Haftalık Burç Yorumları- 13 Mart Haftası

haftalik-burc-yorumlari-13-mart-haftasi
haftalik-burc-yorumlari-13-mart-haftasi

13 Mart-19 Mart haftası haftalık burç yorumları için gökyüzü olayları neler? Haftalık burç yorumları ile birlikte bu haftanın burçlar üzerindeki etkileri neler öğreneceğiz. Bu hafta burçları neler bekliyor? Haftalık burç yorumları hakkında detayları merak ediyorsanız, bu yazımı okuyabilirsiniz.

13 Mart-19 Mart Haftası Haftalık Burç Yorumlarının Genel Etkileri Neler?

Bu hafta oldukça inişli çıkışlı bir haftaya merhaba diyoruz. Duygusal anlamda dalgalanmalar yaşayacağımız etkiler alacağız. Bazen kendimizi ağlarken bazen de gülerken bulabiliriz. Hafta başında yaşanacak olan güneş Neptün kavuşumun Mars’a olan karesi harekete geçmek istediğimiz konularda bizleri zorlayabilir. Yaşam enerjimizi oldukça düşük hissederken ruhsal dalgalanmalara açık olacağız. Bu etki ile gerçekleri görmekten uzaklaşabiliriz. Bu dönemde Ekim, Kasım aylarından beri yaşadığımız süreçleri yeniden hayatımızda deneyimleyebiliriz.

16 Mart’ta ise Güneş Merkür kavuşumun etkisi ile sezgilerimize güveneceğimiz dilek ve niyetlerimizin gerçekleşeceği zamandan geçeceğiz. Ancak Merkür’ün düşük pozisyonda olması ve Mars’a yaptığı kare kendimizi bir taraftan baskı altında hissetmemize neden olabilir. Dilek ve niyetlerimizi ortaya koymak adına 17 Mart tarihi çok daha destekleyici olacaktır.

16 Mart tarihinde haftanın en zorlu açılarından biri olan Venüs Plüton karesini yaşayacağız. İlişkilerde güç savaşları yaşanabilir manipüle edici tavırlar sergileyebilir, dengeleri kurmak zor olabilir. Aşk hayatımızda baskıcı enerjiler hakim olabilir. Bu etkide finansal konulardaki krizli durumlara karşı da dikkatli olmalıyız.

17 Mart’ta Venüs’ün kendi yönettiği boğa burcuna geçmesi ile ilişkilerde rutinimiz bozulsun istemeyeceğiz. Aşk hayatımızda  güven ihtiyacımız ön plana çıkarken istikrarsızlıklara karşı esneklik göstermeyeceğiz. Yeme içme alışkanlıklarımızda ise tatlıya düşkünlüğümüz artabilir kilo almaya daha meyilli olabiliriz.

18 Mart’ta Merkür’ün koç burcuna geçmesi ile düşünmeden konuşabilir sözlerimizin nereye gittiğini fark etmeyebiliriz. Zihnimiz oldukça hızlı çalışabilir. Ani kararlar almaya meyilli olabiliriz.

13 Mart-19 Mart Haftası Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu ve Yükselen Koçlar (21 Mart – 20 Nisan)

koç burcu

Sevgili Koçlar ve yükselen Koç burçları, bu hafta engeller sizi hiç etkilemeyecek. Çözemediğiniz sorunlarınızla ilgili bir aydınlanma yaşayacaksınız ve birden çözüme ulaşacaksınız. Bir sorundan kurtulmanız size kendinizi çok özgür hissettirecek. 

Bu hafta iletişim alanınızda karışıklıklar söz konusu olabilir. Gönderdiğiniz mesaj ya da e postalara dikkat etmelisiniz. Yanlış kişiye yanlış mesajı gönderebilirsiniz. İletişim konularında son derece dikkatli olmalısınız. Sözlü iletişimde de her düşündüğünüzü, aklınıza her geleni söylememeniz gerekebilir.

