Haftalık Burç Yorumları- 21 Şubat Haftası

21 şubat haftası
21 şubat haftası

21 Şubat -27 Şubat haftasının gökyüzü olayları neler? Haftalık burç yorumları ile birlikte bu haftanın burçlar üzerindeki etkileri neler öğreneceğiz. Bu hafta burçları neler bekliyor? Haftalık burç yorumları hakkında detayları merak ediyorsanız, bu yazımı okuyabilirsiniz.

 21 Şubat -27 Şubat Haftasının Genel Etkileri Neler?

Hafta başında yaşanacak olan Ay- Merkür karesi iletişim konularında mücadele vereceğimiz etkiler yaşatabilir.  Yaşayacağımız ani gelişmeler, kısıtlayıcı şartları beraberinde getirirken sorumluluklarımız artabilir. Hafta ortasında yaşanacak olan Venüs- Neptün ve Mars- Neptün olumlu açısı hayalini kurduğumuz gelişmeleri yaşatırken daha gerçekçi olmamız gereken zamanları beraberinde getirecek. 

25 Şubat’ta yaşanacak olan Merkür Uranüs karesi yaşanacak olan ani gelişmelerde fevri tepkiler vermemize neden olabilir. Duyacağımız haberler bir taraftan bizleri şaşırtırken diğer taraftan mücadele vermemizi gerektiren şartlar oluşturabilir. Planlarımızda aksilikler aksaklıklar yaşanabilir. Ay- Merkür karesi ilişkilerde eksiklik duygusu yaşatırken baskı altında hissetmemize de neden olabilir. Hafta sonu yaşanacak olan Ay Uranüs üçgeni süpriz haberler ve gelişmeler yaşatırken rutinlerimiz değişebilir.

21 Şubat -27 Şubat Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu ve Yükselen Koçlar (21 Mart – 20 Nisan)

Koç Burcu

Sevgili Koçlar ve yükselen Koç burçları, haftaya borçlar ve ödemeler gündemi ile başlıyor olacaksınız. Eş ve eşin finansal koşulları da odak noktanız olabilir. Salı günü uzaklardan beklediğiniz haberleri almak sizleri mutlu edebilir. Hafta ortasından itibaren gündeminiz kariyer hayatınız olacak. Uzun süredir hayalini kurduğunuz ya da planladığınız adımları atmak isteyebilir, yöneticileriniz ile geleceğe dair önemli konuşmalar yapmak isteyebilirsiniz. 

Çarşamba ve Perşembe günleri her türlü girişimde destekleniyor olacaksınız. Ancak Cuma günü yaşanacak olan Merkür- Uranüs karesi yaşanacak ani gelişmeler nedeniyle planlarınızda aksaklıklar yaşatabilir ya da yaptığınız konuşmalarda beklediğiniz sonuçları alamamanıza neden olabilir. Cuma günü iletişime özellikle dikkat edilmesi gereken bir günde olacaksınız kariyer hayatınızda duyacağınız şok haberler ve konuşmalar sizleri oldukça şaşırtabilir. Sosyal çevreniz ile olan iletişime de dikkat etmeniz gerekebilir özellikle sosyal çevreniz ile parasal konular nedeniyle aranızda yanlış anlaşılmalar ya da beklenmeyen durumlar oluşabilir. Hafta sonu yakın çevrenizle yapacağınız planlar keyfinizi yerine getirirken para dengesini korumaya özen göstermelisiniz.

Boğa Burcu ve Yükselen Boğalar (21 Nisan – 21 Mayıs)

Boğa Burcu

Sevgili Boğalar ve yükselen Boğa burçları, hafta başında eşiniz ya da partneriniz ile aranızda gerginlikler yaşanabilir. Duygusal hayatınızda kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz bu nedenle krizli durumlar yaşanabilir. Salı günü beklediğiniz bir para elinize geçebilir,  finansal koşullarınızı iyileşeceği bir günde olabilirsiniz. Hafta ortasında ticari işlerinizde ya da sosyal medya üzerinden yürüttüğünüz işlerde gelecek planlarınız ile ilgili her türlü konuda hayalini kurduğunuz girişimleri başlatmak adına olumlu etkiler alacaksınız.

