Haftalık Burç Yorumları- 22 Mayıs Haftası

haftalik-burc-yorumlari-22-mayis-haftasi
haftalik-burc-yorumlari-22-mayis-haftasi

22 Mayıs-28 Mayıs haftası haftalık burç yorumları için gökyüzü olayları neler? Haftalık burç yorumları ile birlikte bu haftanın burçlar üzerindeki etkileri neler öğreneceğiz. Bu hafta burçları neler bekliyor? Haftalık burç yorumları hakkında detayları merak ediyorsanız, bu yazımı okuyabilirsiniz.

22 Mayıs -28 Mayıs Haftası Haftalık Burç Yorumlarının Genel Etkileri Neler?

Mars’ın aslan burcuna geçmesi ile harekete geçtiğimiz konularda liderlik özelliklerimiz ön plana çıkarken attığımız her adımda onaylanmak isteyeceğiz. Bu dönemde  sahnelerde olmak bizim için son derece önemlidir. Eğlenmek kendimizi göstermek isterken gururumuzda ön planda olacak. Gurumuzun kırıldığı noktalarda aslan gibi kükreyeceğimiz etkiler alacağız. Mars haritalarımızda  savunma saldırı harekete geçmeyi temsil eder bu konuları tıpkı bir aslan enerjisinde yaşayacağız. Mars aslan’da iken cesaretin ve egonun dozunu iyi ayarlamamamız gereken bir süreç bizi bekliyor.

Hafta başında Ay’ın yengeç burcunda olması ile fazla duygusal ve alıngan olabiliriz. Salı günü Mars Jüpiter karesi harekete geçtiğimiz her konuda abartı verebilir. Bir taraftan da cesaretle atıldığımız konularda fazla çaba harcamak durumunda kalabiliriz.

24 Mayıs’ta ayın aslan burcuna geçmesi ile egomuz ve cesaretimiz yükselirken eğlenmek sahnelerde olmak bize keyif verecektir. Saç bakımı yaptırmak isteyen bayan bugünü değerlendirebilir. 26 Mayıs’ta marsın Kad a yapacağı zorlayıcı adım attığımız yeni konularda kendi gücümüzü keşfetmemizi sağlarken gideceğimiz yolu net olarak belirleyeceğiz. 27 Mayıs’ta ayın başak burcuna geçmesiyle çok fazla eleştirel ve takıntılı davranabiliriz.  28 Mayıs’ta Güneş Satürn karesi kimliğimizi oluşturmak istediğimiz her konuda fazlaca sorumluluk almamıza neden olurken kendimizi kısıtlanmış ve baskı altında hissettirebilir.

22 Mayıs -28 Mayıs Haftası Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu ve Yükselen Koçlar (21 Mart – 20 Nisan)

koç burcu

Sevgili Koçlar ve yükselen Koç burçları, bu hafta hayatınıza yeni bir şeyle başlıyorsunuz. Bu ailenizle ilgili alabileceğiniz bir haber olabilir, ailenize yeni katılacak birisi, örneğin bir düğün ya da bir bebek müjdesi alabilirsiniz.

Finansal konularda haftanın ilk günleri  biraz fazla alışveriş yapabilirsiniz. Çok almak istediğiniz bir şey varsa riskini de göze alıp alışveriş sepetinizi doldurabilirsiniz. Ayrıca yaratıcı yönünüzün güçlü olmasıyla bir müzik aleti, yeni başlayacağınız dans kursu ile ilgili kıyafetler gibi şeyler alabilirsiniz. Eğlenceniz için keyfiniz için harcamalar yapabilirsiniz.

Hafta başında iş ortamınızda hem cinslerine karşı dikkatli olmalısınız. Rekabet konusunda güçlü çekişmelere girebilirsiniz. Sakin davranıp ne yapmanız gerekiyorsa ona odaklanmanız fayda sağlayacaktır. Hafta sonuna doğru daha iyimser ve dışa dönük olacaksınız. Sosyal ortamlara fazlasıyla girebilirsiniz.

Aşk hayatınızda fazlasıyla heyecanlanacağınız günlere girebilirsiniz. Bu haliniz sizi fazla iyimser yapıp bazı şeyleri görmezden gelmenize sebep olabilir. Hayal kırıklığına uğramamak için iyice düşünerek karar vermelisiniz. Pozitif tavrınızla birçok hayranınızı kendinize çekiyorsunuz.

