Haftalık Burç Yorumları- 17 Ekim Haftası

haftalik-burc-yorumlari-17-ekim-haftasi
haftalik-burc-yorumlari-17-ekim-haftasi

17 Ekim-23 Ekim haftası haftalık burç yorumları için gökyüzü olayları neler? Haftalık burç yorumları ile birlikte bu haftanın burçlar üzerindeki etkileri neler öğreneceğiz. Bu hafta burçları neler bekliyor? Haftalık burç yorumları hakkında detayları merak ediyorsanız, bu yazımı okuyabilirsiniz.

17 Ekim-23 Ekim Haftası Haftalık Burç Yorumlarının Genel Etkileri Neler?

Hafta başında yaşanacak olan Mars Güneş üçgeni kendimizi oldukça güçlü ve cesur hissetmemizi sağlayacak. Özel hayatımızda ve otorite figürleri olan ilişkilerimizde bir kişiyi etkilemek istiyorsak oldukça uygun zamanda olacağız.

Hafta ortasına doğru her konuda kontrolü elimizde tutmak isteyebiliriz ancak bu durum karşımızdaki kişilerle güç mücadelesi içine girmemize neden olurken bir takım fikir çatışmaları yaşayabiliriz.

Venüs Plüton karesi ikili ilişkilerimizde ve finansal konularda gerilim ve manipülasyonlara neden olabilir. Özellikle kadın figürleri ile olan ilişkilerimizde oldukça dikkatli olmalıyız. Venüs Plüton karesi parasal konularda zorlu etkiler yaşatırken hayattan keyif aldığımız konularda ve öz değerimizle ilgili konularda korku ve endişelerimizi yükseltebilir. Ayrıca estetik işlemler için uygun bir zaman dilimi değildir.

Hafta sonuna doğru Satürn Merkür üçgeni uzun vadeli ve kalıcı planlar yapmak adına bizleri destekliyor olacak. Bu etki ile yapıcı konuşmalar yapabiliriz. Bizden tecrübeli kişilerden önemli destekler alabiliriz. Önemli ve ciddi konuşmalar yapmak için güzel bir zamanda olacağız.

17 Ekim-23 Ekim Haftasının Genel Etkileri Neler? 

Koç Burcu ve Yükselen Koçlar (21 Mart – 20 Nisan)

Koç Burcu

Sevgili Koçlar ve yükselen Koç burçları, hafta başında ilişkilerinize dair önemli farkındalıklar elde edebilir aşk hayatınızda her zamankinden daha cesur olabilirsiniz. Uzun süredir aklınızdan geçen ancak partnerinizle paylaşamadığınız her türlü konuyu paylaşma cesareti gösterebilirsiniz. Duygusal hayatınızda etkilemek istediğiniz bir kişi varsa kolayca etkileyebilirsiniz. Aşk hayatınızda inisiyatif almanız gereken koşullarda kendinize fazla güvenebilirsiniz. 

Hafta ortasında hayatınızdaki otoriter figürlerle olan ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız kimseyle güç mücadelesi içine girmemeye özen göstermelisiniz. Ayrıca hayatınızdaki otoriter figürlerden manipüle edici tavırlar görebilirsiniz kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Hafta sonuna doğru ortaklaşa işlerinizde geleceğinizi etkileyecek önemli uzun vadeli kararlar alabilirsiniz. Aşk hayatınızda geleceğinizi etkileyecek ciddi konuşmalar yapabilirsiniz.

Boğa Burcu ve Yükselen Boğalar ( 21 Nisan – 21 Mayıs)

Boğa Burcu

Sevgili Boğalar ve yükselen Boğa burçları, hafta başında parasal konularınız ve çalışma ortamınızla ilgili harekete geçmek istediğiniz her konuda daha cesur adımlar atabilirsiniz. Çalışma koşullarınızı uzun süredir değiştirmek istiyorsanız ve erteliyorsanız beklediğiniz fırsatı elde edebilirsiniz. Ayrıca yeni kazanç kapıları yaratmak adına adımlar atabilirsiniz. Çok fazla çalışıp koşturma içinde olup karşılığını alabilirsiniz. İş arayışı içindeyseniz istediğiniz koşullarda iş bulabilirsiniz. 

Hafta ortasında çalışma ortamınızda iş arkadaşlarınızla güç mücadelesi içerisine girmemeye özen göstermelisiniz. Kendi fikirlerinizi karşınızdaki kişilere dayatmak isteyebilirsiniz. Ayrıca çalıştığınız ortamdaki kadın figürlerinden manipüle edici tavırlar görebilirsiniz. Uzun süredir estetik yaptırmak istiyorsanız bu hafta doğru zaman olmayabilir. Hafta sonuna doğru kariyer hayatınızda beklediğiniz terfileri alabilirsiniz. İş hayatınızda uzun dönemde koşullarınızı değiştirecek önemli anlaşma ve sözleşmelere imza atabilirsiniz.