Perşembe günü kariyer hayatınızda hayalini kurduğunuz kazançları elde edebileceğiniz önemli bir iş fırsatı ile karşılaşabilirsiniz. Fakat yine de fırsatları değerlendirirken gerçekçi olmanızda fayda var. Cuma günü zihinsel olarak kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz. Uzaklardan alacağınız beklenmedik haberler zihninizi susturmakta zorlandığınız bir gün yaşatabilir. Cumartesi günü geleceğinize dair konularda sıradışı düşünceler ve planlar yapabilirsiniz. Pazar günü geri planda olup kendinize zaman ayırmak isteyeceksiniz.

İkizler Burcu ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 22 Haziran)

İkizler Burcu

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler burçları, hafta başında çalışma koşullarınız ve günlük rutinlerinizle ilgili krizler oluşabilir. Angarya işler ya da yarım kalan işler karışık bir gün geçirmenize neden olabilir. Salı günü eşiniz ya da partnerinizle olan iletişiminizde son derece iyimser enerjilerde olabilirsiniz.

Hafta ortasında kariyer hayatınızda finansal koşullarınızı iyileştirmek adına önemli bir adım atabilirsiniz. Beklediğiniz terfi ya da zamları alabilirsiniz. Süregelen işiniz ve mesleğinizde sınırları aşmakla ilgilenebilir, radikal kararlar alabilir, yurtdışı bağlantılı işler yapabilirsiniz. Reklam ve sosyal medya projeleri gündeminizde olabilir. Bu hafta kariyer hayatınız ile ilgili konularda doğru kişilere danışmak hedeflerinize ulaşmanızda önemli ölçüde katkı sağlayabilir. Perşembe günü iş veya özel hayatınız adına önemli insanlarla tanışabileceğiniz, insanlardan önemli fayda ve destekler görebileceğiniz günde olacaksınız. Cuma günü iş ve özel hayatınızda şaşırtıcı gelişmeler yaşayabilirsini. Hafta sonu hayatınızda neye emek vereceğinizi, nerede ve kime sınır çekeceğinizi iyi belirlemeniz gereken bir zamanda olacaksınız.

Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeçler (23 Haziran – 22 Temmuz)  

Yengeç Burcu

Sevgili Yengeçler ve yükselen Yengeç burçları, hafta boyunca odak noktanız ikili ilişkileriniz ve ortaklı işleriniz olacak. İlişkilerinizdeki beklenmedik gelişmeler geçmişteki hatalarınızla yüzleşmenize neden olabilir. İlişkinizin içinde bulunduğu süreçteki sizi mutsuz eden taraflarının geçmişte vermiş olduğunuz yanlış kararlar nedeni ile olduğunu düşünebilirsiniz. Ayrıca hafta boyunca yaşadığınız sorgulamalar nedeni ile çevrenizdeki kişilere sınır çizerek kendinizi güven altına almak isteyebilirsiniz. İlişkilerdeki alma verme dengesini sorgulayabilirsiniz. 

Hafta ortası itibari ile ertelenen ödemeleri yapabilir, borçları kapatabilir ve bir süredir beklediğiniz ödemeye kavuşabilirsiniz. İş hayatında büyüme, ilerleme önemli fırsatlar elde ermeniz söz konusu olabilir. Mesleğinizde ilerleme kaydetmek adına çaba sarf edebilirsiniz. Cumartesi günü bazı Yengeçler sosyal çevresindeki kişilerle ilişkilerinde anlık gerilim ve anlaşmazlıklar yaşayabilir. Pazar günü yakın çevrenizden alacağınız bebek haberi sizi mutlu edebilir.

Aslan Burcu ve Yükselen Aslanlar (23 Temmuz – 22 Ağustos) 

Aslan Burcu

Sevgili Aslanlar ve yükselen Aslan burçları, hafta başında yarım kalan işlerinizi tamamlamak adına destekleyici etkiler alıyor olacaksınız. Özellikle günlük rutinlerinizde istediğiniz düzeni oluşturmakta zorlanmayacaksınız. Finansal anlamda rahatlatıcı etkiler söz konusu olabilir. Hafta ortasında yaşanacak Merkür- Uranüs karesi ilişkilerinizi ve ortaklıklarınızı mercek altına alacak. Yaşayacağınız beklenmedik gelişmeler ilişkilerde önemli bir aydınlanma, bir konunun açığa çıkma durumunu yaşatabilir. Arkanızdan dönen durumlar karşınıza gelebilir. Hislerinizin gerçek olduğunu görebilirsiniz. Kimlerin gerçek dost, kimlerin farklı duygu ve planlarda olduğunu daha iyi anlayabilirsiniz. 