Boğa Burcu ve Yükselen Boğalar ( 21 Nisan – 21 Mayıs)

boğa burcu

Sevgili Boğalar ve yükselen Boğa burçları, bu hafta yeni fikir ve değişiklikler sizinle olacak. Kariyerinizi gözden geçiriyor olabilirsiniz, ya da para kazanmanın başka yollarını düşünüyor olabilirsiniz. Aslında hayatınızın nasıl daha iyi bir şekilde gideceğini planlayarak geleceğinizi gözden geçireceksiniz. Ve artık bununla ilgili adım atmaya karar vereceksiniz.

Hafta başında ailenizle bir araya gelmek için uygun bir dönemdesiniz. Buna ihtiyaç da hissedebilirsiniz. Ailenizden hem maddi hem manevi şekilde destek alabilirsiniz. Onların kanatları altında olmayı isteyebilirsiniz. Özellikle para durumlarınızda fazla para harcamamaya dikkat etmelisiniz.

Hafta başında ayrıca ruhsal olarak kendinizi mutsuz hissedebilirsiniz. Küçük hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Hafta ortasından itibaren eğlenmekle ilgili hiçbir fırsatı kaçırmayacaksınız. Oldukça sosyal şekilde geçireceğiniz bir hafta olacak.

Tutkularınızın çok yüksek olduğu hafta sonu aşk hayatınızda oldukça hareketli geçecek. Arkadaşlarınızla birlikte, partnerinizle ya da yeni adayınızla kalabalık ortamlara girebilir, son derece eğlenebilirsiniz.

İkizler Burcu ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 22 Haziran)

İkizler Burcu

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler burçları, bu hafta sezgileriniz çok güçlü olacak. Muhtemelen yeni bir konu ile ilgili merakınız ve heyecanınız olacak. Ve tamamen bu konuyla ilgili çalışmalar yapacak, sezgilerinizi de bununla ilgili kullanacaksınız. Bu yeni tanıştığınız birisinin hayatı ile ilgili olabilir, ya da yeni edindiğiniz bir hobi, yeni bir araştırma konusu olabilir. Bu hafta merakınız çok canlı.

Hafta başında enerjiniz çok yüksek olacak. İşinizde de çok çalışabilir ya da evinizde yapmanız gereken işleriniz varsa bunları halledebilirsiniz. Özellikle el becerisi ile ilgili işlerde özellikle çok başarılı olacaksınız. İş hayatınız hafta boyunca çok hareketli ve enerji geçecek. Hafta sonuna doğru bu tempodan yorulup biraz yavaşlayacaksınız. İş arkadaşlarınızın ve yakınlarınızın desteğini alacaksınız, işlerinizi bu şekilde tamamlayabileceksiniz.

Aşk hayatınızda durağan bir hafta sonu  geçireceksiniz. Herhangi bir sorun yaşamadan olumlu şekilde devam edeceksiniz. Ancak özellikle aile ile ilgili konularınıza da dikkat etmeniz gerekebilir. Ailenize karşı kendinize ifade ederken yanlış zamanlama yapıyor olabilirsiniz.

Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeçler (23 Haziran – 22 Temmuz)

Yengeç Burcu

Sevgili Yengeçler ve yükselen Yengeç burçları, bu hafta sakin kalıp, durup düşünme fırsatınız olacak. Davranışlarınızda, sözlerinizde konuşmadan ya da harekete geçmeden önce fazlasıyla düşüneceksiniz. Bu hafta sezgilerinize güvenerek, iç sesinize göre hareket edebilirsiniz.

Haftanız finansal açıdan kazançlı geçecek. Beklenmedik bir kazanç elde edebilirsiniz. Belki iş yerinizden, belki yaptığınız ek işinizle ilgili fazladan para kazanmanız çok olası. Belki de birisinden çok değerli bir hediye de alabilirsiniz.  Hafta başında ek kazancınız sayesinde fazla alışveriş yapmayoluna gidebilirsiniz. Eğer büyük bir satın alma yapmayı planlıyorsanız bunu birkaç gün ertelemeniz daha iyi olacaktır.

Aile ve ev ilişkilerinizde ufak çatışmalar söz konusu olabilir. Empati duygunuzu kaybetmeden hareket etmeniz sizin yararınızı alacaktır. Arkadaşlarınız ve yakınlarınızla sıklıkla bir araya geleceğiniz sosyal bir hafta geçireceksiniz. Aşk hayatınızda ise fazla romantik olmanız ilişkinizde heyecana yol açabilir. Geleceğiniz ile ilgili planlar yapabilir, mevcut durumunuzu gözden geçirebilirsiniz. Aşk konusunda bu hafta şanslısınız ve doğru kararlar verebilirsiniz. 

