Haftalık Burç Yorumları (30 Kasım – 6 Aralık Haftası)

Bu hafta burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında neler bekliyor? İkizler burcundaki ay tutulmasının burcunuza olan etkileri nasıl devam edecek? Geçtiğimiz hafta yaşanan ilk etkilerin arkasından, bu hafta başında 30 Kasım’da tutulmanın gerçekleşmesiyle beraber burcunuzu neler bekliyor olacak? Haftalık burç yorumunuzu Falsepeti blog farkıyla okuyun, burcunuzu neler bekliyor öğrenin. İşte 30 Kasım-6 Aralık 2020 haftası tüm burçlar haftalık yorumları..

KOÇ BURCU

 

 

Koç burcu haftalık burç yorumuna göre bu hafta yakın çevrenizle olan ilişkileriniz gündeminizde yer alacak. Sık sık anlaşmazlıklar ve tartışmalar yaşayabilir, beklenmedik haberler alabilirsiniz. Farkındalık yaratacak olaylar sizleri bekliyor olacak. Salı ve Çarşamba günleri aile büyüklerinizle ilgili konular gündeminizde olup bazı haberler duyabilir, içe çekilip evinizde zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Perşembe günü aşk hayatınızın ve ikili ilişkilerinizin oldukça destekleneceği bir gün olacak. Cuma günü kendinizi duygusal anlamda bastırılmış ve alıngan hissedebilirsiniz. Hafta sonunda ise daha romantik ve daha keyifli zamanlar geçireceksiniz. Ebeveyn olan Koç burçları çocuklarıyla güzel zamanlar geçirirken, ilişkisi olan veya evli olan Koç burçları ise partnerleriyle beraber tutkulu zamanlar geçirebilirler.

BOĞA BURCU

Boğa burcu haftalık burç yorumuna göre bu hafta maddi konular ve kariyer hayatınız gündeminizde olacak. Finansal konularda netleşme ve yeni karar alımları olabilir. Maddi bir gelir elde edebilir, bir mülk alabilir veya gündeminizde olan bir konuda önemli gelişmeler yaşayıp yeni haberler alabilirsiniz. Çarşamba ve Perşembe günleri yakın arkadaşlarınızla zaman geçirmek gündeminiz olacak. Kendinizi iyimser ve tatlı bir heyecan içerisinde hissedebilirsiniz. Özellikle Perşembe günü duygusal ve ailevi ilişkilerinizin oldukça destekleneceği bir gün olacak. Cuma günü ise bir anda depresif bir ruh haline bürünseniz bile bu etkiler öğleden sonra geçecek. Hafta sonu kendinizi daha rahat ve keyifli hissedebilir, ailevi aktiviteler planlayabilir veya evinizde kendiniz için keyifli ortamlar yaratabilirsiniz.

İKİZLER BURCU

İkizler haftalık burç yorumuna göre bu hafta yaşamınızdan birilerini çıkarmak ve bazı ilişkilerinizi sonlandırmak isteyebilirsiniz. Aynı zamanda yeni bir karar alıp bunu yakın çevrenize duyurmak isteyebilirsiniz. Sağlığınızın biraz hassas olabileceği bir dönem de sizleri bekliyor. Hafta ortasında maddi konular gündeminizde olacak. Gelir gider dengenizi gözden geçirip yeni kararlar alabilirsiniz. Kariyer hayatınızla ilgili yapmak istediğiniz bir konuşma varsa hafta ortası bunun için çok doğru zaman. Özellikle Perşembe günü yapmak istediğiniz atılımların sonuçlarının pozitif olması için oldukça destekleneceksiniz. Cuma günü öğlene kadar modunuz biraz düşük olsa da öğleden sonra bu etkiler geçecek. Hafta sonunda ise kendinizi daha özgüvenli ve mutlu hissedeceksiniz. Kardeşlerinizle ve yakın akrabalarınızla yapacağınız ortak konuşmalar gündeminizde olabilir.

