19-26 Mayıs Haftalık Burç Yorumlarınız

BU HAFTA SİZİ NELER BEKLİYOR ?

Uzman Yorumcumuz İlkay Gür’ün hazırladığı 19-25 Mayıs burç yorumunuzu mutlaka okuyun.

KOÇ: Bu hafta bütçe düzenlemeleri gerekebilir. Bütçe düzenlemeleri de doğal olarak işbirliği ve yeni girişimleri getirecektir. Koçlar şimdi daha geniş açıdan olaylara bakabilecekler. Para problemleri tekrar ele alınıp yeni düzenlemelere gidilecek. Uzun zamandır gökyüzü rahat konumda değildi, bu nedenle aşk konusunda da ani dönüşler oldu. Bu hafta aşk hayatında iletişim, haberleşme ön planda olacak. Daha göz önünde ve dikkat çekici konumda olunacak. Bir nevi farkındalık oluşacak.Yeni insanlar tanımak için uygun bir hafta.

BOĞA: Çalışma hayatı hız kazanacak. İş hayatında ortak hareket etme ön planda olacak. İş ortaklığınız varsa birlikte hareket edip pürüzleri gidermeye çalışın. Para konusunda açıkgözlü olunacak görünüyor. Böylece olası zararlar engellenecek. İkili ilişkilerde ise denge ön planda olacak. Fikir birliğine varmak ve ortak kararlar vermek için, önceki zamanlara göre çok daha uygun bir haftadasınız.

İKİZLER: Bu hafta güneş sizin burcunuzda ilerlemeye başlayacak. İş problemlerini kolaylıkla dile getirip çözebileceksiniz. Yenilikçi olmanız insanların dikkatini çekecek. Maddi açıdan da umut verici bir hafta başlıyor. Sorunlar daha kolay çözümlenecek. Aşkta ise isteklerinizi daha kolay kabul ettirebileceksiniz. Sanatsal faaliyetlere katılım olacaktır. İlişkilerde ortak zaman geçirme ön planda olacak. Ayrıca uzun zamandır geri planda kalan hobiler ön planda olacak.

YENGEÇ: İş hayatında yaşananlar tekrar gözden geçirilecek. Acısıyla tatlısıyla bir değerlendirme yapılacak. Maddi açıdan rahatlama görünüyor. Uzun zamandır beklemede olan durumlar çözüme kavuşabilir. Aşk hayatında eğer uzakta yaşanan ilişkiler varsa kavuşma mümkündür. İkili ilişkilerde huzursuzluk çıkmaması için yoğun çaba harcanacak.

ASLAN: İş hayatında yeni kararlar alarak uygulamaya koyabilirsiniz. Hiç beklenmedik yerden elinize para geçebilir. Maddi açıdan gizli hesaplar yapabilirsiniz. Sosyal yaşamınız epey canlanacak. Eski dostlarla bir araya gelmeniz mümkündür. Bu da size epey keyif verecek. Ayrıca yeni çevreler, yeni dostluklar ve aktivitiler için de uygun bir haftadasınız.

BAŞAK: İş konusunda stratejik davranmanız gerekecek. Aslında detaylara takılmadan kendinizi kolayca ifade edebileceksiniz. Yeni iş girişimlerinde kurnaz insanlarla karşılaşabilirsiniz ama iletişiminiz iyi olacak. Para konusunda rahata kavuşmanız için bir hafta daha sabretmeniz gerekecek.Aşk hayatınızda ise arzularınıza göre hareket etmeye meyilli olacaksınız. Doğru kişiyi bulma şansınız yüksek.

TERAZİ: İş hayatında sizi uzun zamandır kilitleyen ağırlık azalmaya başlayacak. Yapamadığınız işleri tekrar ele alacak ve doğru kararlar verebileceksiniz. Ortaklaşa kazanç konusunda önünüzü daha iyi görebileceksiniz. Aşk yaşamınızda da bağımsız hareket etmek ve kendinize yeni yol belirlemek isteyebilirsiniz. Bu da herşeyi gözden geçirmek için size fırsat verecektir.

AKREP: İş hayatınızda geri planda kalıp durumu gözlemlemeniz gerekebilir. Özellikle ortaklı işlerde çok ön plana çıkmak şimdilik uygun olmayabilir. Yeni maddi olanaklar, ticaret ve eğitimle ilgili daha net şekilde önünüzü görebileceksiniz. Eğer yalnızsanız yeni bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Eğer partneriniz varsa sorunların üstesinden gelmeye çalışabilirsiniz.

YAY: Kariyerinizle ilgili planlarınızı çevrenizdekilerle paylaşabilirsiniz. Yeniliklere çok açık olacağınız bir haftadasınız Hobileriniz size kazanç getirmeye başlayabilir. Aşk hayatınızda yaşanan durgunluk bu hafta sona eriyor. Yeni çevrelere girmeniz olasıdır. Daha önce karşılaştığınız ama dikkatinizi çekmemiş birisi, bu hafta dikkatinizi çekebilir.

OĞLAK: Bu hafta Venüs Boğa burcunda ilerleyecek. Bu da iş yaşamınızda biraz rahat nefes almanızı sağlayacak. İş yoğunluğunuz epey fazla olabilir. Yeni iş sözleşmesi yapabilirsiniz. Çevreden maddi destek de alabilirsiniz. İkili ilişkilerde geçmişi gözden geçireceksiniz. Bu hafta sezgileriniz çok yüksek olacak ve size yol gösterecektir.

KOVA: Tecrübelerinizi iş hayatınıza aktarabilirsiniz. İş yaşamında ikili ilişkiler çok önem kazanacak. Partneriniz varsa size her türlü destek sağlayacaktır. 25 Mayıs tarihinden itibaren parasal açıdan girişimler için uygun dönem başlayacak. Sosyal etkinliklerde yeni kişilerle tanışabilirsiniz. Telefon/internet iletişimi bu hafta önemli olacak. İlişki kurmak bu hafta sizin için daha kolay olacak.

BALIK: İş yaşamınız yoğun olabilir ve birtakım değişimler gerçekleşebilir. Eğitim, dil öğrenme, sağlık konuları ön planda olacak. Maddi yatırım konularında dikkatli olmanızda fayda vardır. Para konusunda risk almamanız hayrınıza olacaktır. Bu hafta empati çok daha önem kazanacak. Oğlaklar gibi sizin de sezgileriniz bu hafta güçlü olacak. İnsanları çok daha kolay anlayabileceksiniz.

MUTLU HAFTALAR