Haftalık Burç Yorumları- 1 Mayıs Haftası

haftalik-burc-yorumlari-1-mayis-haftasi
haftalik-burc-yorumlari-1-mayis-haftasi

1 Mayıs-7 Mayıs haftası haftalık burç yorumları için gökyüzü olayları neler? Haftalık burç yorumları ile birlikte bu haftanın burçlar üzerindeki etkileri neler öğreneceğiz. Bu hafta burçları neler bekliyor? Haftalık burç yorumları hakkında detayları merak ediyorsanız, bu yazımı okuyabilirsiniz.

1 Mayıs -7 Mayıs Haftası Haftalık Burç Yorumlarının Genel Etkileri Neler?

Haftaya Ay tutulmasının etkilerini yoğun bir şekilde alarak başlıyoruz sevgili fal sepeti takipçileri. Tutulmalar hayatımızda önemli değişim ve dönüşümlere işaret ederken ay tutulmaları duygusal açıdan önemli tutulmalar olması nedeniyle tutulmanın etkisi ile duygusal hayatımızda önemli tamamlanmalar ve farkındalıklar yaşamamız mümkün.

Tutulma bizlere artık hayatımızda yeniliğin şart olduğunu vurgularken yeni düzen oluşturmak istediğimiz konularda bir yıkımın şart olduğunu gösterecek. 14 derece akrep haritalarımızda hangi eve düşüyorsa o evin konularında etki alıyor olacağız. Ay tutulması Mars’a sekstil ve Uranüs karşıtlı olacağından ani yaşayacağımız gelişmelerde irademizi kullanırsak doğru adımlar atabileceğimizi gösteriyor. Tutulma esnasında yükselende akrep olması hem marsı güçlü kılarken hem de akrep temalarını oldukça yoğun hissettirecek.

Tutulma etkisi ile duygusal açıdan büyük bir uyanış yaşamamız mümkün. Yaşayacağımız uyanışlarda endişe ve  huzursuzluklar yaşanabilir. Uranüs bizlere ani kopuşlar ve farkındalıklar yaşatabilir. Karşı tarafta yer alan boğa burcu özellikle maddi konularda sen ben çekişmesi içine bizleri itebilir. Bugüne kadar sahip olduklarımıza sıkı sıkıya tutunmak isterken yaşanan beklenmedik durumlar bizleri güvenli alana gitme mecburiyeti getirecektir.

Hafta başında Plüton geri hareketi kriz yaşadığımız ve dönüşmek istediğimiz konuları bir kez daha gözden geçirmemizi sağlayacak. 7 Mayıs’ta Venüs’ün yengeç burcuna geçmesiyle ilişkilerimizde aidiyetlik duygusu önem kazanırken duygusal kararlar almaya ve duygusal bağ kurmaya çok daha fazla istek duyacağız.

1 Mayıs -7 Mayıs Haftası Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu ve Yükselen Koçlar (21 Mart – 20 Nisan)

koç burcu

Sevgili Koçlar ve yükselen Koç burçları, bu haftanız finansal açıdan altın kadar değerli geçecek. Önünüze çıkan maddi konularla ilgili fırsatları değerlendirebilirsiniz. Büyük kazançlara ulaşmanız söz konusu olabilir. 

Tutulmanın etkisi ile para ve aile konularınızın birleşebileceği bu dönemde, ailenizle para konularını konuşmak durumunda kalabilir, rahatsız olacağınız bir para alışverişi yapmak durumunda kalabilirsiniz. Yapılan bir harcama canınızı sıkabilir, karşı çıkabilirsiniz. Bu konu maddi açıdan zorlukla ilgili değil ancak sizin fazla tutumlu tavrınızla ilgili olabilir. Para konularında disiplinli davrandığınız bir dönemde olacaksınız.

Hafta başında işlerinizi düzene koyma konusunda çok becerikli olacaksınız. Başlamanız gereken bir işiniz, projeniz ya da yarım kalan işleriniz varsa bunlara el atmak için uygun zamanlar olacak. Bu becerinizi özel hayatınızdaki sorunlarınıza da yansıtabilirsiniz. Ailenizle de çok olumlu iletişim kurabileceğiniz bir hafta olacak.

