Haftalık Burçlar

Bu hafta yine oldukça yoğun gezegensel enerjilerin etkisi altına giriyoruz. Peki bu hafta bizi neler bekliyor?

Koç: Bu hafta Koçların odak noktası kariyer olacak. Ya işinizde sizi yeni bir yola sokacak terfi alacaksınız ya da işi bırakmanıza neden olacak bir problemle karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu dönemde iş ve kariyer konularıyla ilgili dikkatli olmanızda yarar var.

Boğa: Bu hafta Boğaların odak noktası beklenmedik olaylar olacak. Uzun bir seyahate çıkmanız, yeni bir eğitim programına başlamanız, yasal sorunlarla karşılaşmanız ya da hiç beklemediğiniz bir fırsat ile hayatınızın değişmesi mümkün.

İkizler: Bu hafta İkizlerin odak noktası yeni insanlar olacak. Aşk ya da arkadaşlık ilişkisine başlayabileceğiniz yeni insanlarla tanışacağınızı söylemek mümkün. Bu dönemde yeni insanlar tanımaya açık ve daha anlayışlı olmalısınız.

Yengeç: Bu hafta Yengeçlerin odak noktası şok edici durumlar olacak. Her şeyin yeni farkına vardığınız hissini tadacak ve şokun etkisiyle ne yapacağınızı şaşıracaksınız. Ancak temkinli olmanızda yarar var, unutmayın.

Aslan: Bu hafta Aslanların odak noktası günlük rutini bozan şaşırtıcı gelişmeler olacak. Ani duygu değişimleri yaşamaya meyilli olacaksınız. Bu dönemde dikkatli olursanız ileriki zamanlarda hayatınız olumlu yönde değişmeye başlayacak.

Başak: Bu hafta Başakların odak noktası romantizm, yaratıcı çalışmalar, çocuklar ya da hamilelik haberleri olacak. İyi haberler alacağınız bir dönemdesiniz. Finansal anlamda da şans yanınızda olacak. Keyfinize bakın.
Terazi: Bu hafta Terazilerin odak noktası aile ve aile ilişkileri olacak. Nostaljik zamanlar sizi bekliyor. Bu dönemde ailenize karşı çok daha kibar ve anlayışlı olursanız huzurlu ve mutlu bir hafta geçireceksiniz.

Akrep: Bu hafta Akreplerin odak noktası iletişim ve yeni fikirler olacak. Bu hafta farklı kişilerle sık sık iletişim halinde olacak ve biraz yorulacaksınız ancak bu iletişimlerin sonunda ilham perisi sizi ziyaret ederek atılımlar yapmanızı sağlayacak.

Yay: Bu hafta Yayların odak noktası finansal gelişmeler ve kişisel hesaplaşmalar olacak. Hayatınızı düşünüp kendi kendinizle bir hesaplaşmaya girdiğiniz bu dönemde finansal konularda da olumlu gelişmeler sizi bekliyor.

Oğlak: Bu hafta Oğlakların odak noktası ani değişiklikler olacak. Alacağınız ani kararlarla etrafınızdakileri de şaşırtacaksınız. Bu çalkantılı dönemde huzur bulmak için tek ihtiyacınız olan şey eviniz, aileniz ve arkadaşlarınız olacak.

Kova: Bu hafta Kovaların odak noktası gizli kalmış olaylar ve dikkat çekme çabası olacak. Her ne kadar gizli durumların ortaya çıkması ile canınız sıkılsa da bu dönemde birilerinin dikkatini çekmekte hiç zorlanmayacaksınız çünkü pozitif enerjiniz tavan yapacak.

Balık: Bu hafta Balıkların odak noktası arkadaşlıklar, grup aktiviteleri ve beklenmedik yüzleşmeler olacak. Bu dönemde arkadaşlarınızla oldukça keyifli vakit geçireceksiniz ancak eve dönüp tek başınıza kaldığınızda kişisel yüzleşmeler sizi bekliyor olacak.