Aslan Burcu ve Yükselen Aslanlar (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Aslan Burcu

Sevgili Aslanlar ve yükselen Aslan burçları, bu hafta yine ilgi odağı olabilirsiniz. Tanıdığınız birisi aracılığıyla oldukça güçlü ve etkileyici kişilerle tanışabilirsiniz. Size popülerlik kazandıracak bu kişi, iş hayatınızda da size başarı getirebilir. Bu haftadan itibaren başarınızla fark edilip görülecek ve popülaritenizi fazlasıyla artıracaksınız.

Hafta ortasına doğru biraz sessizleşeceksiniz. Daha çok iç gözlem yapmak ve yaşadıklarınızı analiz etmek için zaman ayıracaksınız. Hafta sonuna doğruysa oldukça sosyalleşecek ve halletmeniz gereken işlerle ilgili harekete geçeceksiniz.

Hafta boyunca pozitif olacak ve kendinize çok inanarak çalışacaksınız. Pozitifliğinizle sizin için doğru insanları ve koşulları kendinize çekerek hedeflerinize yaklaşabilirsiniz, bu etki özellikle iş hayatınızda kendini gösterecek.

Aşk hayatınızda egonuzu kontrol altında tutmanız sizin yararınıza olacaktır. Alçak gönüllü davranıp sahip olduklarınıza şükretmek, sizi hayalini kurduğunuz aşka ya da ilişkiye daha çok yakınlaştıracaktır. Yalnızsanız, aşk hayatınızın renklenmesi çok yakında.

Başak Burcu ve Yükselen Başaklar (23 Ağustos – 22 Eylül)

Başak Burcu

Sevgili Başaklar ve yükselen Başak burçları, bu hafta enerjiniz çok yüksek. Her türlü görevi üstlenebilir, açık ve yarım kalan işlerinizi tamamlayabilir, uzun zamandır ertelediğiniz şeyleri başarıyla sonlandırabilirsiniz. Ayrıca kendinizle ilgili yapmak istediğiniz fiziksel aktiviteler, bakımlar için de uygun bir zamanda olacaksınız.

Hafta başında oldukça sosyal ve arkadaş çevrenizde aranılan kişi olacaksınız. Önemli bir şey yapmanız gerekiyorsa, bu bir duyuru olabilir, paylaşacağınız bir haber olabilir, bunu ailenizle ve yakınlarınızla paylaşmak için çok uygun gündesiniz. Haftanın ilk günlerinde finansal konularda dikkatli davranmanız yararınıza olacaktır. Anlık, birdenbire bir şeyler satın alma isteklerinizi birkaç gün sonrasına erteleyebilirsiniz. 

Hafta ortasından sonra oldukça eğlenceli ve sosyalleşerek zaman geçireceksiniz. Çok fazla çalışmanızın karşılığını almış olacak, eğlence ve romantizm içerisinde keyifli zaman geçireceksiniz. Aşk hayatınızda içten içe bildiğiniz ve artık kabul etmeniz gereken bastırılmış bir duygu ya da sınırlama varsa, bu hafta bu konuyu çözecek ve bir rahatlama yaşayacaksınız. Şu anki partnerinizle ilişkinizde, geçmişteki bir ilişkiden aldığınız dersi hatırlayıp işleri yoluna koyacaksınız.

Terazi Burcu ve Yükselen Teraziler ( 23 Eylül – 22 Ekim)

Terazi Burcu

Sevgili Teraziler ve yükselen Terazi burçları, bu hafta sosyal açıdan çok hareketli günler geçireceksiniz. Uzakta yaşayan bir tanıdığınızdan haber alabilir, bir akrabanız sizi ziyarete gelebilir ya da arkadaşlarınızla kısa bir tatil için plan yapıyor olabilirsiniz. Belki de bir doğum günü kutlaması ya da mezuniyet gibi birbirinden farklı etkinliklere davet edilebilirsiniz. Çevrenizdeki kişilerden oldukça fazla ilgi gördüğünüz bu günlerde, bu sosyal hareketlilik sizi biraz yorabilir.

Hafta ortasında finansal açıdan, özellikle nakit para harcama konusunda cimri davranabilirsiniz. Böyle hissettiğiniz bir dönemde para biriktirme ya da yatırımla ilgili planlarınızı tekrar gözden geçirmeniz yararınıza olacaktır.

Aşk hayatınızda bu sosyal hareketliliğinizden oldukça fazla etkilenerek oldukça heyecanlanacak. Yeni tanıştığınız kişiler ilginizi çekebilir, ancak karşınıza çıkabilecek fazla hevesli ya da hayır cevabınızdan anlamayacak, sınırlarınızı zorlayacak kişilere karşı dikkatli olmalısınız. Eğer bir ilişkiniz varsa konfor alanınızdan çıkmanız gerekecek durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Biraz daha empati yaparak davranmak sizin için daha iyi olacaktır.