Hafta sonuna doğru aşk hayatınızdaki şansınız artacak. Romantik yönünüzün yanında eğlenceli şeylere de ilginiz artacak. Buna göre bir buluşma planlayabilir, yalnızsanız arkadaşlarınızla olan buluşmada ilginizi çekecek eğlenceli birisi ile tanışabilirsiniz.

Boğa Burcu ve Yükselen Boğalar ( 21 Nisan – 21 Mayıs)

boğa burcu

Sevgili Boğalar ve yükselen Boğa burçları, bu hafta ihtiyacınız olan ne varsa ulaşabilirsiniz. Yılın başından beri neleri hedeflediniz, neleri yapamadınız analiz edip neye gereksiniminiz olduğunu çözeceksiniz. Adım atmanız istediklerinize ulaşmak için yeterli olacak. Bu konularda motivasyonunuz oldukça yüksek olacak.

Bu hafta eğitim ile ilgili konular gündeminizde olabilir. Ya da bir öğrenci ile ilgilenmeniz gerekebilir. Ne alanda olursa olsun eğitim konularında bu hafta başarılı olacaksınız. Buna yönelik planlarınız varsa bu hafta işe koyulabilirsiniz.

Hafta ortalarında rutininizi değiştirip farklı şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Yakınlarınızla eğlenceli vakit geçirmek için planlar yapabilirsiniz. Hafta sonuna doğru karamsar hissetmeye başlayabilirsiniz. Özellikle fazla sahiplenici ve kıskanç olmamaya dikkat ederseniz gereksiz karamsarlığa kapılmazsınız. 

Hafta boyunca hem genel hem de aşk hayatınızda gereksiz riskler almaktan kaçınmalısınız. Duygularınızı ifade etmekte fazla ısrarcı olabileceğiniz için karşınızdaki kişiyi iyi dinleyerek duygularınızı açığa vurmanızda fayda var. Yalnızsanız özellikle sosyal medyadan özel bir kişi ile bir tanışma söz konusu olabilir.

İkizler Burcu ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 22 Haziran)

İkizler Burcu

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler burçları, bu hafta sizlere yol gösterici olacak. Manevi anlamda güçlü olacağınız bu haftada sezgilerinize güvenerek kararlar alabilirsiniz. Ruhsal anlamda sizi rahatlatıcı meditasyon gibi şeyler yapabilirsiniz. İlginç ve gerçeğe yakın rüyalar görebilirsiniz. Rüyalarınızı not almak isteyebilirsiniz, size yol gösteren işaretler gelebilir.

Hafta başından itibaren hareketli bir haftanız olacak. Özellikle kariyer alanınızda sıkı ama zevkle çalışacağınız bir hafta olacak. Zekanız keskin olacak, bu size elinizi attığınız her işi bitirmeniz için fırsat sunabilir. Kariyerinizle ilgili taşlar yerine oturabilir, maddi anlamda kariyer kazancınız artabilir.

Hafta sonuna doğru yavaşlama isteği duyabilir, ruhsal yönünüzle kalmak isteyebilirsiniz. Aklınıza takılan ve çözemediğiniz konularda bir arkadaşınızın desteğini görebilir ve bakış açınızı değiştirerek sorunu çözebilirsiniz.

Aşk hayatınızda duygularınızı serbest bırakmanız gereken bir dönemde olabilirsiniz. İlişkiniz arada kalmış olabilir ya da yeni bir ilişkinin başlangıcında olabilirsiniz. Duygularınızı ifade etmek için uygun zamanda olacaksınız. Ancak gerçek bir ilişkinin özgürlüğünüzü kısıtlayacak olması sizi düşündürebilir.

Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeçler (23 Haziran – 22 Temmuz)

Yengeç Burcu

Sevgili Yengeçler ve yükselen Yengeç burçları, bu hafta çevrenizden fazlasıyla takdir alacaksınız. Özellikle arkadaş çevrenizde yardımınızın dokunduğu, hayatında önemli yer ettiğiniz kişiler size minnettarlıklarını göstermek isteyebilir. Çok sevineceğiniz hediyeler alabilirsiniz. 

Yakın geçmişte hayatınızla ilgili büyük bir değişiklik yapmış olabilirsiniz. Bu hafta ne kadar iyi bir karar verdiğinizi gösteren olaylar yaşayabilirsiniz. Bu sizi hayallerinizin peşinden gitmek için daha da çok teşvik edecek. Bu konu özellikle kariyer alanınızla ilgili olabilir. Küçük pürüzler yaşasanız da sizi negatif etkilemesine izin vermemeye dikkat etmelisiniz. Hafta başında eviniz ile ilgili konularda sorun yaşayabilir, sabrınızın sınandığını hissedebilirsiniz. Sizi huzursuz hissettirecek bu durumlar hafta sonuna doğru çözümlenecek, karamsarlığa kapılmamalısınız. Hafta sonunuzu kısa bir gezi ile evden uzak kalarak geçirmek isteyebilirsiniz. 

Aşk hayatınızda duygularınızı paylaşmak için çok heyecanlı olacaksınız. Bir süredir neyi içinizde tutuyorsanız artık dayanamayarak harekete geçeceksiniz. Konuşma cesaretinizin yüksek olduğu bu dönemde ikili ilişkilerinizde oldukça ön plana çıkacaksınız. Bu dönemde aynı şekilde para ile ilgili duygularınız da çok harekete geçecek, fazla harcama yapmamaya dikkat etmenizde fayda var.

Aslan Burcu ve Yükselen Aslanlar (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Aslan Burcu

Sevgili Aslanlar ve yükselen Aslan burçları, bu haftanız göz önünde geçecek. Hayatınızın her alanında da, sosyal medyanızda da çok beğeni alacağınız bir dönemdesiniz. Bu popülerliğinizi iyi kullanıp kendinize çok fayda sağlayabilirsiniz. Kazancınız artabilir, bu artışla birlikte maddi konularda daha tutumlu davranıp yatırımlarınızı arttırabilirsiniz.

Özellikle kariyer alanınızda çok başarılı olacağınız bir dönemdesiniz. Çalıştığınız bir proje çok beğenilebilir, bir toplulukta liderlik etme şansı bulabilir, kendi işinizi bir adım ileriye taşıyor olabilirsiniz. Geleceğiniz için övgü ve başarılar sizi bekliyor. Karar vermeniz gereken bir konu ile karşı karşıya kalabilirsiniz, ama bu sizin için çok olumlu bir karar olacak.

Hafta başında dinlenme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Geçmiş bazı sorunlarla ilgili hala öfkeli olduğunuz fark edebilir, bunları yok etmek için bir şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Evinizde yalnız kalmak isteyebilir ya da yakınlarınızla sakin zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Popülerliğiniz sizi biraz yoracağından sakin zaman geçirmek size iyi gelebilir.

Aşk hayatınızda partnerinize yardım etmeniz gereken bir durum söz konusu olabilir. Hafta sonuna doğru romantik zamanlar geçirebilir, istediğinizden çok daha fazla ilgi görebilirsiniz. Yalnızsanız ani yakınlaşmalara karşı temkinli olmanızda fayda var. 

Başak Burcu ve Yükselen Başaklar (23 Ağustos – 22 Eylül)

Başak Burcu

Sevgili Başaklar ve yükselen Başak burçları, bu hafta toplu etkinlikler ile ilgili olaylarınız gündemde olabilir. Arkadaşlarınızla uzun zamandır planladığınız bir tatil netleşebilir, çok istediğiniz bir yere gitme sürprizi ile karşılaşabilirsiniz. Tatil ve gezi planlarınızı yapmak için çok uygun zamandasınız. 

