23 Aralık Haftası Haftalık Burçlar

Bu hafta burçları neler bekliyor? Koçların odak noktası maddi konular olurken Teraziler ise bu hafta kendilerine vakit ayıracaklar. Dahası yazımızda…

Koç

Bu hafta Koçların odak noktası maddi konular olacak. Eğer gelirinizi artırmanın yollarını arıyorsanız, ek iş aramak iyi bir yol olabilir. Yeteneklerinizi kullanabileceğiniz fırsatları da göz önünde bulundurabilirsiniz. Sevdiğiniz kişilerin olumlu yönlerini görmek, iletişim dilinizi açısından çok faydalı olabilir. Aranızdaki bağı güçlendirerek, ilişkinize derinlik katabilirsiniz. 

Boğa

Bu hafta Boğaların odak noktası aileler olacak. Eğer ailenizin geleceğiyle ilgili finansal anlamda bazı adımlar atmayı planlıyorsanız, bir bilene danışmanın tam zamanı olabilir. Her zaman bir uzmana danışmaktan zarar gelmez. Maddi olarak özgür olmak ve birikim yapmak daha güvenli ve rahat bir yaşam sürmenin anahtarlarındandır. Bunu aklınızdan çıkartmamanız çok önemli.

İkizler

Bu hafta İkizlerin odak noktası iş ve sorumlulukları olacak. İş ve sorumluluklar yerine romantizm ve eğlenceye odaklanmak isteyebilirsiniz. Eğer şansınız varsa, bir günlük izin almak size çok iyi gelebilir. Hepimizin hayali doğru iş, eş, aile, dengesi yaratmak. Sonrasında özgür ve mutlu olabiliriz diye düşünüyoruz. Asıl olan önce özgür hissetmek, sonra dengeyi buluyoruz.

Yengeç

Bu hafta Yengeçlerin odak noktası profesyonel hayatları olacak. Profesyonel hayatınızda zaferlere doğru koşarken, birlikte çalıştığınız kişilerin aslında sizi ne kadar çok desteklediğini fark edebilirsiniz. En tepeye yükselmemeniz için hiçbir sebep yok. Sevdiğiniz kişiler en büyük destekçiniz olabilir. Önemli bir hedefe ulaşabilmeniz için size her tür konuda yardımcı olabilir. 

Aslan

Bu hafta Aslanların odak noktası başkaları olacak. Bir başkası için çok büyük bir fedakarlıkta bulunabilirsiniz. Bu kişi, size ihtiyaç duyan bir yaşlı veya bir çocuk olabilir. Vereceğiniz destek, hem onu hem sizi mutlu ediyor. Etrafınızdaki kişileri etkilemek için karşınıza harika bir fırsat çıkabilir. Fark edilmenizi sağlayacak şeylere odaklanın, ummadığınız kadar iyi şeyler olacak.

Başak

Bu hafta Başakların odak noktası alacakları zamlar olacak. Eğer terfi veya zam istemeyi düşünüyorsanız, bugün harekete geçmenin tam sırası! En önemli kişiler bile sizin değerinizin vazgeçilmez olduğunun farkına varıyor. Katılacağınız bir kurs, etkinlik veya atölye çalışmasından çok keyif alabilirsiniz. Çok farklı kişilerle tanışıp, yepyeni şeyler öğrenebilirsiniz. 

Terazi

Bu hafta Terazilerin odak noktası kendilerine ayıracakları zaman dilimi olacak. Kendinize biraz vakit ayırıp, kendinizle baş başa kalma fırsatı yaratırsanız, kendinizi daha doymuş, beslenmiş hissedebilirsiniz. Zihinsel açıdan hissedeceğiniz bu doygunluk, sizi sandığınızdan daha mutlu bir kişi haline getirebilir. Daha sağlıklı olmak için spor yapmaya çalışın, beslenmenize de dikkat.

Akrep

Bu hafta Akreplerin odak noktası sizi mutlu eden insanlar olacak. Sizi mutlu eden insanlarla, sevdiğiniz şeyleri yaparak vakit geçirebilirsiniz. Bu değerli vakitler, hayat kaliteniz açısından da önemli bir değişiklik yaratabilir. Negatif bir bakış açısına sahip olduğunuzda deneyimler karşısında potansiyelinizi ortaya koymak zorlaşıyor ve umutlu olamıyorsunuz. Pozitif olun.

Yay

Bu hafta Yayların odak noktası değişim olacak. Eğer işinizi veya bulunduğunuz pozisyonu değiştirmek istiyorsanız, hızlı kararlar vermekten kaçının. Bazen bir adım geri gidip, tüm olasılıkları değerlendirmek daha iyi olabilir. Hayatımızın hemen her anında bir şeylere karar vermek, seçim yapmak zorunda kalıyoruz. Doğru seçimler yapmaya çalışmanız çok önemli.

Oğlak

Bu hafta Oğlakların odak noktası aşk ve sevgi olacak. Gezegensel enerjilerin etkisiyle bu süreç tutkularınızın peşinden gitmek, sevdiklerinize vakit ayırmak için harika bir dönem olacak. Başkalarının hakkınızdaki düşünceleri ve öngörüleri her zaman gerçekleri yansıtmayabilir. Mutlu olabilmek için kendi isteklerinizi ve hedeflerinizi belirlemeniz gerekir, bunu unutmayın.

Kova

Bu hafta Kovaların odak noktası zihinsel enerjileri olacak. Aklınıza gelecek ilginç fikirleri, harekete geçme yeteneğinizle birleştirerek harikalar yaratabilirsiniz. Tarzınıza, dış görünüşünüze odaklanmak için doğru zaman. Küçük değişiklikler yaparak düşündüğünüzden çok daha mutlu hissetmeye başlayabilirsiniz. Biraz daha fazla çaba harcamanız gerekiyor.

Balık

Bu hafta Balıkların odak noktası fırsatlar olacak. Çekiciliğiniz sayesinde ilgi odağı olabilir, hiç ummadığınız kapıları açabilirsiniz. Başarısızlık hissi olan kişilerin başarı algıları çok hassastır. Yaptıkları küçük bir hatayı, iş tesliminde gecikmeyi, toplantıda sessiz kalmış olmayı bile başarısızlık olarak yorumlayabilirler. Öncelikle bu algıdan tamamen kurtulmanız gerekiyor.