Haftalık Burç Yorumları- 13 Eylül Haftası

13 Eylül- 19 Eylül haftasının gökyüzü olayları neler? Haftalık burç yorumları ile birlikte bu haftanın burçlar üzerindeki etkileri neler öğreneceğiz. Bu hafta burçları neler bekliyor? Haftalık burç yorumları hakkında detayları merak ediyorsanız, bu yazımı okuyabilirsiniz.

13 Eylül- 19 Eylül Haftasının Genel Etkileri Neler?

Yeni Ay’ın enerjisinin devam ettiği bir haftaya giriş yapıyoruz. Pazartesi ve Salı, Güneş ve Neptün yaptığı olumsuz açısı nedeniyle motivasyonumuz düşebilir. Aynı zamanda salgın hastalıklar ve zehirlenmelere karşı da dikkatli olmalıyız. 

Çarşamba günü Mars, Terazi burcuna geçiyor olacak. Bu nedenle yaklaşık bir buçuk ay boyunca ikili ilişkiler ve ortaklaşa yapılan işlerde dengeyi sağlamak kolay olmayabilir. Denge oluşturayım derken dengeler bozulabilir. 

Cuma günü Güneş ve Plüton’un yaptığı açı bize hırs dolu bir enerji verecek. Akrep burcunda olan Venüs, Satürn ile yapacağı kare nedeniyle ilişkileri zorlayabilir. Para akışı da istediğimiz düzeyde olmayabilir.

Pazar günü ise Retro hareketine hazırlanan Merkür’ün hızı yavaşlamaya başlayacak. Bu nedenle iletişim konularında dikkat etmemiz gereken bir günde olacağız.

13 Eylül – 19 Eylül Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR (21 Mart- 20 Nisan)

Sevgili Koçlar ve yükseleni Koç olanlar, hafta boyunca ikili ilişkilerinizde geçmişi sorgulama enerjisinde olabilirsiniz. Hali hazırda yeni bir ilişkiniz varsa yaşadığınız ilişki ile geçmişte yaşadığınız ilişkiyi kıyaslayabilir mevcut ilişkinizin istediğiniz ilişki olup olmadığına karar vermekte güçlük çekebilirsiniz. 

Pazartesi ve Salı günleri özellikle midenizle ilgili sağlık sorunları yaşayabilirsiniz bu nedenle dikkat etmenizde fayda var. Çarşamba günü itibariyle sizin için birlikte hareket etmek ve ortaklaşa işler yapma konuları öne çıkıyor olacak. Birlikte iş yaptığınız kişilere bu süreçte dikkat etmelisiniz çünkü gereksiz rekabet ortamlarına maruz kalabilirsiniz. Aynı zamanda bu hafta para akışınız istediğiniz düzeyde olmayabilir. Hafta sonu ise Koç burçlarının toplumdaki duruşu ön planda olabilir ve sosyal çevresindeki kişilerden beklediğini destekleri alabilir.

Boğa Burcu

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR (21 Nisan- 21 Mayıs)

Sevgili Boğalar ve yükseleni Boğa olanlar, aşk hayatınızda fedakarlıklar yapmanız gereken bir haftaya giriş yapıyor olacaksınız. Duygusal hayatınızda bir takım belirsizlikler yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınızda bundan sonraki süreçte neler olacak nasıl ilerleyeceksiniz sorusu zihninizi yorabilir. 

Sosyal çevrenizdeki bazı kişilerin bu hafta sizin desteğinize ihtiyacı olabilir. İş ortamınızda birlikte çalıştığınız kişiler ile yeni organizasyonlar içine girebilirsiniz. Kariyer hayatınızda yeni iş imkanları ve fırsatları yakalayabilir, daha öncesinde iş başvurusunda bulunan sevgili Boğa burçları bu hafta olumlu dönüşler alabilir. Son olarak ise hafta boyunca hukuki konularda ve taşınma konularında zorlu etkiler söz konusu olabilir, dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

İkizler Burcu

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER (22 Mayıs- 22 Haziran)

Sevgili İkizler ve yükseleni İkizler olanlar, Pazartesi ve Salı günleri yuvanız ile kariyeriniz arasındaki dengeyi kurmakta zorlanabilirsiniz. Hafta boyunca ailevi konularda zorlanacağınız etkiler söz konusu olabilir. Aile içinde karmaşık konular yaşanabilir ve çözüm üretmek kolay olmayabilir. Baskı altında olduğunuz için de enerjiniz düşebilir. 