Bir süredir haber beklediğiniz eğitim ile ilgili konularınız varsa bu hafta çözümlenebilir. Bu kariyer hayatınızla ilgili olabilir. Başarı elde etmenizin oldukça kolay olacağı eğitim konularıyla ilgili adım atmanız gerekiyorsa bu hafta uygun zamandasınız. Harekete geçmek için motivasyonunuz bu hafta tam olacak.

Hafta boyunca sosyal açıdan çok hareketli günler geçireceksiniz. Kontrolü ele alma isteğiniz sizi zorlasa da kendinizi akışa bırakıp daha önce yapmadığınız maceralı etkinliklere katılabilir ve kendinizi çok iyi hissedebilirsiniz.

Aşk hayatınızda uzun süre önce çözümlediğinizi sandığınız bir sorun tekrar gün yüzüne çıkabilir. Partnerinizle birlikte tekrar konuşup bu konu üzerine tartışmanız gerekebilir. Gerçek duygularınızı ortaya koyup açık davranabilirseniz bu sorunu yine çözebilir, böylelikle ilişkinizin de derinliğini arttırabilirsiniz. 

Terazi Burcu ve Yükselen Teraziler ( 23 Eylül – 22 Ekim)

Terazi Burcu

Sevgili Teraziler ve yükselen Terazi burçları, bu haftanız mutlulukla dolu geçecek. Bu mutluluğunuz önümüzdeki dönemlerde hayatınıza gelecek bolluk ve bereketle ilgili olabilir. Daha önceden karamsar olduğunuz konular kesinleşecek ve gelecek planlarınız netleşecek. Hayatınızdaki olasılıklar, istek listeleriniz kalabalıklaşabilir.

Çok keyifli olmanız ve mutluluğunuz heyecanınızı yükseltse de akışta kalmaya dikkat etmelisiniz. Kişisel gelişiminizle ilgili konulara ilginiz artabilir, uzun süredir mücadele ettiğiniz bir sorunla ilgili çözüm aşamasına geçebilirsiniz.

İşinizle ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. İşiniz, şirketiniz size daha önce olmayan bir konuda fayda sağlayabilir. En kazanç ve en önemlisi size çok iyi hissettirecek avantajlar elde edebilirsiniz. İş arkadaşlarınızın gözünde daha üst bir konumda görülmenize sebep olacak durumlar yaşayabilirsiniz.

Bu hafta aşk hayatınızda fazlasıyla karşı cinse odaklı ve flört durumunda olacaksınız. Çok sosyal ve topluluk içerisinde dikkat çektiğiniz bu halinizin tadını çıkarmalısınız. İlişkiniz varsa çapkınlık gibi durumlara dikkat etmelisiniz. Partnerinizle fazla zaman geçirerek hata yapmaktan kaçınmanız sizin için daha iyi olabilir.

Akrep Burcu ve Yükselen Akrepler (23 Ekim – 21 Kasım)

Akrep Burcu

Sevgili Akrepler ve yükselen Akrep burçları, bu hafta çözüm beklediğiniz ne varsa sonuca bağlanacak. Yüksek başarma arzunuzla bu haftanızı çok çalışkan geçireceksiniz ve sonuçlarını da olumlu şekilde alacaksınız. Çözemediğiniz bir takım sorunlarla ilgili konuları yeniden değerlendirerek çözüme ulaştırabilirsiniz.

Finansal anlamda olumlu bir hafta geçiriyor olacaksınız. Beklediğiniz bir para varsa ya da satışı tamamlanmayan bir varlığınız varsa bu hafta tamamlanacak ve sizi rahatlatacaktır. 