Cuma günü kariyer hayatınızda yaşayacağınız ani olaylarda sakinliğinizi korumakta güçlük çekebilirsiniz.  Dürtüsel davranmamaya özen göstermelisiniz. Bazı yanılgılar yaşamanız söz konusu olabilir ya da kendinizi yanılmış hissedebilirsiniz. Hafta sonu Jüpiter- Mars altmışlığı abartılı davranışlar sergilemeye yatkın olabileceğiniz konusunda sizleri uyarıyor nitelikte olacak. Özellikle harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Pazar günü sürpriz haberler alabilirsiniz.

Başak Burcu ve Yükselen Başaklar (23 Ağustos – 22 Eylül)

Başak Burcu

Sevgili Başaklar ve yükselen Başak burçları, hafta içerisinde mevcut yaşam düzeninizde ani değişiklikler meydana gelebilir. Sağlık sorunları kısa bir süreliğine rutininizi değiştirmenize neden olabilir. Süregelen işinizdeki görevlerinizde değişimler yaşanabilir. Umutsuz olduğunuz iş başvurularından olumlu yanıtlar alabilirsiniz ve ek kazanç fırsatları elde edebilirsiniz. İş hayatı aracılığıyla, hizmet aldığınız kurumlar ve ortamlar aracılığıyla yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Tanıştığınız kişilerle uzun vadeli ilişki ve dostluklar kurabilirsiniz. Sınavlar ve eğitim süreçlerinizde tamamlanma ve sonuçlanmalar olabilir. 

Hafta ortasında yaşayacağınız ani gelişmeler yasal süreçlerde aksaklıklar yaşatabilir. Ticari işleriniz beklediğiniz gibi ilerlemeyebilir, günlük yaşamınızda şans ve şanssızlıklar artabilir. Karşınıza gelen olayları sakinlikle kabul etmeye odaklanmalısınız. Hafta sonuna doğru duygusal hayatınızda sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Aşk hayatınızda abartılı hisler içinde olabilirsiniz. Karşınızdaki kişiye sevginizi göstermekten çekinmeyeceksiniz. Pazar günü sevgilinizden göreceğiniz ilgi duygusal hayatınızda sizi şaşırtabilir ayaklarınız yerden kesilebilir.

Terazi Burcu ve Yükselen Teraziler ( 23 Eylül – 22 Ekim)

Terazi Burcu

Sevgili Teraziler ve yükselen Terazi burçları, hafta başında duygusal hayatınız ile ilgili kendinizi eksik hissedebilirsiniz. Hafta ortasında yaşayacağınız ani gelişmeler aşk hayatınızda bazı hayal kırıklıkları yaşamanıza neden olabilir. Aşk hayatınızda beklemediğiniz haberleri almak canınızı sıkabilir. İlişkilerinizde iletişime oldukça dikkat etmelisiniz.

Finansal konularda ise riskli yatırımlar, kazançlar ve şans oyunlarıyla ilgilenebilirsiniz. Bu alanlarda abartılı yatırımlara gidebilirsiniz. Estetik konular ve görüntünüz tarzınız her zamankinden önemli olabilir. Girdiğiniz ortamda dikkat çekmek ve beğenilmek isteyebilirsiniz. İş hayatında ve çalışma ortamınızda daha ön planda olabilirsiniz. Günlük rutinlerinizde ev hayatınızla ilgilenmeniz gerekebilir, ev içinde yapılacak işler hafta ortasında ön planda olabilir. Hafta ortasında evinizde olan eksikleri tamamlayıp hafta sonunda keyfini çıkarabilirsiniz. Ev için yapacağınız harcamalar artabilir.  Cumartesi günü yakın çevrenizden alacağınız haberler sizi mutlu edebilir. Sağlığınızla ilgili konularda şeker ve tansiyona dikkat etmelisiniz.

Akrep Burcu ve Yükselen Akrepler (23 Ekim – 21 Kasım)

Akrep Burcu

Sevgili Akrepler ve yükselen Akrep burçları, hafta başında iş hayatınızdaki bir süreç kapanabilir, yeni bir süreç başlayabilir. Yepyeni bir proje, yepyeni bir iş teklifi gündeminizde olabilir. Var olan rutininizin dışına çıkabilirsiniz, akılcı riskler almak isteyeceğiniz bir dönemdesiniz. 

