24 Eylül Haftası Haftalık Burçlar

Koç

Bu hafta Koçların odak noktası kariyerleri ve eğitim hayatları olacak. Bu dönemde yazışmalar, anlaşmalar ve çeşitli organizasyonlar ile ilgilenmeniz gerekebilir. Hareketli bir süreç geçireceksiniz ancak güç mücadelesi yapmayın ve dikkatinizi tek bir konuya odaklamak için özen gösterin. Artık hayatınızın her türlü alanında kendinizi yenilemeniz gerekebilir.

 

Boğa

Bu hafta Boğaların odak noktası kendi hayatları olacak. Bu dönemde ani değişiklikler hem şaşırtıcı olacak, hem de şimdiye kadar bilmediğiniz çok farklı kişiler ve bilgiler ile karşılaşacaksınız. Olayları zorlamayın ve duygularınızı denetlemek için gayret gösterin. Bilinçaltınızın derinlerinden yükselen istekleriniz açığa çıkabilir. Buna hazırlıklı olun.

 

İkizler

Bu hafta İkizlerin odak noktası telaşeler olacak. Bu dönemde davranışlarınıza özen göstermeniz gerekiyor. Bir iş arkadaşınızın şikayetlerini dinleyecek haliniz olmayacak ve farklı konulardan konuşarak onun dikkatini dağıtmaya çalışacaksınız. Sevdiğiniz bir kişinin tavsiyesini seve seve kabul edeceksiniz; aşılmaz olduğunu düşündüğünüz bir engelin üstesinden geleceksiniz.

 

Yengeç

Bu hafta Yengeçlerin odak noktası aileleri olacak. Bu dönemde gezegensel enerjiler sezgileri destekliyor ve kazanç artırmak için doğru yolları öneriyor. Bu fırsatı uzun zamandır yapmak istediğiniz projeleri ön plana getirerek değerlendirin. Bu günlerde entelektüel işlerde başarılı sonuçlar alacaksınız. Sizi çok daha mutlu, şanslı ve kazanç dolu bir gelecek bekliyor.

 

Aslan

Bu hafta Aslanların odak noktası duyguları olacak. Bu dönemde ev hayatınızla ilgili konularda hassas durumlarla karşılaşabilirsiniz. Planlarınızda değişiklikler olabilir. Hayaller içinde kalmak isteyebilirsiniz. Geçmişle ilgili olaylar gündeme gelebilir. Bu konularda kendinizi rahatlatmaya çalışın. Bundan dolayı hafta sonuna doğru kendinizi daha fazla yorulmuş hissedebilirsiniz.

 

Başak

Bu hafta Başakların odak noktası güven ve mutluluk arayışı olacak. Bu dönemde ketum davranışlarınız altında önemli konuların olduğunu çevrenizden saklamayı ve sorumluluklarınızı tek başına yüklenmeyi seviyorsunuz. İkili ilişkilerinde karşı tarafın şartlarını düşüncelerinizle birleştirebilirsiniz. Kariyer, aşk, sevgi, eğitim, kişisel gelişim gibi konular öne çıkacak.

 

Terazi

Bu hafta Terazilerin odak noktası acelecilik olacak. Bu dönemde hayal gücü gerektiren işler yapanlar için verimli bir zaman dilimi olacak. İdeallerinizi gözden geçirebilirsiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için kararlı davranabilirsiniz. Üstelik üzerinizde baskı duygusu uyandıran sorumluluklarınızın ağırlığını hissedebilirsiniz fakat olaylara bakış açınız değişiyor.

 

Akrep

Bu hafta Akreplerin odak noktası gelecek planları olacak. Bu dönemde zorluklar karşısında göstereceğiniz direnç ve sabırlı tavrınızın ödülleri ile karşılaşacaksınız. Fakat şimdilik olayların gelişmesini bekleyin ve tarzınızı değiştirmek için gayret gösterin. Bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz ve şanssızlık gibi görünen durumun şans olduğunu anlayabilirsiniz.

 

Yay

Bu hafta Yayların odak noktası eğitim ve eğitim fırsatları olacak. Bu dönemde ayrıca aldatıcı bir durumda sağlam bir duruşa sahip olacaksınız ve yapmanız gereken fazla iş yükü yüzünden yorulacaksınız. Sizin için hiç değeri olmayan bir arkadaşınız, hakkınızda söyleyeceği üstü kapalı laflarla duygusal ilişkinizin sakinliğine zarar vermeye çalışacak. Sağlığınıza dikkat edin.

 

 

Oğlak

Bu hafta Oğlakların odak noktası arkadaşları olacak. Bu dönemde iletişiminiz yüksek olacak. Yıldızlar yeni bir sayfa açmanıza yardım edecek. Gezegenler size yeni fikirler verecek. Harekete geçmek için doğru anı bulmak için sezgiye ihtiyacınız var. Çalışanlar bir görevde yükselme şansını elde edecekler ve olumlu bir şekilde fark edilecekler. Terfi etme olasılığı var.

 

Kova

Bu hafta Kovaların odak noktası yeni başlangıçlar olacak. Bu dönemde plan veya programlarınızda oluşan engeller veya rahatsız edici durumlar sizi endişelendirmesin. İletişim içinde çatışmalara dikkat etmelisiniz. Yakın çevrenizdeki değişikliklerle ilgileneceğiniz zamanlar var. Hayal ettiğinizden farklı olaylarla karşılaşabilirsiniz. Biraz daha dikkatli olmalısınız.

 

Balık

Bu hafta Balıkların odak noktası yarım kalan işlerin tamamlanması olacak. Bu dönemde işlerinizde en iyisini yapmaya çalışacaksınız. Dedikodulara kulak asmamalısınız. Çok daha başarılı olacağınız günler sizi bekliyor. Yaşam kalitenizi arttırma konusunda yapacağınız çalışmalar sizi olumlu etkileyecek ve kendinizi rahat hissedeceksiniz. İyimser olmalısınız.