Hafta ortasına doğru kendinizi biraz huzursuz hissetseniz de kendinize zaman ayırarak bu ruh halinizden sıyrılabilirsiniz. Aklınıza takılan konuların dikkatinizi dağıtmasına izin vermeden doğru kararlar verebilirsiniz. Hafta sonunda bu huzursuzluktan kurtulup son derece olumlu hissedeceksiniz. Seyahat ile ilgili planlarınız varsa kendinizi yormamaya ve sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Aşk hayatınızda da çok önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yalnızsanız hayatınızın aşkı ile karşılaşabilirsiniz. Ama kendinizi aşka açmanız gerektiğini unutmayın. Karamsar düşüncelerinizden kurtulduğunuzda gerçekten istediğiniz şeyi kendinize çekebilirsiniz. Sosyal ortamlara katılabilir, ya da sosyal medyada daha aktif olabilirsiniz. 

Yay Burcu ve Yükselen Yaylar ( 22 Kasım – 21 Aralık)

Yay Burcu

Sevgili Yaylar ve yükselen Yay burçları, bu haftanız fazlasıyla meşgul geçebilir. Kendinizle daha çok ilgilenebilir, meditasyon ya da spora başlayabilir, belki bir güzellik salonundan yeni bir üyelik alabilirsiniz. Ayrıca rutin işlerinizi gözden geçirip kendi hayatınızı daha rahat bir düzene getirebilirsiniz.

Finansal anlamda da kendinize yatırım yapma olasılığınız yüksek. Eğitim ya da planladığınız seyahat için paranızın bir kısmını farklı şekilde değerlendirerek kazanç elde edebilirsiniz. Ayrıca bu dönemde yapacağınıza karar veremeyeceğiniz bir gelir kazanabilirsiniz. Yeniden değerlendirip planlamanız gereken konular olabilir. 

Hafta ortasını sosyal anlamda daha sakin geçireceksiniz. Kendi içinize dönüp sakinleşmek isteyebilirsiniz. Ancak hafta sonuna doğru hızınızı kazanacak hafta sonu kalabalık ortamlara gireceksiniz. Arkadaşlarınızla çok iyi zaman geçirebilirsiniz.

Aşk hayatınızda bu hafta samimiyetiniz size yol gösterecek. Duygularınızı doğru şekilde ifade etmek ve ortaya koymak ilişkinizde ya da ilişki adayınızda daha fazla yakınlık yaratacak. Partnerinizle uyumlu ve rahatladığınız zamanlar geçirebilirsiniz, kendinizi akışa bırakmanız olayları kendiliğinden düzene sokacaktır. 

Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlaklar (22 Aralık – 21 Ocak)

Oğlak Burcu

Sevgili Oğlaklar ve yükselen Oğlak burçları, bu hafta çok yaratıcısınız. Bu yaratıcılığınız işinizle ilgili yeni bir proje ya da kendi işinizde yeni bir atılım olabilir. Ya da bir hobinizle ilgili kendiniz farklı bir tasarım yapabilirsiniz. Yüksek yaratıcılığınız kendinizi değerli hissettirecek.

Kariyer alanınızda çok girişken ve heyecanlı olacaksınız. İş arkadaşlarınız sizin hızınıza yetişemese de size hayran kalabilir. Azimli tavrınızla bu haftanızı planlamakla kalmayacak, geleceğinize dair planlarınızı da netleştireceksiniz. Geçmişe göre daha planlı ve programlı hareket etmeye karar verebilirsiniz.

Hafta başından itibaren arkadaşlarınız ile çok sosyal olacaksınız. Kalabalık etkinliklere katılabilirsiniz. Yalnızca hafta ortası kendinizi biraz karamsar hissedebilirsiniz. Ancak bu etki geçici, negatif düşüncelere kapılmamaya dikkat etmelisiniz.

Aşk hayatınızda istediğiniz gibi romantik günler geçirebilirsiniz. Partnerinizle hayallerinizdeki gibi bir buluşma yaşayabilirsiniz. Yalnızsanız sizden çok etkilenen birisi ile tanışma ihtimaliniz oldukça fazla. Bu hafta ilk buluşma ayarlamanız için çok uygun zamanda olacaksınız. Geçmişteki flörtlerinizle ilgili yeni haberler alabilirsiniz.