Mevcut durumunuzdan sıkıldığınız bu hafta, günlük rutinlerinizden ne kadar uzaklaşırsanız kendinizi o kadar iyi hissedeceksiniz. Hayat akışınızı biraz yavaşlatmak size iyi gelecek. Kendinize zaman ayırabilir, evinizle ilgilenebilir, yakınlarınızla zaman geçirebilirsiniz. Biraz içe döndüğünüz zamanları arttırmanız gerekebilir.

Finans konularında şanslı olduğunuz bu haftada beklemediğiniz yerlerden para akışı söz konusu olabilir. Ancak maddiyatla ilgili ortaklık durumlarında dikkatli olmanız gerekebilir. Hayatınızda aşk arıyorsanız daha seçici olmanız gereken bir döneme giriyorsunuz. Hayatın karşınıza sizi şaşırtacak sürprizler çıkartacağı zamanlara hazırlıklı olun.   

Boğa Burcu ve Yükselen Boğalar ( 21 Nisan – 21 Mayıs)

boğa burcu

Sevgili Boğalar ve yükselen Boğa burçları, bu hafta boyunca hedeflerinize ulaşacaksınız. Hedefleriniz özellikle finansal durumunuzla ilgiliyse şansınız oldukça yüksek, ancak yanlış anlaşılmalara dikkat etmelisiniz.  Gelecek parayı yanlış anlayabilirsiniz ya da yüksek fiyata alım yapmadığınızdan emin olun. Bu hafta sözleşme ya da satın almalarınızdan önce mutlaka ikinci bir kontrol yapmayı unutmayın. 

Hafta boyunca hayata yetişemiyor gibi hissedebilirsiniz. Sakinliğinizi koruyup planlarınıza uygun davranmaya çalışmalısınız. Sosyal ortamlarda da oldukça fazla bulunacaksınız, bu haftanız fazlasıyla keyifli geçecek.

Dileklerinizin gerçekleşmesi için gerekli enerjiler sizinle birlikte olacak. Belki hak ettiğinizi düşündüğünüz bir şeyi geçmişte alamamış olabilirsiniz, şimdi bunun gerçekleşmesi çok mümkün.

Aşk hayatınızda mevcut bir ilişkiniz varsa partnerinizle ilişkileriniz güçlenecek. Aşkı arıyorsanız, bu hafta karşı konulmaz hissedebilirsiniz, yeni ortamlara girmekten çekinmemelisiniz. Bu hafta geçmişinizden gelen sorunlu ilişkilerinize dair geri dönüşler yaşayabilirsiniz. Aynı hataları tekrar yapmamaya dikkat etmelisiniz. Bu dönemde biraz içinize dönüp kendinizi dinlemeniz size yardımcı olacaktır.

İkizler Burcu ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 22 Haziran)

İkizler Burcu

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler burçları, bu hafta dilekleriniz gerçek olmaya çok yaklaşacak. En büyük dileğiniz olmasa da son zamanlarda çok istediğiniz bir şey yakın zamanda gerçekleşecek. Bu işinizle de ilgili bir durum olabilir, güzel bir destek ya da size büyük avantaj getirecek bir durum söz konusu olabilir.

Bu hafta çevrenizdeki arkadaşlarınızın tavsiyelerini almaktan çekinmemelisiniz. İçinden çıkamadığınız konularda yardım almaktan çekinmemelisiniz. Sosyal açıdan çok aktif olacağınız bu haftada yeni ortamlara girebilir, yeni fikirler üreterek öne çıkabilirsiniz.

Kariyer alanınızda oldukça göz önünde olacağınız bir hafta olacak. O yüzden bu hafta fark edilmeye hazır olmalısınız. Yeni sorumluluklar alabilir, daha üst pozisyona geçebilirsiniz. Bu hafta odaklanma ile ilgili problem yaşayabilirsiniz, bu yüzden çalışırken ya da dikkat gerektiren işler yaparken tamamen odaklanmaya dikkat etmelisiniz.