Hafta ortasında yaşayacağınız ani gelişmeler aile üyelerinin ve ev halkının yaşamında oluşan krizler sizin rutinlerinizi etkileyebilir. Hafta içerisinde hangi ilişkiniz için çaba sarf edeceğinize, kimleri hayatınızdan çıkarmanız gerektiğine daha iyi karar vereceksiniz. İlerlemenizi engelleyen, sizi kısır döngüler içinde tutan fikirleri ve kişileri bırakma zamanının geldiğini düşünebilirsiniz. Hafta sonuna doğru kardeşlerinizin ve akrabalarınızın yaşamında olan gelişmelerle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Yakın çevreniz için para harcamanız gereken durumlar oluşabilir. Ya da yakın çevrenizdeki bir kişi sizden maddi bir yardım isteyebilir sorumluluklarınız artabilir, onların sağlık ve genel yaşamları konusunda dönüşümler yaşanabilir. Hafta sonu çocuklarınız ve aşk hayatınızla ilgili gelişmeler gündeminiz olabilir partneriniz yada çocuklarınız ile ilgili yaşayacağınız gelişmeler sizi mutlu edebilir.

Yay Burcu ve Yükselen Yaylar ( 22 Kasım – 21 Aralık)

Yay Burcu

Sevgili Yaylar ve yükselen Yay burçları, bu hafta projelerinizi ve planlarınızı geri planda yürütmek isteyebilirsiniz. Yakın çevrenizdeki bazı kişilerin sizden sakladığı konuları öğrenebilirsiniz. Çevrenizdeki bazı kişilere karşı kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Bazı kişilerle aranızda iletişim sorunları yaşanabilir. 

Aşk hayatınızda daha gerçekçi olmanız gereken bir haftada olacaksınız. Duygusal yaşamınızda bazı hayal kırıklıkları yaşanabilir. Eşiniz ya da partnerinizle aranızda yaşanan ani gelişmeler kontrol kaybı yaşamanıza neden olabilir. İlişkilerinizde sınandığınızı düşünebilirsiniz. Ev hayatınız ile ilişkileriniz arasında zorlu bir süreç yaşayabilirsiniz. Hafta sonuna doğru yakın çevrenizdeki bazı kişilerin yaşadığınız ilişkiye olumsuz etkileri olabilir. Hafta sonu sağlığınıza özen göstermelisiniz tansiyon yükselmesi yaşayabilirsiniz. Hafta genelinde trafikte daha dikkatli olmalısınız. Haftanın etkileriyle planlarınızın daha sık değişebileceği, kısa süreli aksaklıklarla karşılaşabileceğiniz durumlar olabilir. Bu hafta dua ve dileklerle bulunmak oldukça faydalı olacaktır.

Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlaklar (22 Aralık – 21 Ocak) 

Oğlak Burcu

Sevgili Oğlaklar ve yükselen Oğlak burçları, hafta başında ilişkilerinizde dengeler aniden değişebilir. Bazı kişilerden yana rahatsız olduğunuz tavırlar görebilir, bazı kişilerden uzak kalmak istediğinizi fark edebilirsiniz. Negatif enerjiye sahip insanlardan, ortamlardan uzak kalmaya özen göstermeli, etrafınızın etkisinde kalarak hareket etmemelisiniz. Bazı korkularınızla yüzleşebilir, geçmişte yaptığınız bazı hataları daha net görebilirsiniz. 

Hafta ortasında araç alımı, araçlarla ilgili ödemeler ve para çıkışları, teknolojik aletlerle ilgili masraflar gündeme gelebilir. Aşk ilişkilerinizde kıskançlık, kontrol isteği, inatlaşma gibi durumlar ortaya çıkabilir. Gururunuz ön plana çıkabilir. Geçmişi geride bırakarak hayatınızda yeni sayfalar açma, yeniliğe doğru gitme zamanlarında olduğunuzu unutmayın. Tüm hafta kronik rahatsızlıklar nüksedebilir, eski bir hastalık kısa süreli olarak tekrar sizleri yoklayabilir. Parasal anlamda keyfi harcamaları abartabilirsiniz. Aile içinde eksiklik duygunuz artabilir. Ebeveynlerinizin sorumlulukları artabilir. Pazar günü ortaklaşa yürüttüğünüz işlerde kendinizi daha kolay ifade edebilirsiniz.