Duygusal hayatınızla ilgili konularda çok fazla geçmişi düşünebilirsiniz. Aşk hayatınızda uzunca bir süreden sonra yeniden tutkulu aşklar gündem olabilir hatta unuttuğunuzu sandığınız duygular ayaklarınızı yerden kesebilir. Fakat bu süreçte partnerinizi aşırı derecede kıskanabilirsiniz bu da gergin bir ruh hali yaşatabilir. Bakış açınızı değiştirerek ilerlemeniz daha doğru olacaktır sevgili İkizler burçları. İş hayatınızda çalışmak bu hafta size keyif verecektir ancak çok fazla mükemmeliyetçi olabilirsiniz. Bu nedenle birlikte çalıştığınız kişilerle beklentilerinizi dengede tutmak önemli olacaktır.

Yengeç Burcu

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER  (23 Haziran- 22 Temmuz)

Sevgili Yengeçler ve yükseleni Yengeç olanlar, yakın çevre ilişkilerin konularının ön planda olduğu bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Pazartesi ve Salı günleri özellikle yakın arkadaşlarınız ile olan ilişkilerinizde fazla fedakarlık yaptığınızı ve karşılığını alamadığınızı düşünebilirsiniz.

Evinizde ve yuvanızda yeni düzenler oluşturmak adına finansal konularda destekleniyor olacaksınız sevgili Yengeç burçları. Ancak ev içinde oluşturacağınız düzenlerde eşiniz ile fikir ayrılıkları ve tartışmalar yaşayabilirsiniz. Ebeveynleriniz ile olan ilişkilerinize de bu süreçte dikkat etmelisiniz. Hafta genelinde tanımadığınız yada yeni tanıştığınız kişilerden alacağınız destekler konusunda temkinli davranmalısınız. Hafta sonu sevdiğinizin kişinin size aynı şekilde karşılık vermediğini düşünebilirsiniz. Bu nedenle duygusal hayatınızdaki enerjiniz düşebilir, takıntılı bir ruh halinde olmamaya özen göstermelisiniz. Son olarak ise özellikle parasal konularda yapacağınız yatırımlara dikkat etmelisiniz hatta büyük yatırımlardan uzak durmanızı tavsiye ederim.

Aslan Burcu

ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR  (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Sevgili Aslanlar ve yükseleni Aslan olanlar, Pazartesi ve Salı günleri aşk hayatınızın, hobilerinizin ve sportif faaliyetlerin ön planda olacağı, keyif aldığınız işlere yönelmek isteyebilirsiniz. Aynı zamanda parasal konularda aldatılmalara açık bir enerjide olacaksınız, dikkatli olmakta fayda var. Yine bu dönemde çevrenizdeki kişiler sizden parasal destekler isteyebilir bu nedenle temkinli hareket etmelisiniz.

Çarşamba gününden itibaren yakın çevrenizdeki kişilerin hayatlarına aşırı müdahale edebilir ve fikirlerinizin doğruluğu konusunda ısrarcı olabilirsiniz. Yani çevrenizdeki kişilere destek olmak isterken tavrınız baskıcı olduğundan yanlış anlaşılabilirsiniz. Bu hafta finansal konularda sağlam kararlar alarak gücünüzü ortaya koyabileceksiniz sevgili Aslan burçları. Kariyer hayatınızda kendinizi ve gücünüzü gösterebileceksiniz. Son olarak ise hafta sonu yaşayacağınız bir problemi partnerinizden alacağınız destek ile çözüme kavuşturabilirsiniz.

Başak Burcu

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR (23 Ağustos- 22 Eylül)

Sevgili Başaklar ve yükseleni Başak olanlar, İlişkilerden yana kendinizi kandırmaya açık etkide olacağınız bir haftaya giriyorsunuz. Duygusal hayatınızda karşınızdaki kişiye çok fazla anlamlar yükleyebilir ve sonrasında hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda bu hafta parasal konularda harcamalarınız artabilir ve keyif aldığınız konulara para harcayabilirsiniz.

