Sevgililer Gününde Yalnız Mısınız

Yalnız olanlar için yılın en kötü günlerinden biri de sevgililer günüdür. Her yerin mutlu çiftlerle ve kırmızı kalplerle dolu olduğu bu özel günde, hayatınızda birinin olmaması sizi eksik hissettirebilir. Her şeye rağmen bu özel günün keyfini çıkarabilmek sizin elinizde…

  • Arkadaşlarınızla Buluşun

Hayatınızda özel birinin bulunmaması 14 Şubat Sevgililer Günü’nü yalnız geçireceğiniz anlamına gelmez. Sizin gibi arkadaşlarınız da elbette vardır. Bu günü onlarla buluşup birlikte kutlayabilirsiniz. Evde tek başınıza yalnızlığınıza üzülmek ya da tek başınıza oturmak yerine arkadaşlarınızla eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

  • Kendinize Hediye Alın

14 Şubat’ın en kötü yanlarından biri de her tarafta karşılaşılan hediyelik eşyalar, çiçekler ve kırmızı kalpler… Bunların sizi üzmesine izin vermeyin. Çiçek ya da herhangi bir hediye alınması için sevgilinizin olmasına gerek yok. O gün kendinize çikolata, buket gül ya da istediğiniz kıyafeti alabilirsiniz. Mutlu olmak tamamen sizin elinizde…

  • Başkaları İçin Bir Şeyler Yapın

Yalnız geçireceğiniz bir Sevgililer Günü’nüz varsa ve bunun için üzülüyorsanız, bunu unutturacak uğraşlarla ilgilenebilirsiniz. Örneğin sokak hayvanları için çalışabilir ya da bir vakıfta gönüllü bir iş yapabilirsiniz. Birine yardımcı olmak sizi iyi hissettirecektir.

  • Ailenizle Vakit Geçirin

Böylesine özel bir günde yalnız olmadığınız fark etmek istiyorsanız ailenizle vakit geçirebilirsiniz. Her koşulda sizin yanınızda olan ve her ne olursa olsun sizi seven kişilerle birlikte olmak size huzur verecektir. Bu nedenle 14 Şubat’ta ailenizin yanına gidebilir, giderken annenize ve ailenize hediyeler götürebilirsiniz. Hem siz hem de sevdikleriniz mutlu olacaktır.

Çok sevgimle