Tarot Aşk Falı Nedir? Nasıl Bakılır?

Tarot aşk falı, birçok fal çeşidinden bir tanesidir. Baktıran kişinin aşk hayatıyla ilgili bilgi vermektedir. Yalnız olan ya da hayatında biri olan kişiler aşk hayatlarıyla ilgili geleceğin onlara neler getireceğini merak ederler. Bu fal ise merak ettiklerinize cevap niteliğindedir.

Aşk falı tarot kartlarından her birinin kendisine özel bir anlamı bulunmaktadır. Toplam 78 adet kart mevcuttur.  Tarot falı aşk açılımı sayesinde fal baktıran kişi karşı taraf ile arasındaki enerji, iletişim, sevgi bağı ve bağlılık ile oluşabilecek tehlike veya saklanan sırlar ile ilgili detaylı bilgiye sahip olmuş olur. Böylece fal baktıran kişinin aşk durumu bu falı ile netlik kazanmış olur.

 

 

 

 

 

 

Tarot Aşk Falı Nasıl Bakılır?

Tarot aşk falı nasıl bakılır diye sorarsanız; sessiz bir ortam yaratıldıktan sonra toplamda var olan 78 adet kartın içerisinden 6 adet kart seçilip sırasıyla dizilir. En üstte 2 kart, altında 3 kart ve en altta ise tek kart olacak şekilde dizim tamamlanır.

Aşk açılımındaki birinci kart, falı baktıran kişiyi temsil eder. Bu kişinin tüm iç dünyası ve ilişkiye olan bakış açısı bu kart aracılığı ile görünür.

Aşk açılımındaki ikinci kart ise karşı tarafı temsil eder. Bu kart sayesinde ise birinci kartın tam tersi olarak karşıdaki kişinin falı baktıran kişiye olan hisleri ve ilişkiye olan bakış açısı görünür. Mevcut veya potansiyel partnerin duyguları bu kartla açıklık kazanmış olur.

Aşk açılımındaki üçüncü kart, ilişkide iki kişi arasındaki bağlantıyı temsil eder. Falı baktıran kişi ile karşı tarafı birbirine bağlayan ortak paylaşımlar ve özellikler bu kart aracılığıyla görünür.

Aşk açılımındaki dördüncü kart, mevcut veya potansiyel ilişkinin ne kadar güçlü olup olmadığını temsil eder. Bu ilişkide iki tarafı birbirine bağlayan ortak özelliklere ek olarak ilişkinin uzun ömürlü olmasını nelerin sağlayacağı bu kart aracılığıyla görünür.

Aşk açılımındaki beşinci kart, bir önceki kartın tam tersi olarak mevcut veya potansiyel ilişkinin zayıf yönlerini ve eksik kalan yanlarını temsil eder. Falı baktıran kişi eğer ilişkinin uzun ömürlü olmasını istiyorsa, bu kart aracılığıyla ortaya çıkan zayıf yönleri iyileştirmenin yollarını aramalıdır.

Aşk açılımındaki altıncı kart, mevcut veya potansiyel ilişkiyi tehlikeye sokabilecek olan tehditler ile gerçek aşka sahip olmak için ihtiyaç duyulanları temsil eder. İlişkinin fal baktıran kişiyi mutlu edip edemeyeceği bu kart aracılığıyla görünür.

Diğer Aşk Falı Açılımları Nelerdir?

Fal baktıran kişi eğer bir yol ayrımındaysa ve bir türlü karar veremiyorsa, soracağı tek bir soruya alacağı olumlu veya olumsuz net bir cevap için tarot aşk tek kart açılımı yöntemini de seçebilir. Bunun için evet ya da hayır cevabını alacağı tek bir soru sorması yeterlidir.

3 kart tarot aşk falında ise dünü, bugünü ve yarını yani geçmişi, şimdiyi ve geleceği temsil eden bir zaman dilimi vardır. Seçilen kartın anlamı hangi zaman dilimine denk geldiğine göre farklılık gösterir. Bu fal bulunulan mevcut duruma genel bir bakış niteliğindedir.

Ücretsiz tarot aşk falı baktırabileceğiniz gibi tarot falınızı sitemizde yer alan uzman gerçek yorumculara da online tarot falı baktırabilir ve geleceğin size neler getireceğini net cevaplarla öğrenebilirsiniz.