Cuma gününden itibaren birlikte iş yaptığınız kişilerle anlaşmakta zorlanabilirsiniz sevgili Başak burçları. Kariyer hayatınızdaki kişilerden beklediğiniz desteği göremeyebilir ve değerinizin bilinmediğini düşünebilirsiniz. Cuma günü mümkünse önemli görüşme ve anlaşmalar yapmaktan uzak durmalısınız. Hatta bu hafta kazanç kapılarınızı arttırmak konusunda fazla hırslı ve takıntılı olmamaya özen göstermelisiniz. Son olarak hafta sonu kendi gücünüzü fark edip başka insanlara ihtiyacınızın olmadığını düşünebilirsiniz ve ailenizle keyifli planlar yapabilirsiniz.

Terazi Burcu

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER (23 Eylül-22 Ekim)

Sevgili Teraziler ve yükseleni Terazi olanlar, Pazartesi ve Salı günleri enerjinizin düşük olduğu ve endişeli bir ruh halinde olabilirsiniz. Çarşamba gününden itibaren hareket enerjimizi temsil eden Mars’ın sizin burcunuza geçmesiyle yaşamınızdaki her konuda harekete geçmek için istediğiniz enerjiye sahip olacaksınız. Bu süreçte hayatınıza dair yeni kararlar alabilirsiniz. 

Bu hafta gücünüzü ailenizden alacağınızı unutmamalısınız sevgili Terazi burçları. Planlarınızı aileniz ile paylaşabilirsiniz fakat onların fikirlerini kulak arkası yapmamalısınız. Mars’ın Terazi burcuna geçmesiyle birlikte kazalara karşı açık bir etkide olabilirsiniz. Aynı zamanda kariyer hayatınızla ilgili konularda koşuşturmalı bir döneme girebilirsiniz. Ancak iş hayatınızdaki kişiler sizi hayal kırıklığına uğratabilir bu nedenle size verilen sözlerin tutulmadığını düşünebilirsiniz. Son olarak ise bu hafta duygusal hayatınızda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz fakat finansal konularda yatırım yaparken dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

Akrep Burcu

AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER (23 Ekim-21 Kasım)

Sevgili Akrepler ve yükseleni Akrep olanlar, bu hafta başında parasal konularla ve alacak verecek dengesiyle meşgul olabilirsiniz. Aynı zamanda sosyal çevrenizle ilgili birtakım pürüzler yaşanabilir. Partnerinizle yakın çevreniz arasında denge kurmak zor olabilir. Duygusal hayatınız ile ilgili konularda yanılgılara açık olabilirsiniz ve partnerinizden beklediğiniz ilgiyi göremeyebilirsiniz.

Çarşamba günü Mars 12. evinizde Terazi burcuna geçiyor olacak sevgili Akrep burçları. Yaklaşık bir buçuk aylık dönemde arkanızdan çevrilen işler ve gizli düşmanlıklar konusunda dikkatli olmalısınız. Perşembe Cuma günleri hayatınızla ilgili keskin kararlar alabilirsiniz. Son olarak ise hafta sonu daha içe dönük olabilirsiniz ve kendinizle baş başa kalmak isteyebilirsiniz. Parasal konularda da aile büyüklerinden destek alabilirsiniz.

Yay Burcu

YAY VE YÜKSELEN YAYLAR (22 Kasım- 21 Aralık)

Sevgili Yaylar ve yükseleni Yay olanlar, gelecek planlarınıza odaklanacağınız bir haftaya başlıyorsunuz. Kariyer hayatınızdaki belirsizlikler hafta başında canınızı sıkabilir ancak hafta ortasında bu etki ortadan kalkacaktır. Çarşamba gününden itibaren kariyer hayatınızda yeni anlaşmalar ve sözleşmeler yapabilirsiniz. Hatta bu konularda oldukça hırslı ve tutkulu olabilirsiniz. 