Hafta sonunda sosyal hareketliliğinizden yorulmuş hissedip kendi kendinize zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Sevdiğiniz şeyleri yapıp kendinize ait sakin zaman ayırmak size iyi gelecektir.

Akrep Burcu ve Yükselen Akrepler (23 Ekim – 21 Kasım)

Akrep Burcu

Sevgili Akrepler ve yükselen Akrep burçları, bu hafta size harika fırsatlarla geliyor. Özellikle finans alanında yatırımlarınızı gözden geçirebilir, her şeyin yolunda gittiğine dair emin olmak için kontrollerinizi yapabilirsiniz. Bunu yaparken yeni fırsatları da keşfedebilir ve bunları kazançlı şekilde değerlendirebilirsiniz.

Kariyer alanınızda yine çok şanslı bir dönemde olacaksınız. Yeni bir iş fırsatı, şirketinizde yeni bir departman açılışı, çok istediğiniz bir eğitim fırsatı gibi durumlarla karşı karşıya kalabilir ve sizin için çok önemli bir şeylere adım atabilirsiniz. Özellikle iş hayatınızda fazla hırslı davranabilirsiniz, bu size başarı da getirebilir. Ancak bu hırsınız sizden daha üst düzeyde birisini sinirlendirebilir. Sezgilerinize ve kendinize güvenerek, daha sakin davranarak doğru yolu bulacaksınız.

Aşk hayatınızda hafta ortasında kendinden emin tavrınız ve karizmatik görünüşünüzle istediğiniz kişiyi nasıl elde edeceğinizi bileceksiniz. Kendinize akışa bırakabilirsiniz.  Yalnızsanız hafta sonu planlarınıza yeni birisi dahil olabilir ve oldukça romantik, keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Yay Burcu ve Yükselen Yaylar ( 22 Kasım – 21 Aralık)

Yay Burcu

Sevgili Yaylar ve yükselen Yay burçları,  bu hafta çok ilgi çekeceksiniz. Özellikle hafta başlarken herkesin ilgisi ve sevgisi sizin üzerinizde olacak. Yeni tanışacağınız ve çok ilginizi çekecek kişilere dikkatinizi yöneltebilirsiniz.

Hafta ortasına doğru bu sosyal ve dışa dönük ruh haliniz kendi içinize dönmenizle sonuçlanabilir. Enerjinizi yeniden toplayabilmek için kendi kendinizle sakin zaman geçirmeye ihtiyacınız olabilir. Ancak hafta sonu tekrar hareketli ve neşeli haliniz geri gelecek ve kesinlikle çok keyifli zaman geçireceksiniz.

Kariyer alanınızda ise işlerinizi tamamlamak ve başarılı olmak adına dikkatinizi toplamakta zorlanabilirsiniz. Bu sebeple kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz, farklı şeylere dikkatiniz kayabilir.  Ertelediğiniz işleri hafta sonu yapmak için güç bulacaksınız. O yüzden kendinize fazla yüklenmeden işlerinizi erteleyebilirsiniz.

Aşk hayatınızda yeni tanışacağınız kişiler fazlasıyla aklınızda kalabilir. Özellikle hafta sonu karşı cinsten birisinden bir hediye ya da sürpriz bir ziyaretle karşılaşabilirsiniz. Mevcut bir ilişkiniz varsa ilişkinizin gidişatı oldukça olumlu olacak. İlişkinizde güzel gelişmeler yaşamanız hayatınızın her alanında olumlu etki getirecektir.

Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlaklar (22 Aralık – 21 Ocak)

Oğlak Burcu

Sevgili Oğlaklar ve yükselen Oğlak burçları, bu haftanız yeni başlangıçlarla dolu olacak. Kendinizle ilgili daha sağlıklı ve bakımlı olmak için yeni kararlar alabilir, yeni rutinler edinebilirsiniz. Bu hafta kendinize daha çok zaman ayırmaya karar vereceksiniz. 

Hafta başında tanıdığınız birisinden yeni bir iş teklifi alabilirsiniz. Çok iyi tanımadığınız bu kişiden gelen teklife karşı öncelikle çekimser kalabilirsiniz, karşınızdaki kişilerin acele etmelerine kulak asmadan, size getirilen bilgiler, sözleşmeler gibi evrakları detaylı kontrol etmeniz sizin yararınıza olacaktır. Temkinli davranmanızda fayda var.