YENGEÇ BURCU

Yengeç haftalık burç yorumuna göre bu hafta başında kendinizi biraz duygusal ve kuruntu içerisinde hissedebilirsiniz. Ruh sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir hafta başlangıcı olacak. İş hayatınızla ilgili kontrolünüz dışında bir haber alabilirsiniz. Hafta ortasında duygusallığınız giderek artarken, bir yandan da hislerinizi anlatma ihtiyacı içerisinde olacaksınız. Bu dönemde duygusal beslenme bozukluklarına karşı dikkat! Perşembe günü ise hafta başlangıcının aksine daha keyifli zamanlar geçirip pozitif olacağınız bir gün olacak. Cuma günü öğlene kadar kendi içinize çekilmek isteyebilirsiniz; ancak öğleden sonra bu depresifliği üzerinizden atıp özgüvenli bir döneme giriş yapacaksınız. Hafta sonu keyifli geçerken, kariyer hayatınızla ilgili güzel bir haber gündeminizde olabilir.

ASLAN BURCU

Aslan burcu haftalık burç yorumuna göre bu hafta bazı arkadaşlık ilişkilerinde gerilim ve sonlanma gündeminizde olabilir. Hayatınızda uzun zamandır sürüncemede giden konulara artık netlik geliyor. Kötü giden konularda sonlanmalar olabileceği gibi, bir süredir beklediğiniz güzel haberi alıp netleşmeniz de gündeminizde olabilir. Hafta ortasında iç dünyanıza dönüp, takıntılı olabilir ve korkularınıza odaklanabilirsiniz. Bilinçaltınızın oldukça hareketli olacağı günler olacak. Perşembe günü ise keyifli enerjilerle beraber iyimserleşip iç kabuğunuzu kıracaksınız. Cuma günü öğlene kadar yine biraz içe dönük olabilir veya küçük sağlık problemleri yaşayabilirsiniz. Hafta sonu ise ne istediğinizi bilip kendinizi net bir şekilde ifade edebileceksiniz. Sizin için sahalara dönme vakti başlıyor!

BAŞAK BURCU

Başak burcu haftalık burç yorumuna göre bu hafta yaşamınız, toplumdaki statünüz ve kariyer hayatınız gündeminizde olacak. Kariyer değişikliği ve yeni bir gündem kapıda! Özel hayatınız ve toplumsal statünüz de bu süreçte etkilenebilir. Hafta ortasında sosyalleşmek ve arkadaşlarınızla vakit geçirmek ön planda olacak. İş görüşmesi yapacak olan Başak burçları bu hafta oldukça desteklenecekler. Perşembe günü ise kendinizi iyimser ve mutlu hissederken, aşk hayatınızda tutkuyu yaşayabilirsiniz. Cuma sabahı içiniz daralıp ikili ilişkilerde gerilmeler yaşayabilirsiniz. Sakin kalmanızda fayda var. Hafta sonunda zor enerjiler yerini pozitif ve destekli enerjilere bırakacak. Kendi kendinize kalıp keyifli zamanlar geçirmek isteyebilirsiniz.

TERAZİ BURCU

Terazi haftalık burç yorumuna göre bu hafta başında yurt dışı bağlantılı konular gündeminizde olacak. Uzaklarda yaşayan akrabalarınızla alakalı haberler alabilirsiniz. Hafta ortasında kariyer hayatınız ön planda olacak olup üstlerinizle verimli görüşmeler yapabilir, onların takdirini toplayabilirsiniz. Perşembe günü özellikle daha iyimser hissedip sevdiklerinizle zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Kariyer hayatında yeni girişimlerde bulunmak isteyen Terazi burçları için oldukça destekli enerjiler olacak. Cuma günü öğlene kadar depresif bir ruh halinde olsanız bile öğleden sonra bu etkiler geçecek ve hafta sonuyla beraber yerini pozitif enerjilere bırakacak. Arkadaşlarla geçirilecek keyifli zamanlar, hayata dair yeni planlar ve kariyer için alınacak yeni kararlar gündeminizde olabilir.

AKREP BURCU

Akrep burcu haftalık burç yorumuna göre bu hafta ortak kazanımlar ve maddi gelirlerle alakalı konular gündeminizde olacak. Nafaka, miras, vergi ve kariyer gelirlerinizle ilgili çıkış yolu arayacak ve bütçenizle ilgili bazı konularda netleşeceksiniz. Yatırım planı olanlar bu konuda güzel haberler alabilirler. Hafta ortasında hayata bakış açınız oldukça pozitif olup maneviyatınızı güçlü hissedeceksiniz. Eğitim konuları gündeminde olan Akrep burçları için de oldukça güzel destekler mevcut. Perşembe günü aşk hayatınızda yoğun duygular hissedebilirsiniz. Uzaklarda yaşayan tanıdıklarınızdan veya eşinizin akrabalarından yana güzel haberler alabilir, sevinç yaşayabilirsiniz. Cuma günü öğlene kadar duygusal anlamda kendinizi daha içe dönük hissederken, hafta sonuna doğru keyifli zamanlar ve dikkat çekici konuşmalar gündeminizde olabilir.