Aşk hayatınızda eski bir ilişki ya da aşk ile ilgili bir konu karşınıza çıkabilir. Bu muhtemelen artık kapanması gereken bir konu olabilir. Aniden gerçeğe dönmeniz ve mevcut sorunlarla uğraşmanız gereken bir durumda kalabilirsiniz. Fazla kıskanç davranmamalısınız.

Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeçler (23 Haziran – 22 Temmuz)

Yengeç Burcu

Sevgili Yengeçler ve yükselen Yengeç burçları, bu hafta biraz çaba sarf etmeniz gerekse de sonuçlarına değecek. İlgi alanlarınızın ve yeteneklerinizin ortaya çıkacağı bu dönemde oldukça üretkensiniz. İşe dönüşecek bir hobi ile ilgili planınız varsa bu hafta sıkı çalışmaya başlamak için çok uygun.

Bu hafta sosyal açıdan sizin için biraz yorucu geçebilir. Evinizde zaman geçirmek için fırsat kolluyor olabilirsiniz. Bulunduğunuz ortamın keyfini çıkarmaya çalışmanız sizin için daha iyi olacaktır. Bu ortamlarda yeni tanışacağınız ve sizin için önemli konuma gelecek insanlar olabilir. 

Hayal ettiğiniz bir yolculuk ya da kısa bir tatil varsa bu hafta gerçekleşebilir. Yeni yerler keşfetmek size kendinizi oldukça iyi hissettirecek. Bu dönemde göz ardı ettiğiniz, yok saydığınız durumlar varsa onlar gün yüzüne çıkabilir. Biraz daha kendi içinize yönelip hesaplaşmanız gerekebilir.

Aşk hayatınızda yalnızsanız hayatınıza girecek insan arkadaş ortamınızdan ya da katıldığınız bir gruptan karşınıza çıkabilir. Mevcut bir ilişkiniz varsa ilişkinizle ilgili bir durumda kafa karışıklığı sizi öfkeye sürükleyebilir. Partnerinize duygularınız konusunda açık davranmalısınız ve sizinle iletişim kurmasına izin vermelisiniz.

Aslan Burcu ve Yükselen Aslanlar (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Aslan Burcu

Sevgili Aslanlar ve yükselen Aslan burçları, bu hafta neredeyse sihirli bir hafta geçireceksiniz. Mistik olaylarla karşılaşabilir, dileklerinizin bir anda gerçekleştiğini görebilirisiniz. Bu hafta hayatınıza aniden birisi girebilir. Bu kişi sizin belli konulardaki kalıplaşmış fikirlerinizi değiştirebilir, size bir aydınlanma yaşatabilir. Kariyer alanınızda bir rakibiniz ya da üstünüz ile bir hesaplaşma yaşayabilirsiniz. Ama korkmamalısınız, bu sizin yararınıza sonuçlanacak.

Genel olarak çok sosyal olacağınız bu haftada kalabalık ortamlarda oldukça fazla bulunacaksınız. İletişim isteğinizin yüksek olduğu bu dönemde yaratıcılığınız da üst düzeyde olacak. Parlama zamanlarınız çok yakında, fikirlerinize önem vermelisiniz. Yakınlarınız ya da arkadaşlarınız arasında sınırlarınızı doğru şekilde çizmelisiniz. Çevrenizde sizi aldatan ya da yalanını sürekli yakaladığınız birisi varsa o kişiye karşı fazlasıyla dikkatli olmanız gerekebilir.

Aşk hayatınızın oldukça hareketli günlere geçeceği bu dönemde, eğer ilişkiniz varsa sürpriz buluşma ya da kısa yolculuklara hazır olmalısınız. Eğer yalnızsanız işiniz ile alakalı olan yeni biri ile tanışabilir, aradığınız aşkı bulduğunuzu hissedebilirsiniz. Sezgilerinizin yüksek olduğu bu dönemde hislerinize güvenerek karar vermelisiniz.