Hafta başında hırslı hissetmenizle birlikte yeni projelere başlamak, yarım işlerinize odaklanmak ve hedeflerinize ulaşmak için uygun zamanda olacaksınız. Bunları yaparken çevrenizdeki size yardımcı olacak arkadaşlarınıza güvenebilirsiniz. Özellikle pazar günü her şeyi başarabilecek güce sahip hissedeceksiniz. Aşk hayatınızda hafta başından itibaren çok tutkulu ve romantik hissedebilirsiniz. İlişkinizde bazı zorluklar söz konusu olsa da sevginizi ve mantığınızı birleştirerek mevcut sorunları çözebilir, ilişkinizi daha iyi bir seviyeye taşıyabilirsiniz.

Kova Burcu ve Yükselen Kovalar ( 22 Ocak – 19 Şubat)

Kova Burcu

Sevgili Kovalar ve yükselen Kova burçları, bu hafta sizin için önemli olacak birisi ile tanışabilirsiniz. Bu kişi ile tanışacağınız ortam, yapmayı çok sevdiğiniz bir şeyi yaptığınız bir yer; örneğin bir kurs, bir sosyal aktivite ya da sevdiğiniz bir mağazada gibi bir yer olabilir. Aynı ilgialanlarına sahip olduğunuz bu kişiyle büyülenmişçesine güzel zaman geçirebilirsiniz.

Hafta başında kariyer hayatınızla ilgili önemli bağlantılar kurabilir, işinizde başarı kazanmanıza sebep olacak kişilerden yardım alabilirsiniz. Hafta ortasında gelecekteki planlarınızı fazla düşünerek içe dönebilir ve sakinleyebilirsiniz. Ancak hafta sonuna doğru bu haliniz geçecek, kontrolü ele alacak ve eğlenceli ortamlarda boy göstereceksiniz.

Hafta sonunda belki okuldan ya da eski iş yerinizden arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, ufak bir gezi planlayabilirsiniz. Hafta sonu herhangi bir şeyle uğraşmadan ve çalışmadan kendiniz akışa bırakacak ve güzel zamanın tadını çıkartacaksınız.

Aşk hayatınızda partnerinizin sizden beklentileri fazla büyük olabilir. Sizden çok fazla şey talep Ettiğini hissedebilirsiniz. İletişiminizi doğru şekilde kurarak bu sorunları çözme yoluna gideceksiniz. Ancak duygularınızı bastırmadan, doğru iletişimle bu sorunları çözmeye çalışmanız ilişkinizin geleceği için önemli olacaktır.

Balık Burcu ve Yükselen Balıklar (20 Şubat – 20 Mart)

Balık Burcu

Sevgili Balıklar ve yükselen Balık burçları, bu hafta her yönden çok güçlü olacaksınız. Özellikle ev hayatınızdan yaşamınızı gerçekten düzene soktuğunuz büyük bir temizliğe giriştiğiniz bir hafta olabilir. Fazlasıyla üretken ve meşgul olacaksınız. Yapılacaklar listenizde çok uzun süredir bekleyen işleriniz tamamlanacak.

Hafta başında özellikle kariyer alanınızda yaşayabileceğiniz çatışmalara dikkat etmelisiniz. Bir iş arkadaşınız ya da ortağınızla ilgili hırs savaşı yaşayabilirsiniz. Karşınızdaki kişiye karşı fazlasıyla dikkatli olmanız gerekir, dikkatli davranmalı ve geri adım atmamalısınız.

Hafta sonuna doğru şansınız her alanda tamamen sizin yanınızda olacak. Doğru şeyi yapmanız için ve özellikle işinizle ilgili liderliği ele geçirmeniz için olumlu etkiler sizinle olacak. Çevrenizden ve yakınlarınızdan çok sevineceğiniz haberler de almanız söz konusu olabilir.

Aşk hayatınızda partneriniz sabrınızın sınırlarını zorlayacak hareketlerde bulunsa da, bu irade çatışmasını başarıyla atlatıp ilişkinizi düzeltebilirsiniz. Aşk hayatınızdaki bu sorunları çözümlerken özellikle yakın bir arkadaşınızdan destek alabilirsiniz. İletişim kurarken dikkatli davranmanız aşk hayatınızda olumlu etki size getirecektir.


22 Mayıs- 28 Mayıs Haftası Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta burçların neler beklediğine değindik. Aklınızda farklı bir soru varsa yorum yapmayı unutmayın!

Ayrıca, Fal Sepeti deneyimini yaşayabilmeniz için sizi profesyonel falcılarımız aracılığıyla; Kahve, Tarot, Katina, Su ve Yıldızname gibi falları online baktırmaya davet ediyoruz. Sadece size özel yorumlarla aklınızdaki soruların cevaplarını öğrenin!