İkizler Burcu ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 22 Haziran)

İkizler Burcu

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler burçları, hafta başında aşk hayatınızla ilgili konularda çok daha cesur ve harekete geçme isteği içinde olabilirsiniz. Uzun süredir duygularınızı anlatmak istediğiniz bir kişi varsa kendinizi hiç olmadığı kadar cesur hissedebilirsiniz. İlişkinizde yaşamış olduğunuz sorunları çözüme kavuşturabilirsiniz.

Hafta ortasında partnerinizin hayatınızdaki ya da sizin hayatınızdaki otorite figürleri nedeniyle kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Finansal anlamda ise ödemeler ve mevcut bütçenizle ilgili konularda kendinizi kısıtlanmış hissedebilir parasal bir krizi çözmek durumunda kalabilirsiniz. Finansal anlamda hissettiğiniz baskı keyfi yapmak istediğiniz harcamaları kısıtlayabilir. Daha önceden yapmış olduğunuz riskli yatırımların sonu istediğiniz gibi ilerlemeyebilir bu durum korku enerjisi içinde olmanıza neden olabilir. Hafta sonuna doğru uzak mesafe işleriniz, eğitim ve hukuksal işlerinizde uzun dönemde size fayda sağlayacak önemli anlaşmalar yapabilirsiniz.

Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeçler (23 Haziran – 22 Temmuz)

Yengeç Burcu

Sevgili Yengeçler ve yükselen Yengeç burçları, hafta başında ailevi konularda gizli kalan bir şeylerin ortaya çıkması ile uzun süredir cesaret edemediğiniz adımları atabilirsiniz. Ailevi konularda iç güdüleriniz oldukça aktif olurken her türlü konuda çok daha kolay inisiyatif alabilirsiniz. 

Hafta ortasında eşiniz ile güç mücadelesi içine gireceğiniz konular söz konusu olabilir. Finansal konularda kendinizi aile içinde kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Ayrıca aile içinde parasal bir krizi çözmek isterken manipülasyonlar söz konusu olabilir. Bu süreçte kontrolü elinizde tutmak istedikçe eşinizle karşı karşıya gelip fikir çatışmaları yaşayabilirsiniz. Bu durum korku ve endişelerinizi tetikleyebilir. Hafta sonuna doğru eşinizle ortaklaşa paralarla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Aile içinde dengeleri bulabilir önemli konuşmalar yapabilir uzun vadeli planlarda kalıcı adımlar atabilirsiniz.

Aslan Burcu ve Yükselen Aslanlar (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Aslan Burcu

Sevgili Aslanlar ve yükselen Aslan burçları, hafta başında yakın ve sosyal çevre ilişkilerinizde etkilemek istediğiniz kişileri kolayca etkiniz altına alabilirsiniz. Geleceğinizi ilgilendiren konularda önemli anlaşmalar yapabilirsiniz. Fikirlerinizi karşınızdaki kişilere kolayca kabul ettirebilirsiniz.

Hafta ortasına doğru günlük rutinlerinizde yakın çevrenizdeki kişiler nedeniyle otorite figürleri ile bir takım çatışmalar yaşayabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki bazı kişiler ile güç mücadelesi içine girerken günlük rutinlerinizin bu durumdan etki alması söz konusu olabilir.  Sağlığınızla ilgili konulara da son derece dikkat etmelisiniz. Bu hafta çevrenizdeki kişilerin özellikle de otorite figürlerinin sağlıkları ile ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Hafta sonuna doğru ise ilişkisi olan aslan burçları partnerleri ile önemli konuşmalar yapabilir. Ortaklaşa olan tüm işlerinizde otorite figürlerinden önemli destekler alabilirsiniz.

Başak Burcu ve Yükselen Başaklar (23 Ağustos – 22 Eylül)

Başak Burcu

Sevgili Başaklar ve yükselen Başak burçları, hafta başında kariyer hayatınızda parasal koşullarınızla ilgili harekete geçmek isteyebilirsiniz. Zam beklentiniz varsa cesur konuşmalar yapabilirsiniz. Kariyer hayatınızda kendinizi ortaya koymak değerinizi arttırmak adına kolayca inisiyatif alabilirsiniz. 