Başak Burcu ve Yükselen Başaklar (23 Ağustos – 22 Eylül)

Başak Burcu

Sevgili Başaklar ve yükselen Başak burçları, bu hafta maneviyatınız oldukça yüksek. Size ruhsal olarak bağlı birisi ile tanışabilirsiniz. Ya da eskiden tanıdığınız birisinin yeni yönlerini keşfedebilirsiniz. Sizinle benzer şeylere inanan, ilgilendiğiniz konularla ilgilenen bu kişi size ruhani bir lider gibi yardımcı olabilir.

İş hayatınızla ilgili bazı iletişim sorunlarına dikkat etmelisiniz. Bu sorunlar sebebiyle işleriniz zor bir duruma girebilir, sakin kalmalısınız. İşinizde size engel olduğunu düşündüğünüz kişiler varsa bu hafta aranızda düşmanlıklar söz konusu olabilir.  Üstlerinizle kariyer planlarınız hakkında konuşma yapmak için çok uygun bir zamandasınız. Sizi kariyer alanınızda etkileyecek bitiş ya da başlangıçlar söz konusu olabilir.

Aşk hayatınızda bu hafta ruh eşinizle tanışmanız çok olası. O yüzden yeni girdiğiniz ortamlardaki kişilere ya da bugüne kadar dikkatinizi çekmemiş arkadaşlarınıza alıcı gözüyle bir bakmanız gerekebilir.  Mevcut bir ilişkiniz varsa, birbirinizin daha önce keşfetmediğiniz yönlerinizi keşfedebilirsiniz, bu da ilişkinizi bir sonraki aşamaya taşıyabilir.

Terazi Burcu ve Yükselen Teraziler ( 23 Eylül – 22 Ekim)

Terazi Burcu

Sevgili Teraziler ve yükselen Terazi burçları, bu hafta dilekleriniz gerçekleşebilir. Yardım ve iyilik istemek için önemli zamanlardan birindesiniz. Kışın bahara döndüğü bu günlerde hayatınızda da böyle güzel değişikliklere hazırlıklı olmalısınız. Hafta boyunca başınıza gelen olaylar muhtemelen ruh halinizle bağlantılı olacak. Kendinizi iyi hissetmeye çalışırsanız iyi şeyler önünüze dizilecek. Negatifliğe kapılıp gerilimi hayatınıza çekmemeye çalışın. 

İş hayatınızda fazla sorumluluk almanız sizi zorlayabilir. İşinizle ilgili çok sosyal olacağınız bir döneme giriş yapıyor olacaksınız. Ne kadar yorulsanız da işlerinizi doğru planlayıp sakin kalmaya ve işlerinize odaklanmaya dikkat etmelisiniz. İşinizle ilgili yakında çok olumlu ve kalıcı değişiklikler söz konusu olabilir. 

Aşk hayatınızda biraz çalkantılı bir döneme girmiş olabilirsiniz. İyileşmeye çalıştığınız bir aşk hikayeniz varsa yüzleşmeniz gereken konular su yüzüne çıkabilir. Geçmişe dayalı size söylenmiş bazı yalanların farkına varabilirsiniz. Bu sizi ilk başta üzse de merak etmeyin, bu her şeyin yoluna gireceğinin işareti olacak. 

Akrep Burcu ve Yükselen Akrepler (23 Ekim – 21 Kasım)

Akrep Burcu

Sevgili Akrepler ve yükselen Akrep burçları, bu hafta başkalarının üzerinizde güç sağlamaya çalıştığı duygusuna kapılabilirsiniz. Nelerin sizin kontrolünüzde olduğunu belirlemeniz ve çevrenize bunu anlatmanız gerekebilir. Siz sınırlarınız konusunda net olduğunuz sürece sorun yaşamayacaksınız. 