YAY BURCU

Yay burcu haftalık burç yorumuna göre bu hafta aşk hayatınız gündeminizde olacak. Düzenli bir ilişkiniz varsa aranızı bozmak isteyenler olabilir. Eğitim ve proje alanlarında yükselmek isteyen Yay burçlarının destekleneceği enerjiler mevcut olacak. Hafta ortasına doğru iletişiminiz artarken beraberinde birçok sorununuzun da ortadan kalktığına şahitlik edebilirsiniz. Özellikle Çarşamba ve Perşembe günleri parasal alanınız gündeminizde olup bu alanda oldukça destekli enerjiler sizinle olacak. Paranın size akışı hızlanırken hem gelirinizde hem de aynı anda giderinizde artış yaşayabilirsiniz. Cuma günü öğlene kadar kendinizi gergin hissedebilirsiniz; ancak bu ruh halindeyken karar almadığınız ve stabil kaldığınız takdirde hafta sonu ile beraber daha pozitif olup akıllıca kararlar ve keyfinizi yerine getirecek haberler alabilirsiniz.

OĞLAK BURCU

Oğlak burcu haftalık burç yorumuna göre bu hafta başlangıcında kariyer hayatınız ve günlük rutininiz gündeminizde olacak. Çalışan Oğlak burçları kariyer hayatlarında görev değişikliği yaşarken çalışmayan Oğlak burçları ise gündelik alışkanlıklarında bazı değişimlere gidebilirler. Hafta ortasında ise ikili ilişkiler gündeminizde olacak. Sorun yaşadığınız kişilerle konuşup problemlerinizi çözüme kavuşturabilirsiniz. Aynı zamanda sosyalliğinizin de artacağı bir dönem olacak. Perşembe günü ise sevildiğinizi yoğun olarak hissedeceksiniz. Cuma günü depresif bir ruh hali güne başlamış olsanız bile öğleden sonra depresifliği üzerinizden atacak ve parasal konuları gündeminize alacaksınız. Odak noktanız para alanınız olacak gibi görünüyor. Beklenen paralarla ilgili güzel haberler almanız oldukça mümkün.

KOVA BURCU

Kova haftalık burç yorumuna göre bu hafta başında aşk hayatınız ve sosyal çevrenizle olan ilişkiniz gündeminizde olacak. Kararsız kaldığınız noktalarda artık netleşeceksiniz. Ebeveyn olan Kova burçları çocuklarının hayatlarında sürüncemede kalan konularla ilgili netleşme yaşayabilirler. Hafta ortasında ise kariyer alanınız ve iş görüşmeleriniz gündeminizde olacak. Yapacağınız görüşmeler için oldukça destekleyici enerjiler mevcut. Çalışmayan Kova burçları ise gündelik hayatlarında her şeyin akışta ve rahatlıkla ilerlediğine şahitlik edebilirler. Perşembe günü kendinizi huzurlu hissedebilir, güzel haberler alabilirsiniz. Cuma günü ise öğlene kadar yaşadığınız bazı problemleri gereğinden fazla büyütebilirsiniz. Hafta sonu ile beraber ilişkileriniz gündeminizde olup keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

BALIK BURCU

Balık burcu haftalık burç yorumuna göre bu hafta başında aile hayatınız gündeminizde olacak. Tüm aileyi ilgilendiren gayrimenkul, yatırım, sağlık veya ilişki sorunları ile ilgilenmeniz gerekebilir. Yaşam alanınızda değişikliğe de gidebilirsiniz. Hafta ortasında ise aşk hayatınız ve sosyalliğiniz gündeminizde olacak. Keyif alacağınız ortamlarda bulunabilirsiniz. Perşembe günü sevdiklerinizle planlar yapabilirsiniz. Cuma sabahı kendinizi mutsuz, bastırılmış ve ikili ilişkilerde zorlanmış hissederken, öğleden sonra tüm bu olumsuzlukları üzerinizde atacak ve kendinize olan güveniniz artarken işle ilgili konuları gündeminize alabilirsiniz.