Bu Hafta Burçların Teması: Hüzün – 1. Bölüm

Gökyüzü bu hafta hepimizi germeye, hüzünlendirmeye, biraz hevesimizi kırıp, kabuğumuza çekilmeye zorlayabilir. Gerçek hayattan keyif almamızı engelleyip hayaller aleminde kaybolmamız için zemin hazırlayabilir. Tadı acıya çalan bu hafta hangi burcu neler bekliyor diye sizin için analiz ettik. Yazı dizimizin ilk bölümünde Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan ve Başak burcunun 7 Ağustos haftasına ulaşabilirsiniz.

Koç: Koç burçları bu hafta ilişkilerindeki düzeni sorgulayabilir, gizli kalmış konuları açığa çıkarmaya çalışabilir. İlişkilerde yanlış anlamalar, sorgulamalar bazında son derece aktif bir hafta sizi bekliyor. İş ortaklıkları konusunda ayrışmalar, yeni yol arayışları için kararlar söz konusu olabilir.
Çabuk karar vermemenizi öneririz.

Boğa: Bu hafta duygusal bir ilişkinin temelini atabilirsiniz. İş konusuna geldiğimizde ise idealist ve kararlı haliniz ile dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz. Yatırım yapma isteğiniz artabilir ancak finansal konularda risk almak için çok doğru bir hafta demek doğru olmaz. Uygulamaya geçmeden önce defalarca düşünüp eksileri artıları tartmanızı öneririz.

İkizler: Maddi anlamda rahatlamanız için olumlu etkiler yaşayabileceğiniz bir haftaya giriyoruz. Ail eve finansal konuların gündeme taşınması oldukça olası. Yeni bir borçlanmaya girmemeniz gereken sert bir haftadayız. Heyecanlı ve tez canlı kişiliğinizi dizginleyip sabırlı olmanızı öneririz.

Yengeç: Alınganlık ve kırılmaların yoğun düzeyde yaşanacağı bir haftaya giriyoruz. İletişim kazaları yaşayabilir, yanlış anlayabilir ya da yanlış anlaşılabilirsiniz. Hassas ruhunuzun kırılma olasılığı ne yazık ki çok yüksek. Bu sebeple anlık çıkışlar yapmamalı, sessizce kırılmak yerine durumdan çıkardığınız sonucu karşınızdakiler ile paylaşmayı denemelisiniz. Bu hafta siz değerli yengeçler çok düşünceli ve yorgun hissedebilirsiniz, kafanızı dağıtmaya çalışmanızı öneririz.

Aslan: Maddi konuların ön plana çıktığı bir hafta sizi bekliyor. İlişkileri ve iletişimi es geçtiğiniz bir hafta olabilir. Bu durum yakın çevrenizin eleştirisine sebep olabilir. Denge kurma konusunda zorlanabilirsiniz; fakat hayatın iş ve finansal konulardan ibaret olmadığını hatırlamalı ve odağınızı eşit ölçüde dağıtmayı denemelisiniz.

Başak: Bu haftanın en sert mizaçlı ve eleştirel kişisi sizsiniz. Bu durum gökyüzünün hassas olduğu bu dönemde çevrenizi kırmanıza sebebiyet verebilir. Zihninizde kurduğunuz hayal dünyasında fazlasıyla vakit geçirip gerçeklikten uzaklaşacağınız bir hafta içerisine giriyoruz. Kalbinizi zorlayan ilişkiler, aşk ya da dostluklardaki flu görüntü bu hafta netlik kazanıyor.

Herkese keyifli bir hafta diliyoruz.