İş hayatınızla ilgili bazı pürüzlerle karşılaşabileceğiniz bu haftada enerjinizi düşürmemeniz gerekiyor. Odaklanırsanız her şeyin olması gibi ilerleyeceğinden şüphe etmemelisiniz. İş alanınızda yaratıcılığınızın çok yüksek olduğu bu haftada yeni olumlu değişikliklere imza atabilir, geleceğiniz için önemli adımlar atabilirsiniz. 

Genel olarak iletişiminize dikkat etmeniz gereken bu haftada öfkenize kapılmamalısınız. Gereksiz şüphe ve alınganlığa kapılıp iletişiminizi bozmamanız gerekiyor. Hafta boyunca soğukkanlılığınızı korumaya ve öfkelenmemeye dikkat etmelisiniz. İnsanların sizi kasıtlı olarak sinirlendirdiğine inanmaktan vazgeçmelisiniz. Uzlaşma konusunda daha ılımlı davranmalısınız.

Aşk hayatınızda hiç beklemediğiniz anda çok ilginizi çeken biri ile tanışabilirsiniz. Uyumlu bir eşleşme sizi bekliyor. Ancak yeni tanıştığınız insanlara karşı duygusal yanınızı göstermemek için duvar örmekten vazgeçmelisiniz. Kendinizi rahat bırakırsanız çok romantik günler sizi bekliyor.

Yay Burcu ve Yükselen Yaylar ( 22 Kasım – 21 Aralık)

Yay Burcu

Sevgili Yaylar ve yükselen Yay burçları, bu hafta maceralara açık olun. Özellikle aşk hayatınızda mevcut bir ilişkiniz varsa ikinci bir balayına hazır olun. Aşkı arıyorsanız hayallerinizdeki romantik buluşmalar aşk hayatınızı oldukça renklendirecek, hatta yorgun bile hissetmenize neden olabilir. Bu aşk arayışınız içerisinde geçmişteki eski bir ilişkiniz ile karşınıza çıkabilir. 

İlişkilerinizde tartışma ve yanlış anlamalara karşı dikkatli olmanız gerekebilir. Sorunlarınızı göz ardı etmeden, karşınıza çıktığı anda çözmelisiniz. Bunu yaparken de karşınızdaki kişiye alan tanımayı es geçmemelisiniz. Ailenizle bazı tartışmalara girebileceğiniz bu haftada yakınlarınıza karşı daha ılımlı olmaya çalışmalısınız. Çünkü bazı konularda sizinle aynı fikirde olmaları çok zor görünüyor. Bazen arkadaşlarınızdan tavsiye almanız işlerinizi daha çok yoluna koymanıza yardımcı olabilir. 

İş hayatınızda sizi kısıtlı olarak kışkırtan insanlara karşı dikkat etmelisiniz. Netliğinizi korumanız ve kendinizin farkında olmanızın size her zaman kazandıracağını unutmamalısınız.  Çalışkanlığınızla iş hayatınızda vazgeçilmez olduğunuz bir döneme giriyorsunuz.

Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlaklar (22 Aralık – 21 Ocak)

Oğlak Burcu

Sevgili Oğlaklar ve yükselen Oğlak burçları, bu hafta kararlı olmalısınız. Fazla şüpheci ve endişeli davranmak size zarar getirebilir. Yakında tüm endişelerinizi ve kararsız kaldığınız konuları aydınlatacak olaylar yaşayabilirsiniz.

İş hayatınızda şanslı bir dönemde olduğunuzun farkında olun, tüm becerilerinizi ortaya koyarak takdir toplayacaksınız. Kariyerinizin ilerlemesi fazlasıyla hızlı gelişecek. Size engel olmaya çalışan birisinin varlığı sizi rahatsız edebilir, bu kişi ile kuracağınız iletişime dikkat etmeniz gerekebilir. 

Romantik yönünüzün fazlasıyla ortaya çıktığı bu hafta özel görüşmeleriniz hız kazanabilir. Kısa geziler, doğa ile ilgili aktivitelerle aşk hayatınızı birleştireceğiniz günler yaşayabilirsiniz. Eğlenceyi seven yanınızı biraz serbest bırakmanız gerekebilir. 