Tüm hafta dışa dönük bir enerjide olurken gücünüzü ortaya koymakta zorlanmayacaksınız sevgili Yay burçları. Ancak ilişkilerinizde sivri dilli olmamaya özen göstermelisiniz. Perşembe ve Cuma günleri platonik aşklara çekilebilir ve  duygusal hayatınızda takıntılı olabilirsiniz. Son olarak ise hafta sonu bazı arkadaşlarınızla ve ailenizle aranızdaki problemler iyice görünür hale gelebilir ve bu durum enerjinizi düşürebilir, dikkatli olmanızı tavsiye ederim. 

Oğlak Burcu

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR  (22 Aralık- 21 Ocak)

Sevgili Oğlaklar ve yükseleni Oğlak olanlar, haftanın ilk günlerinde gelecek planlarınız konusunda dağınık bir zihinde olabilirsiniz. Mars’ın Terazi burcuna geçmesiyle kariyer hayatınız konusunda mücadele vereceğiniz bir dönem başlıyor olacak. Kariyer hayatınızda oldukça hırslı olabilir, yeni hedefler belirleyebilir ve bunların peşinden koşabilirsiniz. Ancak mümkün olduğunca takıntılı davranmamalı ve tanımadığınız kişilere güvenmemelisiniz. 

Perşembe ve Cuma günleri kendinizi biraz yalnız hissedebilirsiniz. Aşk hayatınızda partnerinizin sizi anlamadığını düşünebilirsiniz. İlişkisi olmayan Oğlak burçlarının ise bu hafta aşk hayatı durgun geçebilir. 

Kova Burcu

KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR (22 Ocak- 19 Şubat)

Sevgili Kovalar ve yükseleni Kova olanlar, hafta başında finansal konularda belirsizlikler yaşayabilirsiniz. Bu nedenle ihtiyaçlarınız doğrultusunda alışveriş yaparken dikkatli olmalısınız. Mars’ın Terazi burcuna geçmesiyle yurt dışı konuları, ticari konular ve eğitim konuları gündeminiz olabilir.

Perşembe ve Cuma günleri sağlığınıza oldukça dikkat etmelisiniz Kova burçları. Hedefleriniz konusunda takıntılı olmamaya özen göstermelisiniz. Tanımadığınız kişilerle kavga ortamlarından uzak durmalısınız. Hafta sonu sevdiklerinizle planlar yapabilirsiniz. Yurt dışı yada eğitim konularında son dakika engeli yaşayabilirsiniz ancak sakin ve kararlı olursanız bu engeli aşıp büyük fırsatlar elde edebilirsiniz. Son olarak ise duygusal hayatınızda aradığınızı bulamadığınızı düşündüğünüz bir enerjide olabilirsiniz ancak üzülmeyin aşk ilerleyen günlerde kapınızı çalıyor olacak.

Balık Burcu

BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR (20 Şubat- 20 Mart )

Sevgili Balıklar ve yükseleni Balık olanlar, para ve kariyer konularında desteklenirken aşk hayatınızla ilgili konularda dikkat etmeniz gereken bir haftada olacaksınız. Duygusal hayatınızda bir ilişkiniz var ise kendinizi partnerinizin sizi ne kadar önemseyip önemsemediği konusunda sorgulamalar yaparken bulabilirsiniz. İlişkisi olmayan Balık burçları ise platonik olarak bir kişiyi takıntı haline getirebilir.

Ortaklaşa yapılan işler ve ortaklaşa paralar konusunda yeni düzenlemeler yapabilirsiniz yeni kararlar alabilirsiniz. Aynı zamanda bu dönemde masraflarınız artarken beklediğiniz paralar varsa şartları zorlayarak bu paraları alma konusunda hırslı olabilirsiniz. Bu hafta kredi borçlanması yapmamaya özen göstermelisiniz. Ancak sosyal çevrenizden yada partnerinizden hafta sonunda alacağınız destek ile parasal sorununuzu çözüme kavuşturabilirsiniz.


Sizler için hazırladığımız Haftalık Burç Yorumları yazımızın yanı sıra Youtube kanalımızdan detaylı burç yorumlarını da izleyebilirsiniz. Ayrıca profesyonel falcılarımız aracılığıyla; Kahve, Tarot, Katina, Su ve Yıldızname gibi falları da baktırabilirsiniz. FalSepeti ailesi olarak tüm burçlar için iyi ve keyifli bir hafta dileriz.