularda kendinizi bir anda olayların içerisinde bulabilirsiniz. Çözülemeyen konular ve gizli olaylar gündeminize gelebilir, arkanızdan iş çevirenlere şahitlik edebilirsiniz. Bu hafta ağzından çıkan sözlere dikkat etmenizde de fayda var. Bildiğiniz bir sırrı başkalarıyla paylaşabilir, söylememeniz gereken şeyler söyleyebilir ve hayatınızın etkilenmesine neden olabilirsiniz. Gelirlerinizle alakalı yeni planlarınız gündeminizde olacak. Duygu yerine mantıkla hareket etmenizde ve ayaklarınızın yere sağlam basmasında fayda var. Solunum yolu hastalıklarına karşı dikkat.

YENGEÇ BURCU

Yengeç haftalık burç yorumuna göre bu hafta ay tutulmasıyla beraber sağlığınızın öncelik kazanacağı bir hafta olacak. Ani operasyonlar gündeminizde olabilir. Hayatınızın kontrolü elinizde değil gibi hissediyor ve korkuyorsanız bunun enerjiler nedeniyle olduğunu aklınızda tutmanızda fayda var. Ruhsal alanınızdaki ve aşk hayatınızdaki kargaşa nedeni ile iç dünyanızın karışıklığını ve hayatınızdaki kişileri anlayamayabilir, tartışmalar yaşayabilirsiniz. İlişkilerinizde sorunlar yaşamanız mümkün görünüyor. Ruhsal gel gitleri yoğun olarak hissedeceğiniz bir hafta olacak. Alım satım ve miras konularında ortak olduğunuz kişilerle ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu kişilerin düşmanları nedeniyle sizin yardımınıza ihtiyacı olabilir. Alım satım için hiç doğru bir dönem değil. Emin olmadığınız konularda adım atmamanızda fayda var. Hafta sonuna doğru içiniz rahatlarken, hayal kurmaya ve hayata daha pozitif bakmaya başlayacaksınız.

ASLAN BURCU

Aslan burcu haftalık burç yorumuna göre bu hafta sosyal hayatınıza disiplin getirmek zorunda kalabilirsiniz. Hayatınızı temize çekerken zorlanabilirsiniz. Bu dönemde aile içerisinde ani haberler alabilirsiniz. Sağlık problemleri, kırgınlıklar ve küslükler gündeminizde olabilir. Aşk hayatınızda ise şans sizinle olacak ve size hareketi getirecek. Kendinizi olmasına imkan vermediğiniz bir ilişkinin içerisinde bulabilirsiniz. Bu dönemde parasal alanınızda doğru hamleler attığınız takdirde güzel gelirler elde edebilirsiniz; ancak bilinçsizce yatırım yapmaya kalkarsanız tam tersi elinizdekinden de olabilirsiniz. Kronik rahatsızlığı olan Aslan burçlarının ise bu hafta daha dikkatli olmalarında fayda var.

BAŞAK BURCU

Başak burcu haftalık burç yorumuna göre bu hafta ay tutulmasıyla beraber evinizde huzurlu zamanlar geçirmeniz gündeminizde olacak. Huzursuzluk yaşadığınız konularda çözüm bulmanız an meselesi gibi görünüyor. Bu dönemde birçok konuda hayatınıza barış geliyor. Küs olduğunuz kişiler varsa sorunlarınızı konuşup çözümleyebilirsiniz. Diğer bir yandan bir süredir hiçbir hayalinize kavuşamadığınızı düşünüyorsanız artık bu düşüncenizin de değişeceği gelişmeleri deneyimleyebilirsiniz. Hafta sonuna doğru iş hayatında gerginlikler yaşayabilirsiniz. Ani çıkışlardan uzak durmanızda ve ağzınızdan çıkan sözlere dikkat etmenizde fayda var. Parasal konularda kaygı hissediyorsanız bunların geçici olduğunu aklınızda tutmanızda ve kaygı hissettiğiniz konularda stabil kalmanızda fayda var.

TERAZİ BURCU

Terazi haftalık burç yorumuna göre bu hafta gerçekleşecek olan ay tutulmasıyla beraber şans, özgüven ve pozitif bakış açısı gündeminizde olacak. Eğitim ve sınav konuları ile iş hayatınızda oldukça şanslı olup, bir süredir sınandığınızı düşündüğünüz alanlarda refaha kavuşacaksınız. Diğer bir yandan aşk hayatınızda da yaşamakta olduğunuz sorunlar son buluyor. Ailevi konularda ve hayat arkadaşınızla aranızdaki sorunlarda çözüme ulaşabilirsiniz. İlahi adalet sağlık alanınızda işleyecek. Hasta olan veya hasta yakını olanlar mucizelerle buluşabilirler.