Ev hayatınızla ilgili yenilikler yapmak, değişim yapma isteğiniz baskın olacak. Ancak büyük işlere girişirken sağlığınızı da ihmal etmemeye özen gösterin. 

Kova Burcu ve Yükselen Kovalar ( 22 Ocak – 19 Şubat)

Kova Burcu

Sevgili Kovalar ve yükselen Kova burçları, bu hafta para akışınız fazlasıyla hızlanacak. Sizi düşündüren maddi sorunlarınız varsa bu hafta durumunuz iyileşecek, para konusunda olumlu düşünmekten vazgeçmemelisiniz. Hayallerinizin gerçekleşebileceği bir döneme gireceksiniz. İş hayatınızda daha sakin ve odaklı çalışmanız gerekli. Bu hafta grup çalışmalarından kaçınmanız daha sakin çalışmanıza yardımcı olacaktır.

Her istediğinizi yapabilecek kadar özgür hissettiğiniz bu haftada yeni maceralara atılıp kendinizi fazla yorabilirsiniz. Şanslısınız ve hayat önünüze güzel fırsatlar çıkartacak.Bu hafta iletişim konularında dikkatli olmanızda fayda var. Aklınıza gelen her şeyi söylememeye dikkat etmeli, kendinizi patavatsız gibi görüneceğiniz durumlara sokmamalısınız.

Aşk hayatınızda değişimler söz konusu olabilir. Kesin kararlı olduğunuz konularda tam tersi kararlar verebilir ya da asla yapmam dediğiniz şeyleri yapabilirsiniz. Bu dönemde içgüdülerinize güvenmek size olumlu etkiler getirecektir. Aşk konularında fazla şüpheli davranmaktan kaçınmalısınız. 

Balık Burcu ve Yükselen Balıklar (20 Şubat – 20 Mart)

Balık Burcu

Sevgili Balıklar ve yükselen Balık burçları, bu hafta ailevi bağlarınız çok güçlü olacak. Yakınlarınızın ya da akrabalarınızla birlikte kısa geziler ya da yolculuklar söz konusu olabilir.  Uzun zamandır ertelediğiniz işleriniz varsa ya da çözülmeyi bekleyen sorunlarınız varsa, artık bunları göz ardı etmeyi bırakıp üstesinden gelmeye çalışmalısınız. 

Hafta başında kendinizi bir oyunun içinde sıkışmış gibi hissedebilirsiniz ancak merak etmeyin, bu his kısa sürede kaybolacak. Haftanın kalanında oldukça yaratıcı ve becerikli hissedeceksiniz. Sakin davranarak işlerinizi halletmeye özen göstermelisiniz. Maddi kazanç sağlayabileceğiniz çalışmalara imza atabilirsiniz. 

Hafta boyu kendinizi biraz yorgun hissedebilirsiniz, dinlenmeye daha çok ihtiyacınız olduğunu düşünebilirsiniz. Hareketli günlere geçiş yaptığınız için kendinize dikkat etmelisiniz. Bu dönemde fazlasıyla dikkat çekici olmanız size aşk hayatınızda yeni heyecanlar yaşatacak. Birisinin hayatına en büyük aşkı olarak girebilirsiniz.  Mevcut bir ilişkiniz varsa bu önemde sürpriz tekliflere açık olmalısınız. Hayatınızın yeni bir dönemine giriyor olmanız çok olası. 


13 Mart – 19 Mart Haftası Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta burçların neler beklediğine değindik. Aklınızda farklı bir soru varsa yorum yapmayı unutmayın!

Ayrıca, Fal Sepeti deneyimini yaşayabilmeniz için sizi profesyonel falcılarımız aracılığıyla; Kahve, Tarot, Katina, Su ve Yıldızname gibi falları online baktırmaya davet ediyoruz. Sadece size özel yorumlarla aklınızdaki soruların cevaplarını öğrenin!