Hafta ortasına doğru sevgilinizle finansal koşullar nedeni ile fikir çatışmaları yaşayabilirsiniz. Karşınızdaki kişinin dediğim dedik tavırları kendinizi baskı altında hissetmenize neden olabilir. İlişkinizde kendi öz değerinizi bulmak adına karşınızdaki kişiye manipüle edici tavırlar sergileyebilirsiniz. Ya da partnerinizin baskıcı tavırları öz değerinizi düşük hissetmenize neden olabilir. Hafta sonuna doğru ise para kaynaklarınızla ilgili günlük rutinlerinizi düzene sokacak önemli uzun vadeli kararlar alabilirsiniz. Çevrenizdeki sizden tecrübeli kişilerden hem maddi konularda hem de kariyer hayatınızla ilgili konularda akıl ve tavsiye alabilirsiniz. Yaşamınızdaki her konuya yoğun bir şekilde odaklanıp hatasız ilerleyebilirsiniz.

Terazi Burcu ve Yükselen Teraziler ( 23 Eylül – 22 Ekim)

Terazi Burcu

Sevgili Teraziler ve yükselen Terazi burçları, hafta başında uzak mesafe işlerinizle ilgili konularda oldukça rahat bir akış içinde olacaksınız. Uzunca bir süredir dahil olmak istediğiniz ama karar veremediğiniz eğitim ya da ticari konularda daha cesur davranıp inisiyatif alabileceksiniz. Mevcutta hukuksal davalarınız varsa kendinizi daha güçlü hissedeceksiniz. 

Hafta ortasına doğru ise ev içinde çözemediğiniz konular daha görünür hale gelirken kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Kontrolü elde tutmaya çalıştıkça zorlanabilirsiniz kendinizi daha fazla gergin ve endişeli hissedebilirsiniz.  Duygusal hayatınızda ise kadınlarla güç mücadelesi içine girebilirsiniz. Partnerinizin çevresindeki bir kadından oldukça rahatsız olabilirsiniz. Hafta sonuna doğru ise aşk hayatınızla ilgili konularda önemli konuşmalar yapabilirsiniz. Karşınızdaki kişiden ilişkinizin geleceğini etkileyecek önemli sözler duyabilirsiniz.

Akrep Burcu ve Yükselen Akrepler (23 Ekim – 21 Kasım)

Akrep Burcu

Sevgili Akrepler ve yükselen Akrep burçları, hafta başında ortaklaşa gelir ve kaynaklar dışarıdan sağladığınız kazançlar konusunda harekete geçmek isteyebilirsiniz. Finansal koşullarınızı iyileştirmek adına krediler ödemeler borçlar ve alacaklarınızla ilgili konularda bu zamana kadar cesaret edemediğiniz konularda çok daha cesur davranabilirsiniz. Ayrıca otorite figürlerinden mali anlamda destekler görebilirsiniz. 

Hafta ortasında kardeşleriniz ve kuzenlerinizle alakalı konularda arkanızdan çevrilen bazı işleri öğrenebilirsiniz ve kendinizi endişeli ve gergin hissedebilirsiniz. Ya da parasal konularda yakın çevrenizdeki kişiler tarafından iyi niyetinizin suiistimal edildiğinizin farkına varabilirsiniz. İçsel olarak kendinizi huzursuz ve sıkışmış hissedebilirsiniz. Ayrıca bu zamana kadar hayatınızda kriz olan korkularınızla yüzleşerek dönüşebilirsiniz. Hafta sonuna doğru aile içindeki meseleleri ele alırken bazı kişilerden uzaklaşma kararı alabilirsiniz. İçsel olarak kendinizi daha huzurlu hissetmeye başlayabilirsiniz. Bilinçaltınızda bir arınma süreci içine girebilirsiniz.

Yay Burcu ve Yükselen Yaylar ( 22 Kasım – 21 Aralık)

Yay Burcu

Sevgili Yaylar ve yükselen Yay burçları, hafta başında duygusal hayatınızda yapacağınız önemli konuşmaları yapmak adına daha cesur davranabilirsiniz. Kendinizi çok rahat ortaya koyabilirsiniz aşk hayatınızda özgüveniniz oldukça yüksek olabilir. 

Hafta ortasına doğru kendi değerinizi aşağı çeken her konuda karşınızdaki kişilerle çatışma enerjisi içine girebilirsiniz. Özellikle karşınızdaki kişiye dediğim dedik tavırlar sergileyebilirsiniz. Bir taraftan da parasal konularda ve kaynaklarınızla ilgili konularda endişeli ve korkulu olabilir kendinizi köşeye sıkışmış hissedebilirsiniz. Maddi açıdan geleceğinizi ilgilendiren konularda krizli durumlar yaşayabilirsiniz. Hafta sonuna doğru ise yakın çevrenizdeki sizden tecrübeli olan kişilerden geleceğe yönelik önemli destekler alabilirsiniz. Sosyal çevrenizle olan iletişiminizde önemli konuşmalar yapabilirsiniz. Geleceğe yönelik yapacağınız anlaşma ve sözleşmelerde kendinizi uzun dönemde garanti altına almış hissedebilirsiniz.

Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlaklar (22 Aralık – 21 Ocak)

Oğlak Burcu

Sevgili Oğlaklar ve yükselen Oğlak burçları, hafta başında günlük rutinlerinde çözmeniz gereken meseleleri ele alabilirsiniz. Koşturmacalı bir tempo içinde olurken çalışma arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde karşınızdaki kişileri oldukça etkileyebilirsiniz. Fikirleriniz cesaretiniz ve inisiyatif aldığınız konularda çalışma ortamınızda göz önünde olabilirsiniz. 

Hafta ortasına doğru ise otoriter figürlerle patronlarınızla olan ilişkilerinize oldukça dikkat etmelisiniz. Kariyer hayatınızda bir takım çatışma ortamlarına girerken korku ve endişeleriniz oldukça yükselebilir. Özellikle kadın yöneticilerinizle olan diyolaglarınızda istemediğiniz ortamlara girebilir kendinizi baskılanmış hissedebilirsiniz. Beklediğiniz terfi ve zamları alamamak sizi bu dönemde endişelendirebilir. Yöneticilerinizle hak ettiğinizi düşündüğünüz terfiler üzerine önemli konuşmalar yapabilirsiniz ancak beklediğiniz desteği göremeyebilirsiniz. Hafta sonu kariyer hayatınızla ilgili konularda uzun dönemli kararlar alabilirsiniz.

Kova Burcu ve Yükselen Kovalar ( 22 Ocak – 19 Şubat)

Kova Burcu

Sevgili Kovalar ve yükselen Kova burçları, hafta başında uzak mesafede olan bir kişiden aşk itirafı alabilirsiniz. Yada sosyal medyadan uzun süredir görüştüğünüz bir kişi ile ilişkiye başlayabilirsiniz. Duygusal hayatınızla ilgili konularda çok daha cesur istekli hevesli ve flörtöz olabilirsiniz. Hafta ortasına doğru ise her konuda içsel olarak kontolü elinizde tutmak isterken bunu sağlamakta zorlanabilirsiniz. Bu zamana kadar inandıklarınız ile ilgili önemli yüzleşmeler yaşarken bazı şeylere körü körüne inandığınızı fark edebilirsiniz ve endişeleriniz korkularınız artabilir. 

Hukuksal konularda yürüttüğünüz işleriniz varsa arkanızdan çevrilen bazı konuları öğrenebilirsiniz ve bazı çatışma ortamlarına girebilirsiniz. Dava süreci devam eden konularınız varsa güç mücadelesi yaparken kendinizi bulabilirsiniz. Ticari konularda manipülasyonlara maruz kalabilirsiniz. Hafta sonu ise uzun sürecek yeni bir eğitime başlama kararı alabilirsiniz. Sosyal medyadan yürüttüğünüz işlerde uzun vadede kalıcılık elde edebilirsiniz ticari ve hukuksal konularda sizden tecrübeli kişilerden destek alabilirsiniz.

Balık Burcu ve Yükselen Balıklar (20 Şubat – 20 Mart)

Balık Burcu

Sevgili Balıklar ve yükselen Balık burçları, hafta başında nafaka miras ve dışarıdan elde ettiğiniz gelirlerle alakalı olarak hızlı bir iletişim trafiği içinde olurken uzun süredir hayata geçirmek istediğiniz maddi konularda çok daha cesur hareket edebilirsiniz. Beklediğiniz bir kredi onayı ya da banka işleminiz varsa istediğiniz sonucu elde edebilirsiniz. 

Hafta ortasına doğru ise eş ve eşinizle ortak olan kaynaklarınızla ilgili konularda bir takım çatışma ortamlarına girip manipüle edilebilirsiniz. Eşinizin gelirleri ile ilgili konularda fikir çatışmaları yaşayabilirsiniz. Hafta sonuna doğru ise  ortaklaşa kaynaklarınızla ilgili konularda arkanızdan çevrilen işleri öğrenebilir bu konuda önemli kararlar alıp önemli konuşmalar yapabilirsiniz. İçsel olarak dışarıdan gelen kaynaklarınız konusunda endişe hissedebilirsiniz.


17 Ekim- 23 Ekim Haftası Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta burçların neler beklediğine değindik. Aklınızda farklı bir soru varsa yorum yapmayı unutmayın!

Ayrıca, Fal Sepeti deneyimini yaşayabilmeniz için sizi profesyonel falcılarımız aracılığıyla; Kahve, Tarot, Katina, Su ve Yıldızname gibi falları online baktırmaya davet ediyoruz. Sadece size özel yorumlarla aklınızdaki soruların cevaplarını öğrenin!