AKREP BURCU

Akrep burcu haftalık burç yorumuna göre bu hafta gerçekleşecek olan ay tutulmasının etkisiyle beraber sınavlar, eğitimler ve yeni başlangıçlar gündeminizde olacak. Bu alanlarda şans sizinle. İş hayatı olan Akrep burçlarını ani gelişmeler bekliyor olabilir. Sabırlı davrandığınız takdirde yükseliş ve gelir artışı ile güzel gelişmeler sizinle olacak. Aşk ve evlilik hayatınızı etkileyecek yeni gelişmeler de söz konusu. Ani evlilik kararları alabilirsiniz. Sıkıntılı evliliği olan Akrep burçları ise ilişkilerindeki sorunları tekrar gözden geçirip onarma kararı alabilirler. Hafta sonuna doğru iletişiminiz hızlanırken, aynı hızda karar alıp adım atmaktan uzak durmanızda fayda var. Sakince gelişmeleri gözlemlemeniz ve ayaklarınızın yere sağlam bastığından emin olmanız gerekebilir. Sağlığınız açısından riskten uzak durmanızda fayda var.

YAY BURCU

Yay burcu haftalık burç yorumuna göre bu hafta gerçekleşecek olan ay tutulmasıyla beraber
hayatınıza yenilik ve netlik gelecek. Hayatınızın birçok alanında eksiklikleri fark edip tamamlamak üzere adım atacaksınız. Kısıtlandığınızı düşündüğünüz birçok konuda ise özgürlüğünüze kavuşuyorsunuz. Parasal alanda durgunluğunuz son bulurken, doğru hamlelerle beraber kazançlar elde etmeniz de mümkün görünüyor. Hafta sonuna doğru iş, eğitim hayatınız ve aşk hayatınızda şans sizinle olacak. Yakın zamanda bu alanlarda yenilikleri başlattıysanız bu dönemde de güzellikler yaşamaya devam edebilirsiniz. Sağlığınız için sosyal yanınızı biraz törpülemeniz gerekecek.

OĞLAK BURCU

Oğlak burcu haftalık burç yorumuna göre bu hafta gerçekleşecek olan ay tutulmasının etkileriyle beraber sağlıktan yana şifa enerjisi gündeminizde olacak. Hasta olan Oğlak burçları şifalanabilir ve mucizeleri deneyimleyebilir. Bu dönemde hayatınızı temize çekip geçmişin yüklerinden kurtulabilirsiniz. Özellikle 1970 ve 1980’li yıllarda doğmuş olan Oğlak burçları kendilerine yük olan konulardan sıyrılmak için desteklenecekler. İş hayatınızdaki zorlayıcı etkilere karşı sabırlı olmanızda fayda var. Mart ayında yaşayıp çözümleyemediğiniz sorunlar tekrar gündeminize gelebilir. Bazı konularda kapanışlar yaşarken, bazı konularda da yeni başlangıçları deneyimleyebilirsiniz. Aşk hayatınızda ise ani gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kalbi boş olanlar yeni bir ilişkiye başlarken, sorunlu ilişkileri olanlar ise çözüme kavuşabilirler. Aşk hayatınızda cesur davranmanız gereken bir dönem
olacak. Hafta sonuna doğru para ve yatırım konularında dikkatli olmanızda fayda var.

KOVA BURCU

Kova haftalık burç yorumuna göre gerçekleşecek olan ay tutulmasının etkileriyle beraber bu hafta sosyal hayatınız gündeminizde olabilir. Durgunluk yaşadığınız konulara yenilik getirebilir, sevinçler yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda hareketli gelişmeleri deneyimlemeniz oldukça mümkün görünüyor. Dijital alanlarda doğru hamleler yapabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise olumlu etkiler sizinle olacak. Hayatında biri olmayan Kova burçları uzun zamandan beri iletişimde oldukları; ancak bir türlü ilişkiye başlayamadıkları birinden ilişki teklifi alabilirler. Beklenmedik gelişmeler sizinle olacak. Cuma günü aşk ve aile hayatınızı ilgilendiren düşmanlıklara şahitlik edebilirsiniz. Sakin kalmanızda fayda var. Hafta sonunda ise para ve yatırım konularında stabil kalmanızda fayda var. Enerjilerdeki dalgalanmalar nedeniyle belirsizliklerin yoğun olduğu bu dönemlerde kazanmak üzere atılan adımlar kayıplar yaşamanıza neden olabilir.

BALIK BURCU

Balık burcu haftalık burç yorumuna göre gerçekleşecek olan ay tutulmasının etkileriyle beraber bu hafta iş hayatınızdaki gelişmeler ve yeni teklifler gündeminizde olacak. Eğitim ve sınav konularında 29 Kasım tarihinden itibaren hareketlenme ve şans sizinle. Aşk hayatınızda ise sorunlar ve yıkılan hayaller tekrar gündeminizde olabilir, bitti dediğiniz yerden yeniden başlangıç yapabilir ve umutlarınızı yitirdiğiniz yerden yeni haberler alabilirsiniz. Hafta sonuna doğru sağlığınız için uykunuza ve beslenmenize dikkat etmeniz gerekebilir. Para konularında ise ani değişimlerden uzak durmanızda fayda var. Fırsatları görüp atılım yapmak yerine yanılma payınızı göz önünde bulundurmanızda fayda var. Beklediğiniz paralarda hareketlenme yaşamanız da mümkün görünüyor.