Kova Burcu ve Yükselen Kovalar ( 22 Ocak – 19 Şubat)

Kova Burcu

Sevgili Kovalar ve yükselen Kova burçları, büyük planlara girişebilirsiniz. Bu planlarınız sadece sizinle ilgili olmayabilir, başkalarına yardım etme isteğinizi de içerebilir. Ailenizle ilgili konuları gözden geçirebilir, değişim kararları alabilirsiniz. Ya da ev düzeninizde büyük değişimlere gidebilirsiniz. Bu hafta bir şeyler için harekete geçeceksiniz.

Planlarınızı düşünürken farklı şehirlere uzun ya da kalıcı şekilde gitmeyi de düşünebilir, bu konu ile ilgili bir alış-satış konusunu gündeminize getirebilirsiniz. Hemen yapmasanız da bu gibi fikirlerinizin ilk adımlarını atabilirsiniz.

Bu hafta yeni kişilerle tanışabilirsiniz. Yeni arkadaşlar edinme isteği duyabilir, girdiğiniz ortamlarda ilginizi çeken kişilerle tanışabilirsiniz. Bu kişiler kariyerinizle ilgili de olabilir, size hedefleriniz için yardımcı olabilirler.

Aşk hayatınızda partnerinizin enerjinizi tükettiğini hissettiğiniz bir dönem yaşayabilirsiniz. Halihazırda yaşadığınız bir sorunu artık çözmeniz gerektiğini hissedebilirsiniz. Uzlaşmanız zor olabilir, tamam ya da devam deme noktasına gelebilirsiniz. Duygularınızı ve bir ilişkiden ne beklediğinizi tam olarak netleştirerek karar verdiğinizden emin olmalısınız. 

Balık Burcu ve Yükselen Balıklar (20 Şubat – 20 Mart)

Balık Burcu

Sevgili Balıklar ve yükselen Balık burçları, bu hafta parlak geleceğinizi şekillendirebilirsiniz. Gerçekleştirmek istediğiniz küçük ya da büyük istekleriniz için harekete geçebilir, planlarınızı yapabilirsiniz. Belki evinizi değiştirmeye karar verebilir, ya da yaz tatilinizi planlayabilirsiniz. Bu hafta planlarınız ve isteklerinizi dile getirmek ve belirtmek için çok olumlu bir zaman.

Bir süredir var olan sorunlarınızı yeni bir bakış açısı ile çözümleyebilirsiniz. Bazı kişiler ile yaşadığınız anlaşmazlıkları farklı şekilde davranarak çözümleyebilirsiniz. Sizi huzursuz hissettiren, sizin ya da yakınlarınızın yaşadığı bu anlaşmazlıkları bu haftaki arabuluculuk yeteneğinizi kullanarak sonuca ulaştırabilirsiniz. Geçmişe dair yarım kalan konularınızı tamamlıyor ve kapatıyorsunuz. 

Hafta ortasında kendinizi bazı konularda, özellikle duygusal konularınızla ilgili huzursuz hissedebilirsiniz. Ancak bu size negatif etki getirecek bir durum olmayacak. Bu kendinizi dinlemek, odak noktanızı belirleyebilmek ve ne istediğinizi netleştirmek için size bir şans olabilir. Hafta sonunda bu etkiden aydınlanmış şekilde çıkabilirsiniz.

Aşk hayatınızda çok şanslısınız. Romantik ve tutku içeren günler sizi bekliyor. Partnerinizle fazlasıyla keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Yalnızsanız mükemmel bir ilk buluşma yaşayabilir, hayallerinizdeki aşka ilk adımı atabilirsiniz. 


1 Mayıs- 7 Mayıs Haftası Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta burçların neler beklediğine değindik. Aklınızda farklı bir soru varsa yorum yapmayı unutmayın!

Ayrıca, Fal Sepeti deneyimini yaşayabilmeniz için sizi profesyonel falcılarımız aracılığıyla; Kahve, Tarot, Katina, Su ve Yıldızname gibi falları online baktırmaya davet ediyoruz. Sadece size özel yorumlarla aklınızdaki soruların cevaplarını öğrenin!