Kova Burcu ve Yükselen Kovalar ( 22 Ocak – 19 Şubat)

Kova Burcu

Sevgili Kovalar ve yükselen Kova burçları,  hafta başında bulunduğunuz ortamlarda öne çıkabilir, takdir toplayabilir ve ilgi görebilirsiniz. Sosyal medya bazlı işleriniz hız kazanabilir daha çok insan tarafından konuşulabilirsiniz, yaratıcılığınızı kullanma ve kendinize güvenme zamanı. Etrafınızdaki insanlar daha çok sizin etkiniz altına girebilir, ilişkilerde daha yönetici ve karar verici taraf olabilirsiniz. Görüntünüze ve tarzınıza daha çok önem verebilirsiniz. 

Hafta ortasında yaşayacağınız ani gelişmeler nedeni ile kontrolcü tavrınız abartıya gidebilir. Ben bilirim duygunuz yükselebilir. Yakınlarınızla ve yakın ilişkilerinizde öfke kontrol sorunlarına dikkat etmelisiniz. Hafta sonuna doğru eviniz için harcamalar yapabilirsiniz. Tüm hafta iş hayatınızda şans ve fırsatlara açık bir etki alacaksınız hayalini kurduğunuz bir iş teklifi alabilirsiniz. Maddi kaynaklarınızda yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Finansal anlamda değiştirmekte zorlandığınız konuları aşmak için size sunulan imkanları değerlendirmelisiniz. Hafta sonu gelecek planlarınızı geriden yürütmek isteyebilirsiniz. Bilinçaltı çalışmaları yapmak enerjinizi yükseltebilir.

Balık Burcu ve Yükselen Balıklar (20 Şubat – 20 Mart)

Balık Burcu

Sevgili Balıklar ve yükselen Balık burçları, hafta başında şaşırtıcı ve beklenmedik haberlerle karşılaşabilirsiniz. Beklemediğiniz kişilerden umulmadık  mesajlar alabilirsiniz. Geçmişte kalan kişilere dair merak duyabilirsiniz. Salı günü yurtdışı bağlantıları, iş ve eğitimle ilgili yeni süreçler, rutininizi değiştirecek uzun vadeli başlangıçlar gündeminiz olabilir. Uzak mesafelerdeki kişilerden haber alabilir, daha önce küslük yaşadığınız kişilerle yeniden barışmalar ve yakınlıklar kurabilirsiniz. Yaşayacağınız ani gelişmeler nedeni ile  hayatınızda kritik kararlar alırken daha dikkatli olmalısınız. Yepyeni ve riskli başlangıçlardan kaçınmalısınız. Daha önceden planladığınız konuları hayata geçirmeye, hali hazırda başlamış olduğunuz işleri tamamlamaya çalışmalısınız.

Hafta ortasında içsel huzursuzluğunuz artabilir, duygusal gelgitler yaşayabilirsiniz. Ruh ve beden sağlığını şifalandırmaya çalışmalısınız. Mars ve Venüs’ün Neptün ile yapacağı olumlu açı gelecek hedeflerinizle ilgili konularda daha gerçekçi olmanız gerektiğini ön plana çıkaracak. Hayallerinizin sağlam zemine oturmasına dikkat etmelisiniz. Sosyal çevrenizdeki bazı kişilerden yaşamınıza etki edecek önemli destekler alabilirsiniz. Hafta sonu yakın çevrenize karşı abartılı davranışlar sergileyebilirsiniz. Pazar günü duygusal hayatınızda yaşayacağınız gelişmelerin sizi dönüştürdüğünü düşünebilirsiniz.


Sizler için hazırladığımız Haftalık Burç Yorumları yazımızın yanı sıra Youtube kanalımızdan detaylı burç yorumlarını da izleyebilirsiniz. Ayrıca profesyonel falcılarımız aracılığıyla; Kahve, Tarot, Katina, Su ve Yıldızname gibi falları da baktırabilirsiniz. FalSepeti ailesi olarak tüm burçlar için iyi ve keyifli bir hafta dileriz.