Yeni Yılın İlk Haftası Haftalık Burçlar

Koç

Yeni yılın ilk haftasında odak noktanız yenilikler olacak. Kendinizi güçlü hissedecek ve olaylara iyimser açıdan yaklaşacaksınız. Hayal gücünüzü uyandıran olaylardan uzaklaşıp güçlü ve kararlı bir tavır sergileyebilirsiniz. Böylece güce sahip olanları etkileyecek ve isteklerinizi gerçekleştirmek için daha büyük bir gayret ortaya koyacaksınız. Başarılar sizi bekliyor.

 

Boğa

Yeni yılın ilk haftasında odak noktanız gelecek planları olacak. Kendi gücünüzü test ederken başkalarının gücünü anlayabilir, yapıcı ve birleştirici bir tutum sergileyebilirsiniz. Böylece hem kendinizi yenileyecek, hem de girişimde bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. Yabancılar ile iş birliği yapabilirsiniz. Ayrıca davetler ve organizasyonlara katılacaksınız.

 

İkizler

Yeni yılın ilk haftasında odak noktanız organizasyonlar olacak. Sosyal sorumluluk projeleri ve farklı çevreleri birleştiren organizasyonlar içinde yer alabilirsiniz. Her fırsatı değerlendirmek konusunda cesur davranacaksınız; sınırlarınızı biraz olsun aşacaksınız ve geliriniz de artacak. Bunu iyi değerlendirin ve yatırım yapmayı unutmayın. Sağlığınıza da dikkat edin.

 

Yengeç

Yeni yılın ilk haftasında odak noktanız duygularınız olacak. Düşüncelerinizi başkalarıyla paylaşmaktan çekinmeyeceksiniz. Çıkmayı düşündüğünüz yolculukları planlayabilirsiniz. Yurtdışından gelen misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz. Yaratıcılığınızı ön plana çıkarmak isteyebileceğiniz konular var. Yaşadığınız olaylarda sezgileriniz sayesinde bütünü göreceksiniz.

 

Aslan

Yeni yılın ilk haftasında odak noktanız odak noktanız geçmişiniz olacak. Uzaklarla olan ilişkilerinizde hızlı gelişmelere açıksınız. Akademik ve eğitsel konularla ilgili bugün pek çok araştırma yapabilirsiniz. Yurt dışında yaşamak için girişimlerde bulunabileceğiniz bir zaman dilimindesiniz. Büyük yenilikler yapmadan önce biraz daha iyi düşünmeye dikkat edin.

 

Başak

Yeni yılın ilk haftasında odak noktanız yaratıcılık olacak. Yaratıcı fikirlerinizle çevrenizi etkileyecek ve özellikle önemsediğiniz kişilerin dikkatini çekeceksiniz. Sürpriz gelişmeler sizi heyecanlandıracak. Girişimde bulunmak istediğiniz konuyla ilgili eski arkadaşlarınızı arayabilir, kaygılarınızdan tamamen uzaklaşıp dikkatinizi yapmak istediğiniz projelere odaklayabilirsiniz.

 

Terazi

Yeni yılın ilk haftasında odak noktanız dostlarınız olacak. Üstelik eski dostlarınızla karşılaşmak size ilham verecek ve kararlarınızı sürdürmek için büyük bir gayret göstereceksiniz. Sorumluluklarınızın baskısını hissedebilirsiniz fakat bu günlerde kendinizi güçlü ve iyi hissedeceksiniz. Enerjinizi iyi, yapıcı yönde kullanabilir ve çevrenizi çok etkileyebilirsiniz.

 

Akrep

Yeni yılın ilk haftasında odak noktanız hedefleriniz olacak. Size yapılan teklifler ve önerileri iyice gözden geçirin, çünkü göründüğü gibi olmayabilir ve size ekonomik zararlar verebilirler. Önümüzdeki günlerde insanlarla ilişkilerinizle yakından ilgilenecek ve sevdiklerinizin küçük değişiklikler yapmasını sağlayarak, onların daha iyi hissetmelerine yardımcı olacaksınız.

 

Yay

Yeni yılın ilk haftasında odak noktanız kişisel gelişiminiz olacak. Yıldızlar yeni aktivitelerde hedeflerinizi başarıyla yerine getirmenize ve mesleki alanda ilerleme kaydetmenize yardımcı olacak. Bu fırsattan sonuna kadar faydalanın. Aşk hayatınızda huzuru yakalamak için risk almaktan çekinmeyin. Hedefleriniz konusunda kısa süre sonra çok başarılı olacaksınız.

 

Oğlak

Yeni yılın ilk haftasında odak noktanız aileniz olacak. İş hayatınızda sezgileriniz çok açık, yeni fikirler bulmakta zorlanmayacaksınız. Toplum önünde olma, eğitim verme konularında başarılı olabilirsiniz. Hayallere kapılıp gitmezseniz, öngörülerinizle toplantıları istediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz. Mücadele ettiğiniz konularda başarılı olmak istiyorsanız sabretmelisiniz.

 

Kova

Yeni yılın ilk haftasında odak noktanız alacağınız kararlar olacak. Aynı zamanda annenizle olan ilişkinizde bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz. Ev ve kariyeriniz arasındaki yoğunluk sizi bu dönemde yorgun düşürebilir. Evlilik hazırlıkları, ev satın alma ya da satma gibi ciddi kararlar almaya açıksınız. Bu süreçte alacağınız kararlar konusunda daha sabırlı olmaya çalışmalısınız.

 

Balık

Yeni yılın ilk haftasında odak noktanız rahatlama olacak. Olumsuz giden bazı konularda dostlarınızdan güzel sözler duyarak rahatlayabilirsiniz. Sıkıldığınız şeyleri sonuçlandırmaya çalışın. Yardım almaktan çekinmeyin. Artık hayatınızda bir takım değişiklikler yapacaksınız ve hiç olmadığı kadar rahat, sağlıklı ve başarılı olacaksınız. Sağlığınıza da dikkat etmeye çalışın.