Nasıl Bir Anne Olacaksınız?

Burçlar karakterimizi etkilediği için anne olduğumuzda sergilediğimiz tavırları da belirleyecektir. Yani her anne, biraz burcunun etkisinde kalır ve aynı burcun anneleri benzer özellikler sergiler. Peki, siz ileride nasıl bir anne olacaksınız? Sizin anneniz burcunun özelliklerini yansıtıyor mu?13-11-16
Koç: Bu burç grubunun anneler, her zaman cesur olmanızı, korkmamanızı tembihler. Sizi her zaman destekleyen ve güç veren bir yapıları olacaktır.
Boğa: Sakinliği ve dinginliği ile evine huzur veren Boğa kadını, çocuklarına da güven verecektir. Sizden başarı beklediğini ise her daim hissedebilirsiniz.
İkizler: Sosyal yanı ile dikkat çeken İkizler kadını, sizin de hayatı yaşayarak öğrenmenizi ister ama sorunlarınızı çözmek için de canla başla çalışır. En iyi arkadaşınız olabilir.
Yengeç: Ailesine bağlılığı ile dikkat çeker ve çocukları için en güzel yaşam alanını sağlamak ister. Sizin güzel bir gelecek çizmeniz için de yönlendirici olacaktır.
Aslan: Uzun uzun yaşam tecrübelerini anlatan Aslan anneleri, çocukları ile gurur duyar. Sizin iyi yerlere gelmeniz için her türlü desteği sağlayacaktır.
Başak: Saflık ve doğallık onun için çok önemlidir. Çocuklarının azimli ve mücadeleci olmasını ister. Bu özellikler ile sağlam bir geleceğe yol almaları için çalışacaktır.
Terazi: Sakin ve dingin oluşu ile dikkat çeken Terazi kadınları, bilgili ve kültürlüdür. Sizin de öyle olmanızı ister. Her zaman yanınızdadır ve sizi destekleyecektir. Adeta hayatını, varını yoğunu size adar.
Akrep: Her zaman şuandan ziyade geleceğe odaklanan Akrep, anne olduğunda da sürekli çocuklarının muhteşem geleceği için çabalar. Çocuklarının takdir görmesi, başarılara imza atması önemlidir ve o bunun için elinden geleni yapar.
Yay: Araştırmalar, keşifler, seyahatler, bilgi ve kültür onun için çok önemlidir. Sizin böyle yetişmenizi, özgür olmanızı arzu eder. Onunla birlikte seyahatlere çıkabilir, maceraya atılabilir, eğlenebilirsiniz. Her zaman ufkunuzu genişletecektir.
Oğlak: Disiplin, çalışkanlık ve sorumluluk kavramlarını önemseyen Oğlak, küçük yaşlar itibariyle çocuklarını da böyle yetiştirecektir. Onların yaşamı öğrenmelerini ve de güçlü olmalarını ister.
Kova: Sosyal olmanızı, arkadaşlık ilişkilerinizi geliştirmenizi isteyen Kova kadını, kendisi özgürlüğüne düşkün olduğu gibi, sizin de özgürlüğünüze saygı duyacaktır.
Balık: Haklı da haksız da olsanız her zaman yanınızda olacak olan Balık burcu annesi, duygusallığı ile dikkat çeker. Basit bir eşyaya bile dünyanın anlamını yükleyip, saçınızın teli için her şeyi yapabilir.